[ad_1]

 • جیسون موموآ درباره زندگی حرفه ای ، اهداف و آخرین نقش خود در اقتباس طولانی مدت کارگردانی دنیس ویلنوو صحبت می کند تپه در جدید سلامت مردان علیبی
 • طرفداران باید کمی بیشتر صبر کنند تا ببینند تپه، که اکنون قرار است در تاریخ 1 اکتبر 2021 منتشر شود.
 • موموآ در یکی از اولین صحنه های حضورش با باردم ، که او را “خدا” خواند ، یک لحظه مهم را به یاد آورد.

  جیسون موموآ شاید در بزرگترین نمایش تلویزیونی تمام دوران بازی کرد (بازی تاج و تخت) و چندین فیلم پرفروش قانونی (لیگ عدالت ، آکوامن) اما هنگامی که او پاییز سال آینده در اقتباس مورد انتظار دنیس ویلنوو ظاهر شد تپه“در برابر برندگان جوایز مانند خاویر باردم ، تیموتی شلامت ، اسکار آیزاک ، جاش برولین و زندایا.”این ممکن است بزرگترین نقش او تاکنون باشد.

  همانطور که موموآ در مورد جدید توضیح داد سلامت مردان داستان جلد ، یک صحنه برجسته با باردم داشت که به او کمک کرد احساس کند واقعاً متعلق است.

  موموآ از قبل نگران کار بود تپه، دانستن قد کارگردانش (ویلنو کلاسیک های مدرن را کارگردانی می کند Blade Runner 2049 ، ورود ، زندانیان ، و هیتمن) و بازیگران اطراف او.

  وی گفت: “با علم به اینکه دنیس من را برای بازی در این نقش انتخاب کرد ، هرگز اینقدر عصبی نبودم.”

  اما وقتی او یک صحنه اولیه را با باردم که او را “خدا” می نامید ، تقسیم کرد ، البته کمی شکسته بود ، اما سرانجام به خودش چسبید.

  همانطور که موموآ توصیف می کند:

  “ما پشت این میز نشسته بودیم و صحنه مربوط به ورود خاویر به اتاق است. من هرگز ندیده ام که کسی مثل یک رئیس به یک اتاق هجوم برد. او فقط به سمت آن میز می رود و همه را به پایین نگاه می کند. او همه دیگران را آزار می دهد ، اما او کمی به من چشمک می زند و من فقط درونم را قهقهه می زنم ، زیرا باور نمی کنم که الان در این میز هستم. سپس خطوط خود را تحویل می دهد و فقط او را می کشد. ”

  “و بلافاصله پس از آن ، دنیس به سراغ او آمد و شروع به دادن یادداشت به او کرد. من مانند این شوکه شدم:” چه جهنمی می توانی با او انجام دهی؟ این نمایش علمی تخیلی که کیف من نیست. و من هیچ یادداشتی دریافت نکردم. من بسیار فوق العاده خوشحال بودم که می توانستم گریه کنم. “

  جذابیت موموآ همچنین به نظر می رسد در مورد باردم کار کرده است. برایان هربرت ، پسر از تپه نویسنده فرانک هربرت و نویسنده خود عکسی را در حساب توییتر خود به اشتراک گذاشتند که در آن موموآ و باردم در حال قدم زدن بودند تپه به نظر می رسد که آنها گذشته بسیار خوبی دارند.

  این محتوا از توییتر وارد شده است. شاید بتوانید همین محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید یا اطلاعات بیشتری در وب سایت آنها پیدا کنید.

  اوایل در سلامت مردان داستان جلد ، ویلنوو دقیقاً توضیح می دهد که چرا موموآ را برای بازی در نقش دانکن آیداهو انتخاب کرد تپه انطباق.

  اشکال mvp

  برای عضویت اینجا را کلیک کنید سلامت مردان MVP و از ویژگی های انحصاری ، نکات تمرین و اطلاعات تغذیه بهترین بهره را ببرید.

  سلامت مردان

  “دانکن آیداهو یک شوالیه قهرمان واقعی است ، مردی مغرور ، شجاع ، صالح و بی رحم ، که به دلیل مهارتهای جنگی بی نظیرش شهرت دارد. این کار همچنین کمی بوهمی است. “من فکر کردم جیسون برای تجسم آن عالی خواهد بود. مانند دانکن ایداهو ، جیسون نیز یک عرفان دیوانه وار دارد که باعث می شود مردم به اطراف او جلب کنند. جیسون یک نیروی طبیعت است. بزرگ زندگی. “

  مدت زیادی منتظر انتشار بود تپه، و اکنون که فیلم به اول اکتبر 2021 موکول شده است ، انتظار حداقل تا پاییز سال آینده ادامه خواهد داشت. گرچه ممکن است این بدان معنا باشد که طرفداران بی قرار خواهند شد ، اما این بدان معناست که وقت خواهند داشت که رمان کلاسیک داستان علمی را از قبل بخوانند.

  این محتوا توسط شخص ثالث ایجاد و نگهداری می شود و در این صفحه برای کمک به کاربران در ارائه آدرس های ایمیل خود وارد می شود. شاید بتوانید اطلاعات بیشتری در مورد این و محتوای مشابه را در piano.io بیابید

[ad_2]

منبع: dojedareh-news.ir

ایندکسر