به نظر میرسد فعلا فقط قیمت آیفون ۱۳ و نسخه های مختلف این مدل، با روند صعودی نرخها در بازار ارز همراهی میکند. گوشی های آیفون اپل، در تمام دنیا استفاده شده و از به دلایل مختلفی، در بین مردم محبوب هستند. علاقهمندان به آیفون در حال حاضر پیگیر این هستند که قابلیتهای جدید ایفون ۱۳ چیست؟ در سری 13 هم تمام نسخهها از قابلیت 5g بهره میبرند، ولی چون ویژگی جدیدی محسوب نمیشود، قیمت ایفون ۱۳ نسبت به نسل قبلی افزایش چشمگیری نیافته است.

صفحه نمایش آن دارای فناوری ناچ کوچکتری است و میتوانید بار دیگر از فیس آی دی برای باز کردن قفل گوشی استفاده کنید. دارای دو سیمکارت نانو سختافزاری هستند. مدل جدید iPhone 12 دارای صفحه نمایش خیره کننده Super Retina XDR است که رنگها را روشن و جزئیات را به وضوح نمایش میدهد. همچنین شما میتوانید تا 15 برابر بزرگ نمایی دیجیتال را نیز با آن تجربه کنید. تا قبل از رو نمایی اپل از گوشی جدید خود، تلفن های همراه با صفحه کلید شناخته میشدند، اما اپل با رونمایی دستگاهی به صفحه نمایش نسبتا بزرگ لمسی خازنی، این اسکریپت را به کل تغییر داد.

قیمت آیفون ۱۳ از 800 دلار شروع میشود که میتوان گفت ردپای محدودهی قیمتی سایر همتایان نسل پیشین را دنبال کرده است و در عمل قیمت آیفون 13 تفاوت فاحشی با قیمت نسل قبل ندارد. آیا قیمت آیفون ۱۳ مشابه سایر نسخههای پیشین در زمان رونمایی است؟ در واقع اپل هر دو نسخه از فناوری 5G (پهنای باند زیاد و کم) را در نسل پیشین گنجانده بود و این امر باعث افزایش قیمت گوشی به ویژه در ایالات متحده شد.

سایت Wedbush پیشتر پیش بینی کرده بود که خانواده گوشی آیفون 13 در سهماهه سوم امسال بین 35 تا 40 درصد سهم تمام آیفونها را به خود اختصاص خواهد داد و تبدیل به یک گوشی فوق محبوب خواهد شد. در حالی که رنگها و نوردهی در عکسها واقعاً یک موضوع شخصی و سلیقهای است، من مشتاق عکسهایی هستم که اندکی در معرض نور قرار دارند و بازتولید رنگها واقعیتر به نظر میرسد. در این مقاله تمامی مدل های گوشی اپل از اولین نسخه تا جدیدترین نسخه فعلی یعنی آیفون 13 پرو مکس مورد بررسی قرار گرفته است.با مطالعه این مقاله و با بررسی آیفون مورد نظر خود می توانید بهترین خرید را داشته باشید.

اگر دوست دارید این نوشتار را داشته باشید و مایل به دریافت اطلاعات بسیار بیشتر در مورد گوشی آیفون یازده پرو لطفا به بازدید از وب سایت گوشی ایفون 3 میلیونی ما.

ایندکسر