[ad_1]

رپر SAINt JHN زندگی خود را با پیراهن زندگی می کند – تفکر اختیاری

فقط به صفحه اینستاگرام این هنرمند نگاه کنید یا یکی از فیلم ها یا اجراهای او را ببینید که قبل از آلبوم او افتاده است در حالی که جهان سوخته استکه امروز امروز افتاد البته گاهی اوقات او کاپوت خود را تکان می دهد یا کاپشن خود را می اندازد – اما تقریباً همیشه می بینید که او با عضلات سخت قلب ، شکم و بازو تنه خود را نشان می دهد.

او اولین کسی خواهد بود که اعتراف می کند این عضلات تا حد زیادی برای نمایش هستند. وی برای شروع یک تمرین گروهی که برای آن انجام داده می گوید: “اهداف تناسب اندام من ساده است: من می خواهم سکسی باشم.” MH خدمه برای نشان دادن حالت آموزش خود. با کمال تعجب ، او وقتی این حرف را می زند پیراهن به تن می کند. اما این دوام زیادی ندارد. تا زماني كه گرمايش تمام شود ، هيچ كجا هيچ وقفه اي مشاهده نمي شود.

سلامتی mvp برای آقایان پیشنهاد می شود

برای دسترسی به محتوای اختصاصی سلامت و تناسب اندام ، اینجا را کلیک کنید.

سلامت مردان

از آنجا ، خواننده رپ یک تمرین ترکیبی بوکس / قدرتی را با دوستانش پشت سر می گذارد ، که برای او لازم است از ضربه به تکنیک های اجرا در زمین برسد. اما SAINt JHN تصدیق می کند که آموزش آن بیش از زیبایی شناسی خالص است.

وی می گوید: “به عنوان یک هنرمند ، ریتم کلیدی است.” [Boxing] به کنترل تنفس شما کمک می کند. به ثبات شما کمک می کند. تصور کنید که در تور هستید و به مدت 45 دقیقه یا 72 دقیقه در شب بالا و پایین می پرید. برای تکمیل آن به وضوح ، کنترل تنفس و تحمل نیاز دارید. “

این محتوا از {embed-name} وارد شده است. شاید بتوانید همین محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید یا اطلاعات بیشتری در وب سایت آنها پیدا کنید.

دست گرمی بازی کردن

  1 دقیقه

    تمرین

    • من با باند مقاومت چمباتمه می زنم

     20 تکرار

      10 تکرار در هر پا

       10 تکرار در هر پا

        10 تکرار در هر پا

         10 تکرار

          10 تکرار

           10 تکرار

           • فعال سازی بازوی باند

            10 تکرار

             10 تکرار

              10 تکرار

              آروم باش

              3 دور 5 دقیقه ای

              می خواهید تمرینات مشهور بیشتری داشته باشید؟ همه فیلم های Train Like را مشاهده کنید.

              این محتوا توسط شخص ثالث ایجاد و نگهداری می شود و در این صفحه برای کمک به کاربران در ارائه آدرس های ایمیل خود وارد می شود. شاید بتوانید اطلاعات بیشتری در مورد این و محتوای مشابه را در piano.io بیابید[ad_2]

منبع: dojedareh-news.ir

ایندکسر