در کانادا نیاز به ویزای ویزیتور دارید و برای دریافت این ویزا نیاز به دعوتنامه شرکت در آن کنفرانس. همچنین مانند تمام شهروندان کانادایی، حق رای خواهد داشت و می تواند در رای گیری ها شرکت کند. از آنجایی که دولت کانادا برای خانواده و در کنار هم بودن اعضای خانواده اهمیت زیادی قائل است، رسیدگی به این نوع درخواستها را در اولویت قرار داده و برای این نوع ویزاها سخت گیری کمتری نسبت به روشهای دیگر اعمال می شود. به طور کلی می توان گفت فرد اسپانسر که برای همسرش درخواست اقامت داده است باید از نظر مالی از همسر خود دفاع کرده و به دولت کانادا نشان دهد که ثبات مالی دارد. در این روش متقاضی بدون نیاز به دریافت وقت قبلی به یکی از وکهای دفاتر VFSمراجعه کرده و به صورت فیزیکی مدارک مورد نیاز را به همراه ترجمه آن ها تحویل داده و مراجل انگشت نگاری را انجام می دهد.

ثبت نام مهاجرت به کانادا به طور کلی می توان گفت در روش مهاجرت به کانادا از طریق ازدواج، محدودیت هایی برای فرد اسپانسر وجود دارد و فردی که اسپانسر همسرش می شود نمی تواند تا پنج سال دیگر به عنوان همسر اسپانسر شخص دیگری شود. مهاجرت به کانادا از طریق ازدواج شرایط مخصوص به خود را دارد و فردی که می خواهد به عنوان اسپانسر همسر خود را به کانادا ببرد باید توانایی این را داشته باشد که هزینه های زندگی خود و همسرش را تامین کند. فرد اسپانسر و همسر او به عنوان متقاضی باید در طول چهار سال گذشته به مدت سه سال در کشور کانادا زندگی کرده باشند و در این مدت کشور کانادا را ترک نکرده باشند. به طور کلی هزینه های تحصیل در کانادا به انتخاب رشته، انتخاب مرکز آموزشی، طول دوره و کیفیت زندگی بستگی دارد به صورت میانگین شهریه های هر ترم تحصیلی بسته به انتخاب رشته و دانشگاه می تواند از حدود 6 هزار دلار تا 25 هزار دلار متغییر باشد.

ویزا 724 مهاجرت به کانادا
ولی شهروند شدن در کشور کانادا مزایای زیادی برای متقاضی دارد و او با داشتن حق شهروندی می تواند مانند یک فرد کانادایی، از تمام حق و حقوق بهره مند شود. بعد از ازدواج با فردی که شهروند کانادا شده، حق شهروند بودن در طی یک پروسه به همسر می رسد و همسر بعد از مهاجرت و گرفتن اقامت دائمی کشور کانادا تبدیل به یک شهروند کانادایی می شود. فرد متقاضی بعد از دریافت ویزای ازدواج، شهروند کانادایی محسوب می شود و می تواند از کلیه حقوق شهروندی کشور کانادا بهره مند شود و بعد از این که اقامتش را گرفت می تواند تمام اعضای خانواده اش را کاناد ببرد.

در روش مهاجرت به کانادا از طریق ازدواج، همسر فرد متقاضی باید در آن زمان ساکن کشور کانادا باشد و همچنین باید تعهد کند زمانی که همسرش به عنوان متقاضی، اقامت دائم کشور کانادا را دریافت نمود، در کانادا اقامت داشته باشد. فردی که به عنوان اسپانسر برای همسرش تقاضای اقامت می کند، نباید کمتر از 18 سال سن داشته باشد و همچنین باید گواهی سوء پیشینه گرفته باشد. همچنین آنها باید با تاریخ و فرهنگ کشور کانادا به خوبی آشنا باشند. بیمه وام مسکن به شما در کم کردن پیش پرداخت و سود وام کم کمک میکند؛ به طوری که با این بیمه میتوانید بر سر مبالغی از سود وام توافق کنید که بدون آن هرگز ممکن نبود. مهمترین مزیت مهاجرت به کانادا از طریق ازدواج و گرفتن تابعیت این کشور این است که متقاضیان می توانند بدون داشتن منابع مالی زیاد، اقدام به مهاجرت کنند.

اگر دوست دارید این نوشتار را داشته باشید و مایل به دریافت اطلاعات بسیار بیشتر در مورد مهاجرت با دیپلم به کانادا لطفا به بازدید از وب سایت ما.

ایندکسر