[ad_1]

در مورد انواع ابرقهرمان های هالیوودی ، تعداد کمی از ستاره ها هستند که بهتر از جیسون موموآ در صورت حساب ها جای بگیرند. قبل از بازی در شخصیت های کتاب های کمیک مانند Aquaman یا تجسم شروع مجدد مدرن Conan the Barbar ، این بازیگر قبلاً به فیزیک استثنایی افتخار می کرد. اما برخلاف برخی از همرزمانش ، پس از دریافت این نقش ها احتیاج به تغییر و تحول زیادی ندارد. موموآ همیشه یک نمونه فیزیکی بوده است.

به گفته موموآ ، این حضور کاملاً طبیعی است. وی در مصاحبه ای با آخرین گفت: “این فقط ژنتیک است.” سلامت مردان علیبی “هاوایی ها افراد بزرگی هستند.”

اشتراک mvp بهداشتی برای آقایان

برای پیوستن به داستانهای تناسب اندام و برنامه های تمرینی مشهور ، اینجا را کلیک کنید.

سلامت مردان

شما مانند همکارش ، قهرمان اکشن دائماً بیش از حد توسعه یافته “سنگ” جانسون ، ساعت ها در اتاق وزنه برداری کنده نمی شوید. در حقیقت ، موموآ معمولاً از تمرینات سنتی تمرینات قدرتی پرهیز می کند و وزنه برداری را “چالش برانگیز” می نامد. او ترجیح می دهد قدرت خود را بهبود بخشد و با فعالیت های خارج از منزل مانند سنگ نوردی تناسب اندام داشته باشد.

تقریباً برای پیدا کردن موموآ در استودیوی یوگا تحت فشار خواهید بود. او یوگا را “سخت ترین کاری که من در طول زندگی ام انجام داده ام” خواند. “او ترجیح می دهم قوز کنم.” “سوار شدن بر کاپیتان از دو ساعت یوگا راحت تر خواهد بود. دیگر نمی توانم خم شوم! همسترینگ من خیلی محکم است. حیف است. یادم می آید یک بار من به سمت کانن باربر کشیده شدم و با این خانمهای مسن در تاپانگا در کلاس یوگا بودم و همه فقط دستهایشان را بالا می آوردند و من مثل [screams] “آن چنان سخت!”

چگونه می توانید بدون وزنه هایی مثل جیسون موموآ فرم خود را حفظ کنید

برای ساختن قدرت یک قهرمان اکشن نیازی به اتاق وزنه ندارید و جیسون موموآ گواه این موضوع است. نفرت او در اتاق وزنه برداری افسانه ای است ، به همین دلیل او خودش را ساخت تپه با تکیه بر این فعالیت های واقعی بدن از ورزشگاه دور است. آنها می توانند پادزهر مناسبی برای فر و نیمکت های خسته کننده باشند ، بنابراین آنها را امتحان کنید.

قایقرانی

ماموآ

بن مونتزی وود

کیم فرددی ، دوست موموآ و دو شیرین کاری گفت: “مانند هاوایی ، موج سواری در خون اوست.” موموآ عاشق موج سواری و پارو زدن است. این مزیت این است که دست و پا زدن در هواپیما تعادل و قدرت شما را به چالش می کشد ، در حالی که به عنوان “یک ابزار بازیابی فعال” عمل می کند ، فردی می گوید.

غسل تعمید

ماموآ

بن مونتزی وود

یکی از اهداف Momoa انجام بیشتر یوگا و پیلاتس است که به انعطاف پذیری لازم برای انجام صحنه های مبارزه کمک می کند. او می گوید: “من آن را کشش شدید می نامم.” مانند ، “خوب ، بچه ها ، اینجا آبجو است!” آن را بردارید! حالا به اینجا برسید و این آبجو را به دوست خود بدهید! ”

صخره نوردی

ماموآ

بن مونتزی وود

موموآ تا حد ممکن بالا می رود. فقط 10 تا 20 دقیقه کوهنوردی یا بولدرینگ می تواند باعث تحریک عضلات بازو و پشت شود و ذهن شما نیز یک تمرین دارد. فردی می گوید: “این یک بازی ذهنی است ، یافتن مشکلات مختلف برای رسیدن به اهداف خود.”

تمرین با وزنه

ماموآ

بن مونتزی وود

چرا که فشار و نیمکت نشینی هنگام فشار دادن و حرکت اسکات بدن به خوبی کار می کند؟ فردی می گوید: “او می تواند در هر جایی تمرین کند ، حتی بین مجموعه بدون دسترسی به سالن بدنسازی.” 100 فشار را بین تماس های کاری و ایمیل امتحان کنید. از سوختن لذت ببرید.

این محتوا توسط شخص ثالث ایجاد و نگهداری می شود و در این صفحه برای کمک به کاربران در ارائه آدرس های ایمیل خود وارد می شود. شاید بتوانید اطلاعات بیشتری در مورد این و محتوای مشابه را در piano.io بیابید

[ad_2]

منبع: dojedareh-news.ir

ایندکسر