[ad_1]

این مقاله اولین بار در شماره دسامبر 2020 منتشر شد. سلامت مردان.

زانو CHRIS مغز پشت Netflix است عشق کور است، یک واقعیت نمایشی که در آن مجردها ملاقات می کنند و نامزد می شوند بدون اینکه هرگز با IRL دیدار کرده باشند.

این واقعیت شو فقط در چهار قسمت اول خود 1.5 میلیون بیننده را جمع کرد.

هنوز LIB اولین نمایش در اواسط ماه فوریه بود ، زمانی که دستورات ماندن در خانه برای بسیاری از کشورها کاملاً اجرایی بود ، اما فیلمبرداری آن در اواخر سال 2018 به پایان رسید.

قطع کننده مدار

.

برخی از مقالات وجود داشت مانند: “وای خدا ، این آخرین میخ در کشتی بشریت است! یا: “این بدترین کاری است که من انجام داده ام ، اما من هر ثانیه آن را تماشا کردم!” این سالی است که در آن مفهوم لذت گناه می تواند از پنجره بیرون بیاید. این فقط یک لذت است.

وقتی احساس می کنید لحن دارید حرکت تا سال 2020 و ناگهان همه چیز متوقف شده است ، ناامید کننده است. مخصوصاً اگر پیمانکار و تعمیرکار باشید.

من فکر می کنم این ایده پذیرفتن است تا بتوانید انرژی ، اشتیاق و خلاقیت خود را روی کارهایی که می توانید انجام دهید متمرکز کنید.

اشتراک mvp سلامت مردانه

برای دسترسی نامحدود به مصاحبه های انحصاری Men’s Health اینجا را کلیک کنید.

سلامت مردان

خیلی راحت می توانید از رختخواب بلند شوید ، به کامپیوتر بروید و تقریباً تمام روز آنجا باشید. اگرچه ممکن است احساس واقعا مثمر ثمر باشد ، اما تلاش برای بیرون رفتن و قدردانی از زندگی در اطراف شما بسیار مهم است.

از نظر شخصی ، داشتن چهار فرزند و همسر در اطراف من باعث می شود که حتی بیشتر از زمانی که می توانم با آنها بگذرانم قدردانی کنم. واقعاً احساس می شود وقتی – امیدوارم چوب بزنیم – به حالت عادی برگردیم ، بسیار هوشیارتر خواهم بود تا مطمئن شوم زمانی را که شایسته آنها هستند با آنها سپری می کنم. و این همان چیزی است که شایسته روابط ما است.

این محتوا توسط شخص ثالث ایجاد و نگهداری می شود و در این صفحه برای کمک به کاربران در ارائه آدرس های ایمیل خود وارد می شود. شاید بتوانید اطلاعات بیشتری در مورد این و محتوای مشابه را در piano.io بیابید

[ad_2]

منبع: dojedareh-news.ir