[ad_1]

این مقاله در اصل در شماره سلامت مردان.

جوزا آندرس بود هر کجا در سال 2020: در لبنان پس از انفجار در بندر بیروت ، در لوئیزیانا پس از طوفان لورا ، در پورتوریکو پس از طوفان ماریا.

وی از طریق سازمان خود ، آشپزخانه جهانی جهانی ، گفت كه از ماه مارس تاكنون به افراد بیش از 40 میلیون وعده غذایی برای افراد آسیب دیده از گرسنگی كمك كرده است.

با وجود همه کمک های بیرونی ، آندرس می گوید که او از درون به خارج تغییر کرده است – از دیدگاه هایش در مورد پول ، روش آشپزی و رویکردش به سلامتی و تناسب اندام.

وقف کردم 99 درصد وقتم برای کاری است که برای من درآمد ندارد.

وقتی من آشپزخانه جهانی جهانی را تاسیس کردم، من آن را غذای جهانی جهانی نامیدم و دو نفر با حقوق داشتیم. اکنون می توانیم هزاران نفر را بسیج کنیم. هر کسی که علاقه مند به غذا ، حرفه ای یا آماتور باشد ، می تواند بخشی از راه حل باشد.

چه چیزی به من الهام می کند؟ جوانان برای پاکسازی خیابانهای آسیب دیده از انفجار به بیروت می روند. مردم با رانندگی دو ساعت دور می آمدند ، گاهی اوقات با پول اندک و تقسیم قیمت بنزین. من مردی را دیدم که پایش به شدت قطع شده بود و او آنجا بود و خیابان ها را تمیز می کرد. جهنم ، آن لحظه ها امیدم را ایجاد کرد.

من دیده ام، در میان یک بیماری همه گیر – در آتش سوزی ، گردباد ، سیل و طوفان – مردم پا به پا کردند و تصمیم گرفتند در مواقع ضروری به آمریکایی ها کمک کنند.

این همه گیری باعث آگاهی بیشتر من شد مردم به سختی می توانند غذا را روی میز بگذارند و من به هیچ وجه در رسانه های اجتماعی خود اینقدر لوکس نیستم. من سعی می کنم دانش خود را در مورد نحوه تغذیه یک خانواده با استفاده از منابع کمتر و پول کمتر به اشتراک بگذارم.

من یک باغ کوچک دارم که من بزرگ شدم این به من یادآوری می کند که مدیریت آن چقدر دشوار است – تولید چیزهای بزرگ چقدر دشوار است.

اشتراک بهداشت mvp برای مردان دسترسی کامل را خریداری می کند

اگر می خواهید به انواع مشاوره های تخصصی در جهان سلامت مردان دسترسی کامل داشته باشید ، اینجا را کلیک کنید.

سلامت مردان

هیچ چیز لوکس تر نیست از خوردن سیب زمینی هایی که دو ساعت قبل از زمین بیرون آمده اند و پوست مانند ابریشم است. این سیب زمینی ها را بجوشانید و آنها را با کمی روغن یا روغن زیتون و کمی نمک دریا سرو کنید و این سیب زمینی را با چیز دیگری بخورید و با وجد گریه خواهید کرد.

دیگر با لاکچری برابر نیست.

در پایان ماه، یخچال موجود در من [childhood] خانه خالی خواهد بود تقریباً به نظر می رسید که شما قصد خرید یخچال از بهترین خرید را دارید. زیرا شما هر ماه یک بار چک دریافت می کنید و در ابتدای غذا نسبت به پایان ماه غذای بیشتری دارید.

مادرم آرد سوخاری درست می کند و سپس با هر مرغ ، ژامبون یا تخم مرغ ، برای بعضی از غذاها بشامل درست می کند. اگر شیری نبود ، او این کار را با آب انجام می داد. شگفت انگیز بود.

خوزه آندرس

پائول موریجی

هیچ چیز باعث قدرتمند شدن یک خانواده نمی شود از جشن پخت و پز با هم

بعضی اوقات زندگی را خیلی سریع طی می کنیم که فراموش می کنیم سرعت خود را کم کنیم. من یکی از آن گناهکاران هستم. همه فکر می کنند من دیوانه ام. من همیشه 100 مایل در ساعت هستم. آنچه مردم درباره من نمی دانند این است که گاهی اوقات من برعکس هستم.

تلسکوپ خریدم این همه گیری من هر شب دو ، سه ، چهار ساعت ستاره ها را تماشا می کنم. من عاشق آن لحظات تنهایی و آن لحظاتی هستم که به نظر می رسد زمان متوقف شده است.

من 293 پوند بودم قبل از شروع این بیماری همه گیر و در حال حاضر می توانم 246 پوند باشم. سعی می کنم تا پایان امسال به 220 برسم.

سلامتی شما بهتر است بهتر می توانید با یک همه گیری مبارزه کنید.

سالم و سالم تر شدن برای همه مفید است. برات خوبه این برای خانواده شما خوب است. این برای جامعه شما خوب است. این برای بیمارستان خوب است ، ما نمی خواهیم آنها را با افراد بیمار غرق کنیم.

غذا مهمترین چیز است ما داریم که به آن اهمیت کافی نمی دهیم.

این محتوا توسط شخص ثالث ایجاد و نگهداری می شود و در این صفحه برای کمک به کاربران در ارائه آدرس های ایمیل خود وارد می شود. شاید بتوانید اطلاعات بیشتری در مورد این و محتوای مشابه را در piano.io بیابید

[ad_2]

منبع: dojedareh-news.ir