[ad_1]

شما فکر می کنید که همگرایی موارد در حال رشد COVID-19 و جشن های شکرگذاری باعث می شود افراد kibosha را برای برنامه ریزی برای جمع آوری کل باند در سال جاری تنظیم کنند. اینطور نیست

طبق مطالعه اخیر دانشگاه ایالتی اوهایو ، تقریباً 40 درصد – از هر 5 نفر دو نفر – می گویند احتمالاً در اجتماع بیش از 10 نفر شرکت می کنند و 33 درصد از مهمانان خود سال نمی کنند. ماسک زدن

همچنین ، طبق آخرین آمار ، در حال حاضر 11.2 میلیون مورد تایید شده COVID-19 در ایالات متحده و تقریباً 250،000 مرگ وجود دارد. دکتر رشید آ. چوتانی ، دکترای تخصصی بیماری های عفونی و امنیت زیستی گفت: “ما در سراسر کشور شاهد روزانه نزدیک به 150،000 مورد و بیش از 1200 مرگ در روز هستیم و تعداد موارد و مرگ کاهش نمی یابد بلکه افزایش می یابد.” مدیر پزشکی و دانشمند ارشد در IEM در موریسویل ، کارولینای شمالی. “با این سرعت ، ما انتظار داریم بیش از 18 میلیون مورد و 300،000 مرگ تا پایان سال باشد.”

همگرایی موارد در حال رشد و برنامه هایی برای جمع آوری گروه های بزرگ؟ بیایید روشن باشیم: این نه تنها مشکل ساز نیست ، بلکه جشن شکرگذاری امسال را به یک رویداد فوق العاده فوق العاده گسترش می دهد. “جان گونسنهاوزر” ، دکترای MBA ، MD ، توضیح می دهد: “همانطور که به آنچه اتفاق می افتد نگاه می کنیم ، تا آنجا که به این جهش در موارد COVID-19 در سراسر کشور مربوط می شود ، می دانیم که این تأثیر بسیار زیادی بر روی هزاران نفر خواهد داشت اگر نه صدها هزار زندگی” و رئیس ایمنی و کیفیت بیمار در مرکز پزشکی دانشگاه ایالتی اوهایو وکسنر. “این امر منجر به افرادی خواهد شد که در اثر عفونت COVID-19 دچار عوارض طولانی مدت در سلامتی می شوند و در برخی موارد منجر به از دست دادن زندگی می شود.”

چرا گروه های بزرگ برای COVID بسیار خطرناک هستند

دلیل بحث برانگیز بودن این گردهمایی ها: مردم بر این باورند که آنها و کسانی که با آنها تماس می گیرند “ایمن” هستند. اما ایمن مفهومی نسبی است. دکتر گونسنهاوزر می گوید: “یک فرد معمولی حدود 10 مخاطب تصادفی دارد ، بنابراین اگر سه نفر را به خانه خود دعوت کنید که قبلا در آنجا نبوده اند ، واقعاً تمام تماس های شخصی آنها را به خانه خود دعوت می کنید.” ترجمه: تماس های شخصی آنها از قبل انجام شده است مال شما تماس های شخصی رابین لومان وایت ، دکترای پزشکی ، پزشک اورژانس مجاز مستقر در آتلانتا ، جورجیا می گوید ، این واقعیت وجود دارد که “هرچه زمان صرف شده با این افراد افزایش می یابد ، مدت قرار گرفتن در معرض نیز افزایش می یابد.”

برای دکتر مارک اس. رابینوویتز ، بنیانگذار Prevention First Healthcare در ساوتهمپتون ، پنسیلوانیا ، که خود تحت COVID-19 قرار گرفت ، بسیاری از بیماران وی که آزمایش مثبت داشتند ، منبع عفونت آنها را در جمع بسیاری از افراد جستجو کردند. که ماسک نداشتند. این برای دکتر گونسنهاوزر منطقی است ، که خاطرنشان می کند که “اطلاعات به دست آمده از ردیابی تماس و کارهایی که برای درک شیوع COVID انجام شده است نشان می دهد که شرایط عمومی غذا خوردن در لیست لحظه ها بسیار بالا است. که منجر به شیوع این بیماری در جامعه شده است. شام شکرگذاری فقط یکی از آن لحظات است. “

چگونه می توان با COVID-19 ، با شروع شکرگذاری ، به کاهش بحران کمک کرد

و با این وجود مردم جمع می شوند. این بدان معنی است که شما باید برای محافظت از خود و دیگران گام بردارید. اولین قدم خوب: تست COVID-19 را انجام دهید – یعنی اگر این کار را درست انجام دهید و اگر هنوز از ماسک های فاصله و رویدادهای اجتماعی استفاده می کنید.

با این حال ، این تضمینی برای جمع آوری ایمن نیست. دکتر لئو نیسولا ، پزشک ، دانشمند و محققی که بر روی سرطان های پیشرفته با سیستم ایمنی ، COVID-19 و دیگران متمرکز است ، می گوید که بین شرکت در یک تست منفی و شرکت در حوادث خانوادگی که امکان تماس وجود دارد ، یک فرصت وجود دارد. نقص ایمنی دکتر گونسنهاوزر می گوید: “برای اینکه بسیار دقیق باشید ، قبل از دور هم جمع شدن به آزمایشات زیادی نیاز دارید.”

گزینه ای نیست؟ دکتر گونسنهاوزر می گوید مهمانیان مهمانی باید حداقل یک هفته قبل از آزمایش قرنطینه کنند تا اطمینان حاصل شود که هیچ در معرض نوردهی نیستند و بعد از آزمایش تا زمان برگزاری در قرنطینه باقی بمانند. “اگر همه این آزمایشات منفی باشد و تمام این اقدامات احتیاطی رعایت شود ، خطر داشتن یک فرستنده بالقوه در کشور شما را کاهش می دهد.”

با این حال به یاد داشته باشید که ما با نتایج آزمون اختلافاتی داشتیم. به علاوه ، “آزمایش COVID-19 منفی به این معنی است که شما در آن زمان ویروس کافی در مجرای بینی خود ندارید تا مثبت باشد” ، دکتر وایت توضیح می دهد. “شما هنوز هم می توانید ویروس را حمل کرده و آلوده شوید.”

این محتوا از {embed-name} وارد شده است. شاید بتوانید همین محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید یا اطلاعات بیشتری در وب سایت آنها پیدا کنید.

اگر از توصیه های تخصصی استفاده نمی کنید و از جمع آوری شخصی خودداری می کنید ، که به گفته دکتر گونسنهاوزر اولین ، دومین و سومین توصیه وی است ، بگذارید ابتدا اصول اولیه را که همه باید بدانند را به شما یادآوری می کنیم: استفاده از ماسک را افزایش دهید ، ضد عفونی کننده داشته باشید برای دستان (و استفاده از آن) و همیشه با فاصله شش فوت بایستید.

دکتر گونسنهاوزر می گوید که با پیشرفت تعطیلات هوشیار بودن اهمیت خود را دو چندان می کند. “بعد از صرف غذا و چند لیوان شراب شروع به اقدامات احتیاطی بسیار آسان است ، و سپس شما واقعاً خطر افزایش قابل توجه شیوع COVID-19 را دارید.”

کارها را کمی ایمن تر کنید

سپس این سه پیشنهاد را دنبال کنید تا احتمال ابتلا به این ویروس گاه کشنده کاهش یابد.

مهمانی در فضای باز

درست است ، او را به بیرون ببرید. دکتر گونسنهاوزر می گوید: “به وقفه ای در بزرگراه فکر کنید.” این بدان معناست که مقداری QT را در حیاط جلوی خانه یا بزرگراه با عزیزان خود سپری کنید. و هنگامی که لحظه ای کوتاه از ارتباط برقرار کردید ، “همه می توانند به خانه های مربوطه خود بروند و برای یک خانه شام ​​بخورند.”

دکتر وایت می گوید ، اگر خوردن اشتها یا نوشیدنی در فضای باز امکان پذیر نیست ، “فقط در آن قسمت با اعضای خانواده که در خانه شما زندگی می کنند در مناطق مختلف خانه غذا بخورید”. دکتر گونسنهاوزر افزود: “سعی کنید از عبور بشقاب و یک اتاق غذاخوری مشترک خودداری کنید و فقط از یک میز خانوادگی در میز خاص خود استفاده کنید تا از آلودگی متقابل جلوگیری شود.”

جداگانه، مجزا

دکتر وایت که می گوید اجتماعات بزرگ اغلب فاصله بین شما را کاهش می دهد ، توصیه می کند اگر معاشرت می کنید ، این کار را شش فوت دورتر ، ماسک و همچنین محافظ صورت انجام دهید.

تهویه خوبی داشته باشید

اگر در خانه نیستید ، با وارد کردن هرچه بیشتر هوای تازه به داخل اتاق بر روی تهویه تمرکز کنید. دکتر گونسنهاوزر می گوید ، و سعی کنید هوا را بین میزها ، خارج از اتاق و به دور از هر شخصی منفجر کنید. شما نمی خواهید به کسی هوا بخورید.

نکته اساسی: همه ما از COVID-19 و خطر بالقوه آن و همچنین انزوا و ناتوانی در گذراندن وقت با عزیزان همراه خود خسته شده ایم. دکتر گونسنهاوزر می گوید: “ما هشت ماه است که با این مسئله مبارزه می کنیم.” “بیشتر ما در زندگی خود فداکاری ها و مصالحه های زیادی انجام داده ایم و همه به دنبال چراغی در انتهای تونل هستند. بنابراین ، من می فهمم که مردم از نظر احساسی کجا هستند و چرا دشوار است ، اما در عین حال این یک دلیل بسیار شایسته است. هیچ کس دوست ندارد این آخرین تعطیلاتی باشد که با یکی از عزیزان خود گذرانده است زیرا آنها آمادگی لازم را برای انجام شکرگذاری ندارند. ”

این محتوا توسط شخص ثالث ایجاد و نگهداری می شود و در این صفحه برای کمک به کاربران در ارائه آدرس های ایمیل خود وارد می شود. شاید بتوانید اطلاعات بیشتری در مورد این و محتوای مشابه را در piano.io بیابید

[ad_2]

منبع: dojedareh-news.ir