[ad_1]

کریسمس زود آمد جنگ ستارگان طرفداران دیشب وقتی دیزنی اخبار بسته بندی شده را فاش کرد جنگ ستارگان محتوایی که طی چند سال آینده منتشر خواهد شد. علاوه بر موفقیت موجود + دیزنی ماندالوریایی و spinoff از قبل تایید شده با بازی کاسیان آندور ، پروژه های تازه اعلام شده شامل مجموعه Ahsoka Tano است ، نمایشی به نام تکاورهای جمهوری جدیدو یک فیلم با پتی جنکینز ، اسکادران دزد.

جالب ترین خبر برای طرفداران ، اخبار حاوی تأیید بازگشت برخی از افراد مشهور به فعالیت های زنده است. جنگ ستارگان کائنات.

Hayden Christensen در نقش Anakin Skywalker (معروف به Darth Vader) ، نقشی که آخرین بار در لایو اکشن بازی کرد ، به حق رای دادن بازخواهد گشت. قسمت سوم: انتقام سیت و در انیمیشن جنگ های کلون سلسله. Christensen در آینده ظاهر خواهد شد سریال Obi-Wan Kenobi ، که در آن ایوان مک گرگور در نقش دوست پسر و مربی سابق آناکین بازی می کند ، ماجراهای خود را بین وقایع انتقام سیتی ها و امید جدید.

در جای دیگر کهکشان نمایش های جدید یک سری spinoff وجود دارد کشور، با تمرکز بر شخصیت محبوب طرفداران لاندو کالیسیان. کشور در گزارش شده است “توسعه اولیه” ، ص مردم سفیدپوست عزیز جاستین سیمین خالق هیئت مدیره به عنوان مجری برنامه.

این محتوا از {embed-name} وارد شده است. شاید بتوانید همین محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید یا اطلاعات بیشتری در وب سایت آنها پیدا کنید.

لاندو اولین بار در جنگ ستارگان قسمت پنجم: امپراتوری به عقب برگردد، با بازی بیلی دی ویلیامز. لاندو که به عنوان دوست قدیمی هان سولو معرفی می شد ، علیه شورشیان روی آورد و آنها را به دارت ویدر تحویل داد. (با عرض پوزش ، اخطار اسپویلر برای یک فیلم 40 ساله.) ویلیامز نقش خود را در این فیلم تکرار کرد قسمت ششم: بازگشت جدی، که در آن قهرمان او با کمک به نجات خان و از بین بردن ستاره مرگ ، خود را فدا کرد.

او بعداً در دنباله سه گانه که سال گذشته ظاهر شد ، به حق رای دادن بازگشت قسمت نهم: ظهور اسکای واکر، و همچنین مجموعه انیمیشن شورشیان. نسخه جوانتر این شخصیت نقش اصلی را در پیش از تاریخ مستقل داشت سولو: تاریخ جنگ ستارگان ، که (در میان سایر داستانها) به این س answeredال پاسخ داد که چگونه “شاهین هزاره” از کشتی لاندو به خان عبور کرد. در این فیلم او به عنوان بازیگر و نوازنده به تصویر کشیده شده است دونالد گلاور

سلامت مردان mvp

حتی بیشتر از داستان های سرگرمی ، سلامتی و تناسب اندام می خواهید؟ شما به جای درست آمده اید. برای پیوستن به ما اینجا را کلیک کنید MH MVP و بهترین ویژگی های انحصاری و نکات تمرین را اکنون دریافت کنید.

سلامت مردان

در حال حاضر ، تقریباً هیچ جزئیاتی درباره محتوای واقعی این مجموعه در دسترس نیست. ما نمی دانیم این انیمیشن است یا زنده ، یا پیش درآمد یا تنظیماتی در ادامه فیلم است. هنوز تأیید نشده است که ویلیامز یا گلاور برمی گردند یا بازیگر جدید نقش اصلی را بازی می کند. با این حال ، یک خط واگرا و واگرا در صحنه های آخر ظهور Skywalker اشاره کرد که لاندو به شخصیت جدید ژانا کمک می کند خانواده اش را پیدا کند – و حتی اشاره کرد که او می تواند پدر گمشده او باشد ، که یک پتانسیل بسیار چشمگیر برای یک نمایش جدید ایجاد می کند.

این محتوا توسط شخص ثالث ایجاد و نگهداری می شود و در این صفحه برای کمک به کاربران در ارائه آدرس های ایمیل خود وارد می شود. شاید بتوانید اطلاعات بیشتری در مورد این و محتوای مشابه را در piano.io بیابید

[ad_2]

منبع: dojedareh-news.ir

ایندکسر