[ad_1]

این مقاله اولین بار در شماره دسامبر 2020 منتشر شد. سلامت مردان.

ADRIEN MISCHLER خیلی قبل از اینکه همه و دوست دبیرستانی آنها در فیس بوک ژست های خود را ارسال کنند ، یوگا را برای مقابله با استرس همه گیری توصیه می کنند.

در حقیقت ، میشلر با گسترش COVID-19 نظاره گر دیدگاه های وی در بخش ایالت بود.

و نکته اینجاست: حتی او ، مربی یوگای شاد ، سال لرزید.

قطع کننده مدار

.

سخت ترین چیز برای من باقی مانده است که هرگونه تصور قبلی را در مورد چگونگی روزم کنار بگذارم.

یکی از زیبا ترین چیزها این است که داشتن چیزی که احساس مفید بودن می کرد بسیار خوب بود. به نظر می رسد اکنون منطقی است که مردم می خواهند به نوعی سهم بیشتری داشته باشند – در کار ما ، در خانواده ها ، در شیوه های ما.

مراقب خودت باش لحظه ای است که تصمیم می گیرید با خودتان وضعیت خود را بررسی کنید.

روزانه با سگ من قدم بزنید [BARKING IN BACKGROUND] جایی است که من برای راحتی و دلداری می روم.

یوگا با آدرین

حسن نیت

من همچنین در مورد چیزهایی که در یک سفر هواپیمایی لغزیده ام خم شده ام. حالا من واقعاً وقت باریدن دارم پاریس ریویو به جای اینکه فقط آن را در کوله پشتی ام بیندازم. می دانم این نفرت انگیز است.

باغی کاشتیم امسال. گلهای تابستانی ، سبزیجات ، گوجه فرنگی ، گیاهان. اکنون هوا در آستین سردتر است ، بنابراین ما کاشت دوم را با مقدار زیادی سرسبز انجام دادیم. چیز شگفت انگیزی در کاشتن چیزی و سپس تماشای رشد آن وجود دارد.

اشتراک mvp بهداشتی برای آقایان

اگر می خواهید به اخبار سلامت ، تناسب اندام و تغذیه دسترسی کامل داشته باشید ، اینجا را کلیک کنید تا به یک MVP برای سلامت مردان تبدیل شوید.

سلامت مردان

من بزرگ شده ام و کاملاً چند وظیفه ای قابل توجهی هستم. در ابتدای همه گیری ، من هنگام کار با سگ در حالی که به پادکست گوش می دادم ، به کار اسلاکس واکنش نشان می دادم. دارم یاد می گیرم چنگم را شل کنم.

پس از پایان این من همچنان تصمیم خواهم گرفت که کارهای کمتری را با دقت بیشتری انجام دهم.

این محتوا توسط شخص ثالث ایجاد و نگهداری می شود و در این صفحه برای کمک به کاربران در ارائه آدرس های ایمیل خود وارد می شود. شاید بتوانید اطلاعات بیشتری در مورد این و محتوای مشابه را در piano.io بیابید

[ad_2]

منبع: dojedareh-news.ir