[ad_1]

جوی گریسفا ، YouTuber ، در ویدئوی اخیر خود گفت: “من همیشه شش بسته خواستم. وی در ادامه توضیح داد که به دلیل یک بیماری طولانی ، او همیشه در ساخت و حفظ عضله تلاش کرده است ، حتی اگر سالها با مربیان شخصی کار کرده باشد. وی برای آخرین چالش خود ، متعهد شده است که با 30 روز تمرین روزانه و مستند کردن سفر “twink to twunk” خود با استفاده از Tempo ، یک سرویس یادگیری مجازی در خانه ، به بهترین شکل ممکن درآیند.

اشتراک mvp سلامت مردانه

وی در روز اول این چالش گفت: “من حتی آخرین باری که تمرین کردم را به خاطر نمی آورم ، بنابراین امروز ناخوشایند خواهد بود. و مطمئناً ، اولین تمرین فداکاری های جسمی زیادی را می طلبد. او می گوید: “دستانم ژله ای است.” “فکر می کنم تاریک شده ام. تمام بدنم می لرزد.”

در پایان هفته اول ، جوی هنوز خسته بود: “بدنم برای رهایی دادن احساس آمادگی می کرد ؛ پاهایم مثل بچه گوزن لرزان بودند و همه عضلات بدنم درد می گرفتند.”

با این حال ، با پیشرفت ماه ، او به تمرینات روزمره خود ادامه می دهد و فقط یک یا دو روز به استراحت زمان می برد ، اعتراف می کند که احساس انرژی و انگیزه بیشتری می کند ، بیشتر به دلیل نتایج بدنی که شروع به دیدن می کند ، از جمله توده عضلانی بیشتر در آغوش خود. آن ، مقداری از دست دادن چربی در وسط و قفسه سینه با وضوح بیشتر.

این محتوا از YouTube وارد شده است. شما ممکن است بتوانید همان مطالب را در قالب دیگری پیدا کنید یا اطلاعات بیشتری در وب سایت آنها پیدا کنید.

“من فقط احساس می کنم که محدودیت های زیادی را برای خودم ایجاد می کنم ، فکر می کنم ضعیف هستم یا نمی توانم این کار را انجام دهم ، و این را واقعا ثابت کردم من میتوانم این کار را بکن و من می توانم هر کاری که فکر کردم را انجام دهم. ” این 30 روز بسیار چالش برانگیز بود ، اما من به خودم بسیار افتخار می کنم و از نتایج حاصل از آن بسیار راضی هستم. “

این محتوا توسط شخص ثالث ایجاد و نگهداری می شود و در این صفحه برای کمک به کاربران در ارائه آدرس های ایمیل خود وارد می شود. شاید بتوانید اطلاعات بیشتری در مورد این و محتوای مشابه را در piano.io بیابید

[ad_2]

منبع: dojedareh-news.ir

ایندکسر