[ad_1]

جورج کلونی پس از دفاع از تام کروز دفاع می کند ماموریت غیرممکن گزارش شده است که بازیگر ویروسی کنونی این بازیگر ، با هدف تیم ، دستورالعمل های COVID-19 را نقض می کند.

برای اولین بار صوتی از دزد دریایی پرشور کروز توسط انتشار یافت خورشید در 16 دسامبر و بعداً به طور مستقل توسط تأیید شد نیویورک تایمز. منابع گفتند بار کروز وقتی دید دو خدمه کنار صفحه رایانه ایستاده اند خشمگین شد.

کروز در یک سخنرانی سه دقیقه ای گفت: “ما هزاران شغل ایجاد می کنیم ، استاد لعنتی”. “هرگز نمی خواهم او را دوباره ببینم. چند وقت. و اگر این کار را نکنید ، اخراج خواهید شد و اگر ببینم که دوباره این کار را می کنید ، ناپدید می شوید. “

وی افزود: بدون عذرخواهی. شما می توانید به افرادی بگویید که خانه های لعنتی خود را از دست می دهند زیرا صنعت ما متوقف شده است. با این کار غذا روی میز آنها قرار نمی گیرد یا هزینه تحصیل در دانشگاه را پرداخت نمی کند. این همان چیزی است که من هر شب با آن می خوابم – آینده این صنعت لعنتی. “

طی مصاحبه تبلیغاتی فیلم جدیدش آسمان نیمه شبکلونی به هاوارد استرن گفت که واکنش کروز را در برابر نقض پروتکل های اساسی درک کرده است.

کلونی در برنامه Sirius XM خود به استرن گفت: “او بیش از حد واکنش نشان نمی دهد زیرا این یک مشکل است.” “من دوستی دارم که تبلیغات در یک برنامه تلویزیونی دیگر است که تقریباً همان اتفاق با واکنش نه چندان زیاد به او رخ داده است.”

اگرچه در نگاه اول از واکنش کروز در مورد عدم رعایت دستورالعمل های COVID-19 دفاع کرد ، اما کلونی همچنین گفت که شخصاً با اوضاع متفاوت رفتار خواهد کرد.

کلونی به استرن گفت: “من آن را آنقدر بزرگ نمی کردم. می دانید ، من مردم را بیرون نمی کشم.” “شما در موقعیت قدرت هستید و پیچیده است ، اینطور نیست؟ شما در برابر بقیه مسئولیت دارید و او در این مورد کاملاً درست است. و ، می دانید ، اگر تولید کاهش یابد ، بسیاری از افراد شغل خود را از دست می دهند. مردم باید این را درک کنند و آنها لازم دارند. این فقط به سبک من نیست که بدانم ، همه را مجبور می کنم این کار را انجام دهند. “

وی ادامه داد: “من می فهمم چرا او این کار را کرد” “او در این مورد اصلاً اشتباه نمی کند. شما می دانید ، من فقط نمی دانم که قرار بود این کار را شخصاً انجام دهم ، اما من از همه شرایط نمی دانم ، بنابراین شاید او قبلاً 10 یا 15 بار به آن مبتلا شده باشد.”

این محتوا توسط شخص ثالث ایجاد و نگهداری می شود و در این صفحه برای کمک به کاربران در ارائه آدرس های ایمیل خود وارد می شود. شاید بتوانید اطلاعات بیشتری در مورد این و مطالب مشابه را در piano.io بیابید

[ad_2]

منبع: dojedareh-news.ir

ایندکسر