[ad_1]

داگ الین ، نویسنده و خالق این درام برادرانه بسیار محبوب اطرافیان، امید هواداران را بالا می برد و نکاتی را مبنی بر اینکه وی قصد دارد برای بازگرداندن نمایش نقشه بکشد ، رد می کند.

به گفته کوین دیلن ، بازیگر نقش جانی “درام” تعقیب اطرافیان، Elin سرانجام فرصتی را برای گفتن داستان های بیشتر فراهم می کند که بعد از دیدن تعداد زیادی از مردم در حین قرنطینه به تماشای نمایش ادامه می دهند.

دیلن در مصاحبه با گفت: “آیا این فقط یک نمایش عالی برای همه گیری نیست” به زودی. “من مدتهاست که روی داگ کار می کنم و او سرانجام گفت:” شاید من باید فکر کنم اطرافیان. ‘خوب نیست؟ همه بازیگران نیز می خواهند این کار را انجام دهند. “ او مطمئناً حق دارد که حداقل یک بازیگر می خواهد به جمع خودش برگردد اطرافیان شخصیت: جرمی پیون این واقعیت را پنهان نمی کند که معتقد است آری گلد ، عامل لزلی که در طول نمایش بازی می کرد ، شایسته اسپین آف است.

Elin از آن زمان در مورد اظهارات دیلن اظهار نظر کرده است ، اما بلافاصله گم شده و تأیید یا رد مجدد راه اندازی مجدد یا احیای مجدد را رد کرده است. او در اینستاگرام نوشت: “من توجه خود را در نظر می گیرم.” “ما همچنین عاشق می شویم اطرافیان قطعاً در حال افزایش است. من از تک تک شما قدردانی می کنم. “

اشتراک mvp سلامت مردانه -

با برنامه عضویت دیجیتال ما به داستان های اختصاصی در مورد سلامتی ، تناسب اندام ، روابط ، سرگرمی و سبک دسترسی پیدا کنید.

سلامت مردان

اطرافیان بود تهیه کننده اجرایی ستاره فیلم مارک والبرگ و با الهام از داستانهای واقعی در مورد او و دوستانش در روزهای اولیه کار خود در هالیوود. در این نمایش ، وینسنت چیس ، شخصیت آدرین گرنیه ، آنالوگ والبرگ است و این سریال هم از ظهور وی به عنوان بازیگر و هم از تصادفات گروه دوستی مردانه نزدیک وی پیروی می کند.

از سال 2004 تا 2011 به مدت هشت فصل از شبکه HBO پخش شد. مسافت پیموده شده موفق و قابل احترام ، با تمام استانداردها. تا زمانی که بازی تاج و تختبالاخره (و با یک پایان کمتر جنجالی). اما حتی پس از گذشت تقریباً یک دهه از حضور این شخصیت ها ، اشتهای طرفداران برآورده نشد و سرانجام یک فیلم داستانی در سال 2015 ساخته و منتشر شد که در آن می توان آخرین بازدید مخاطبان را با گروه انجام داد و داستان فردی هر یک از شخصیت ها را تکمیل کرد. .

این محتوا توسط شخص ثالث ایجاد و نگهداری می شود و در این صفحه برای کمک به کاربران در ارائه آدرس های ایمیل خود وارد می شود. شاید بتوانید اطلاعات بیشتری در مورد این و محتوای مشابه را در piano.io بیابید

[ad_2]

منبع: dojedareh-news.ir