[ad_1]

اخطار خراب برای ماندالوریایی قسمت “تراژدی”.


 • تیرانداز غیراخلاقی Fennec Shand به بازگردانده شد ماندالوریایی قسمت “تراژدی” پس از معرفی فصل 1.
 • با بازی مینگ-نا ون ، وی یکی از به یاد ماندنی ترین و ترسناک ترین مجازات کنندگان سریال است.
 • به نظر می رسد او در فصل 1 کشته شده است ، اما جهان جنگ ستارگان و ماندالوریایی در غیر این صورت آن را داشتم.

  سربرگ نماد برگردانده می شود ماندالوریاییفصل 2 ، قسمت 6 ، “فاجعه” البته Boba Fett خواهد بود. اما این قهرمانی است که بوبا فت – به معنای واقعی کلمه – دوباره زنده کرد ، که علاقه ما را در اینجا حفظ می کند ، و این مزدور بد سلطنتی است که به Fennec Shand معروف است.

  Fennec (با بازی Ming-Na Wen ، مشهور به خاطر صداپیشگی مولان و نقش آن به عنوان نمایندگی SHIELD) اولین بار در ماندالوریاییفصل اول ، قبل از اینکه به ظاهر کشته شود ، برای چند صحنه مانند یک قاتل خطرناک عضلاتش را خم می کند. با این حال ، در انتهای این قسمت ، مردی را دیدیم که با چکمه های خود خار می خورد و به بدن او نزدیک می شود – و همانطور که در “فاجعه” فهمیدیم ، این چهره با شکوه Boba Fett بود. بوبا با استفاده از Luke Skywalker Robot Hand به روده فنک رسید ، جایی که مورد اصابت گلوله قرار گرفت و جان او را نجات داد.

  در نتیجه ، Fennec اکنون یک همراه بابا فت و یک تیرانداز تیز وفادار وفادار است و به او کمک می کند تا زره را از Mando (که اوایل فصل از Cobb Vanth دریافت کرد) بدست آورد.

  “تراژدی” نشان می دهد که فنک بسیاری از کارهای خود را انجام می دهد – قاتل بدی است که در اینجا هواپیماهای حمله را بیرون می کشد. خبر خوب برای ماندو؟ این بار او در کنار او است – و به نظر می رسد که او در کنار او خواهد بود تا زمانی که او حداقل تا پایان این فصل به تلاش خود برای محافظت از گروگو ادامه دهد.

  قبلاً چه زمانی Fennec Shand را دیده بودیم؟

  Fennec برای اولین بار در قسمت پنجم نمایش معرفی شد ، یک “مزدور نخبه” که بلافاصله از آن مطلع می شویم بسیار خطرناک است. هنگامی که Toro Kalikan بی شرمانه می خواهد او را به عنوان پاداش خود جلب کند ، ماندالوریایی بلافاصله به او هشدار می دهد: او به خاطر همه بزرگترین اتحادیه های جنایی (از جمله Jaba Hutt و امثال او) کشته شده است و اگر به دنبال او بروی ، برنده خواهی شد. خیلی بیشتر طول نخواهد کشید

  mh mvp

  برای عضویت اینجا را کلیک کنید MH MVP و از ویژگی های منحصر به فرد و نکات تمرین بهترین استفاده را ببرید.

  سلامت مردان

  هنوز هم تورو ماندو را متقاعد می کند تا به او کمک کند تا او را تعقیب کند. این دو موفق به یافتن او می شوند ، و در حالی که Fennec یک مبارزه مناسب را ثابت می کند (او بیش از صلاحیت این دو مرد را به خود می گیرد) ، سرانجام موفق می شوند او را اسیر کنند. با این حال ، در این مرحله ، او شروع به انجام بازی های فکری می کند ، از ماندالوریانا در مورد سیاره خانه اش می پرسد و پس از رفتن ماندالوریان ، او وارد سر تورو می شود.

  او به تورو می گوید که ماندو تحت تعقیب اصناف است و آزادی و معرفی وی او را به افسانه تبدیل خواهد کرد. او فکر می کند که با کشتن او و اینکه توجه خود را به اسارت گرفتن او معطوف می کند ، او به Fennec شلیک می کند ، به نظر می رسد او را می کشد.

  اما همانطور که در انتهای قسمت دیدیم ، ممکن است Fennec هنوز مرده نباشد. به عنوان یک شخصیت حمایتی مرموز – که معلوم شد بابا فت است – در کنار بدنش قدم می زند ، این شخصیت بسیار کوچک به نظر می رسد هم توانا و کم هم خنک است که فقط بعد از یک ظاهر خلع سلاح شود و کشته شود. همچنین باید در نظر بگیرید که او در اوایل قسمت به جلسه برنامه ریزی شده خود اشاره می کند.

  از آنجا که امپراتوری دیگر وجود ندارد ، یک مزدور کاملاً استخدام شده است ، بنابراین هرکس آن را استخدام کند به طور مستقل کار می کند. به احتمال زیاد او قصد دارد با شخصیتی که او را در انتهای اپیزود پیدا می کند ملاقات کند (هر دو احتمالاً در حال کار بر روی نقشه ای برای گرفتن Baby Yoda هستند) ، و احتمالاً او قادر خواهد بود او را حداقل به بخشی از ظرفیت و احتمالاً کامل بازگرداند. . بیایید واقعی باشیم – تورو کلیکان یک دلقک است. او حتی اگر تلاش کند احتمالاً نمی تواند حرفه ای مانند Fennec Shand را بکشد (که باید روشن شود که این کار را کرد).

  و بگذارید فقط بگوییم که موفقیت آمیز بود (اگرچه به نظر نمی رسد محتمل باشد). فقط در چند خط ، این شخصیت دانش چشمگیری را در اطراف خود ایجاد کرده است. تأیید شده است که بسیار خطرناک است.

  و اکنون در فصل 2 ، دیدن او دوباره و انجام آنچه که در آن بسیار عالی است – تصویری واضح ، شوک آور نیست.

  ما فکر می کردیم هنوز آخرین مورد از این مزدور بی رحم را ندیده ایم و با دو قسمت دیگر از فصل 2 و کودک یودا ربوده شده ، فکر می کنیم چیزهای زیادی بیشتر از Fennec وجود دارد.

  این محتوا توسط شخص ثالث ایجاد و نگهداری می شود و در این صفحه برای کمک به کاربران در ارائه آدرس های ایمیل خود وارد می شود. شاید بتوانید اطلاعات بیشتری در مورد این و محتوای مشابه را در piano.io بیابید

[ad_2]

منبع: dojedareh-news.ir