[ad_1]

جنگ ستارگان جورج لوکاس ، خالق آن ، جزئیات جذاب جدیدی را درباره چشم انداز خود برای حق رای دادن در یک کتاب جدید نشان داده است بایگانی جنگ ستارگان 1999-2005، با اشاره به آنچه با سه گانه دنباله متفاوت انجام می داد و توضیح تصمیماتی که در فیلم های قبلی گرفته بود.

شاید بزرگترین جذابیت فیلم های ماقبل تاریخ –قسمت های اول، دوم و IIIبه ترتیب در سال های 1999 ، 2002 و 2005 منتشر شد – این به آنها ایده واقعی می دهد كه چگونه جدی با استعدادی به نام آناكین اسكای واكر به Dark Side روی آورده و از شرور Darth Vader و قهرمانان سه گانه اصلی ترسیده است. لوک اسکای واکر و لیا ارگانا.

اما لوكاس فاش كرد كه هنگامي كه نخستين بار قصد خود را براي معرفي آناكين در دوران كودكي اعلام كرد تهدید فانتوم، به او گفته شد كه این باعث می شود كه كل حق رای دادن “نابود شود”.

این کتاب ، که توسط TASCHEN منتشر شده است ، شامل بخشی است که در آن لوکاس جزئیات چگونگی عدم موفقیت دیدار وی برای ارائه آناکین با فاکس قرن بیستم را بیان می کند. چند ضلعی)

ظاهراً ، وقتی او به آنها گفت که داستان چگونگی تبدیل شدن آناکین به دارت ویدر را تعریف می کند ، مدیران “مانند همه هیجان زده بودند” – در حالی که او به آنها گفت که آناکین ابتدا به عنوان یک کودک 10 ساله به مردم معرفی می شود.

گفته می شود به او گفته اند: “تو حق رای دادن را نابود خواهی کرد ؛ همه چیز را نابود خواهی کرد!”

ولی جنگ ستارگان سازنده به سلاح های خود می چسبد و به کارمندان LucasFilm می گوید که او “فیلمی می سازد که هیچ کس نمی خواهد آن را تماشا کند” اما ترجیح می دهد این کار را انجام دهد تا اینکه یک داستان را بارها و بارها تعریف کند.

در نهایت این حرکت نتیجه داد ، زیرا فیلم های پس زمینه درآمد زیادی در گیشه و حتی برخی از آنها کسب کردند جنگ ستارگان هواداران علاقه چندانی به آنها ندارند ، آنها طی سالهای گذشته عشق بسیاری را از دیگران کسب کرده اند.

البته ، به تصویر کشیدن آناکین به عنوان یک کودک بی گناه ، ماجرای هبوط او در تاریکی را نیز غم انگیزتر می کند ، و رستگاری نهایی او در بازگشت جدی حتی رضایت بخش تر

لوکاس همچنین در مورد برنامه های اولیه خود برای ادامه فیلم های این کتاب قبل از فروش حق رای دادن دیزنی در سال 2012 صحبت کرد.

اگر سه گانه دنباله مطابق با دیدگاه اصلی لوکاس ساخته می شد ، ما دارت ماول را به عنوان شرور اصلی در اختیار داشتیم و لیا و لوک جمهوری و نظم جدی را احیا می کردند.

این محتوا توسط شخص ثالث ایجاد و نگهداری می شود و در این صفحه برای کمک به کاربران در ارائه آدرس های ایمیل خود وارد می شود. شاید بتوانید اطلاعات بیشتری در مورد این و محتوای مشابه را در piano.io بیابید

[ad_2]

منبع: dojedareh-news.ir

ایندکسر