[ad_1]

 • این جیسون موموآ است سلامت مردان دسامبر سقف ستاره.
 • جیسون موموآ در مصاحبه ای با مولی نایت ، تجربه خود را در والدین کردن دختر 13 ساله اش لولا و دخترخوانده اش زوئی کراویتز به اشتراک گذاشت.
 • او می گوید: “من فقط از این متنفر خواهم شد اگر او پسر بد احمقی را به خانه بیاورد.”

  جیسون موموآ ، شخص آکوامن ، یک نقطه ضعف ابرقهرمان دارد: فرزندانش. وقتی لولا ، بزرگترین دو ساله اش ، 13 ساله شد ، او در روز تولدش گریه کرد ، زیرا می دانست روزی او خواستگاری می کند. او می گوید: “من فقط از این متنفر خواهم شد اگر او پسر بد احمقی را به خانه بیاورد.” “من مثل این هستم ،” اگر مردی را پیدا کنی که بهتر از من با تو رفتار کند. ” [treat Lisa Bonet]، موفق باشید! ‘”

  در آخرین داستان جلد برای سلامت مردان، موموآ فراز و نشیب های فرزندپروری را شامل می شود ، از جمله مشکلات کمک به تربیت یک دختر خوانده / بازیگر ، زوئی کراویتز ، به همراه پدر “باحال” لنی کراویتز.

  زوئی ، البته ، فرزندان اسطوره و بازیگر راک ، لیزا بونه است که در سال 1993 طلاق گرفت (کراویتز قبلاً گفت: “من اولین بار باز شدم و عشق و آزادی را شناختم. سلامت مردان رابطه او با بونه.)

  این محتوا از {embed-name} وارد شده است. شاید بتوانید همین محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید یا اطلاعات بیشتری در وب سایت آنها پیدا کنید.


  اشتراک mvp بهداشتی برای آقایان

  برای عضویت اینجا را کلیک کنید سلامت مردان MVP و از ویژگی های انحصاری ، نکات تمرین و اطلاعات تغذیه بهترین بهره را ببرید.

  سلامت مردان

  موموآ می گوید او و زوئی به هم نزدیک هستند. این دو از یکدیگر به عنوان “خرس زوزو” و “خرس بابا” یاد می کنند. اما وقتی بازیگر زن شروع به بردن دوست پسر به خانه کرد ، موموآ مانند هر پدری این کار را انجام داد. موموآ نگران بود ، در حالی که لنی به وضوح به عنوان یک قهرمان عمل می کرد. موموآ می گوید: “لنی خیلی باحال تر از من است.” “من گیج شده بودم.”

  خوشبختانه به نظر می رسد موموآ با قرار ملاقات زوئی به مکان بهتری رسیده است. (در سال 2019 ، او با حضور كل خانواده در پاريس با كارل گلاسمن بازيگر ازدواج كرد.) موموآ گفت: “من شوهرم را دوست دارم.” امیدوارم و دعا می کنم که دخترم بسیار با استعداد ، دوست داشتنی و گشوده و نزدیک خانواده اش باشد. “

  وقتی شما توسط یک ستاره راک و یک ابرقهرمان بزرگ شدید ، چیزی به ما می گوید که استعداد یک امر خاص است.

  این محتوا توسط شخص ثالث ایجاد و نگهداری می شود و در این صفحه برای کمک به کاربران در ارائه آدرس های ایمیل خود وارد می شود. شاید بتوانید اطلاعات بیشتری در مورد این و محتوای مشابه را در piano.io بیابید

[ad_2]

منبع: dojedareh-news.ir