روغن-ولوو-xc90-سال-های-2016-تا-2017-3این کالا برای ولوو XC90 و برخی از مدل های XC60 مورد استفاده می باشد.فیلتر روغن ولوو XC60 سال های 2014 تا 2017 فیلتر-روغن-ولوو-xc60-سال-های-2014-تا-2017-3فیلتر روغن ولوو XC60 سال های ۲۰۱۴ تا ۲۰۱۷ – ۳۱۳۳۰۰۵۰. یک صفحه نیز در نظر گرفته شد که این مقدار روغن باعث ضربه مستقیم به میل لنگ نشود تا دور میل لنگ با نوسان روبرو نگردد. بهره میبرد. و اما میرسیم به محبوب ترین موتور این لیست ، موتوری پرحاشیه و پرتوان به نام BP که معرفی و بررسی آن نیز هیجانانگیز است.حجم موتور BP بطور فابریک ۱۸۳۹سی سی است که از چهار سیلندر با چیدمان خطی سود میبرد. تزریق آب به طور غیر مستقیم هم چگالی هوا را بالا برده و هم قدرت موتور را افزایش میدهد.تزريق اب در موتور باعث افزايش راندمان حجمي و ورود مقدار بيشتري هوا به داخل موتور مي شود اما اين كار هم باعث مقدار كمي الودگي و هم اسيب به موتور مي شود اما اين كار براي كساني كه دوست داران سرعت و شتاب هستند كاربرد دارد.

هدرز استيشن 8 سلندر للبيع
اینجاست که خروج سریع و کامل گاز های حاصل از احتراق از سیلندر اهمیت پیدا می کند ، چرا که در غیر این صورت احتراق بازده لازم را نخواهد داشت و حجم گاز ناشی از احتراق در سیکل قبل ، فضای درون سیلندر را اشغال کرده و مانع ار ورود هوای تازه برای احتراق به صورت بهینه می شود . در مسیر هدرز استفاده از منبع اگزوزهای اسپرت نیز توصیه میشود که علاوه بر ایجاد صدای دلنشین ، باعث خروج راحت تر و سریع تر دود میشود . یکی از مـهمترین سوالهای سالهای اخیر خریداران این هست که اگر این هدرز این همـه مزایـا دارد، چرا خود کمپانی مادر بـه جای منیفلد دود چدنی از هدرز استفاده نمـیکند ؟ جنس چدن حدوداً ۲۵ الی ۳۰ دلار و یک منیفلد با راندمان بالا (هدرز) بیش از ۵۰۰ دلار قیمت دارد.

نصب هدرز روی پراید این قطعه معمولا همراه با اتصالات و پیچ و خمهایی است که در کنار جنس چدنی آن، منجر به بروز کمی اصطکاک و کاهش سرعت در خروج دودها میشود. هدرزها دارای پیچ و خمهایی هستند که نه تنها در برابر سرعت دود خروجی مانع نمیشوند، بلکه به خروج راحتتر آن کمک نیز میکنند. در هریک سرسیلندرهای موتور دو سوپاپ نقش ریههای تنفسی موتور را بازی میکنند که قطرشان برای سوپاپ ورودی 08/2 اینچ و برای سوپاپ خروجی 60/1 اینچ است. قطعههای استاندارد با جنس مناسب و خمیدگیهای مهندسی شده، جریان هوا را داخل سلیندرها بهبود بخشیده و اکسیژن بیشتری را با دمای کمتر منتقل میکنند که روی عملکرد موتور تاثیر مثبت دارد. بدلیل حذف موانع خروجی گاز های اگزوز (کاتالیزور) و بزرگتر شدن قطر لوله های خروجی، گاز های خروجی راحتتر و با سرعت بیشتری از موتور خارج شده و به همین دلیل گشتاور و قدرت موتور بیشتر می شود.

هدرز نیسان پیکاپ
حالا با همین ماشینهای داخلی چهطور میشود این عشق سرعت را ارضا کرد؟ هدرزها برخلاف اکثر منیفولدهای دود فابریک خودروها، تا محل بسته شدن در گلویی اگزوز، برای هر سیلندر دارای یک لوله مجزا هستند که همین عامل از اختلال و برخورد گازهای خروجی به هم و کاهش سرعت آنها جلوگیری میکند. داخل رزوناتور به گونه ای طراحی شده تا صدای هوای و دود عبوری از خود را بگیرد. در اینجا قطعهای به نام هدرز که در واقع همان چند راهه دود با طراحی و جنس بسیار بهتری است، روی کار میآید. برای نصب هدرز حتما باید از کیت اگزوز مناسب استفاده نمایید تا راندمان کار بیشتر گردد. این هدرز قابل نصب بروی زانتیا 2000 16 سوپاپ میباشد.

من از ۵۰۰ تومان دست دوم تا ۸۰۰ تومان نو رو قیمت دارم که به نظرم ارزش این همه هزینه رو نداره ! ۱۸۰,۰۰۰ تومان. بلبرینگ یک تکه چرخ جلو عظام پراید. هرز گردی چرخ های جلو در دنده دو غافگیری بعدی بود! ضمن اینکه داخل آبکاری شده و صیقلی آنها نیز بی اثر نخواهد بود. هیوندای کوپه برای استفاده خانواده های 2 یا نهایت 3 نفره بدون در نظر گرفتن مصرف شهری بالا مناسب بوده ولی برای خانوادهای بالای این تعداد جمعیت گزینه مناسبی نمی باشد ضمن اینکه نباید از این نکته گذشت که با توجه به وارد نشدن این خودرو از سال 2009 به بعد به کشور و تعداد نسبتا کم در بازار داخل در دراز مدت مشکل پیدا نشدن قطعات این خودرو را باید جدی گرفت. پیشرانه این خودرو خیلی بیصدا روشن میشود و در دورهای پایین و یا حالت درجا، خبری از صدای هیجانانگیز در کابین نیست.

اگر شما این مقاله آموزنده را دوست داشتید و می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد هدرز پراید لطفا از سایت ما دیدن کنید.

ایندکسر