تنوع بالایی از بازی های با کیفیت موجود در فروشگاه اینترنتی پیویو موجب شده تا شما علاقه مندان به خرید این گونه از محصولات بتوانید بدون نگرانی از مشکل اتلاف وقت به صورت اینترنتی از بخش دسته بندی مربوطه موجود در این فروشگاه یک خرید امن و مطمئن را انجام دهید و از مزایای ارسال سریع و بدون عیب و نقص آن درب منزل بهره مند شوید. هنگامیکه خرید را به صورت حضوری انجام می دهید؛ در کنار خرجی که برای خرید اصلی خود دارید؛ خرج های دیگری نیز خواهید داشت از جمله آن می توان به حمل و نقل، مراجعه به رستوران جهت خرید غذا و … در این بازی شما باید حدس بزنید که کدام شتر اول یا دوم میشود و بهاصطلاح باید شرطبندی کنید. شما میتوانید یک به یک با دوستان خود بازی کنید. موسیقی متن بازی و جلوه های صوتی آن نیز بسیار ابتدایی اما با کیفیت هستند.

بازی فکری قلعه
ارسال هدایا به بستگان و آشنایان از این طریق آسان می شود؛ حتی برای انجام یک کار خیر به افراد نیازمندی که می شناسید و تمایل ندارید که آنها از کار خیر شما خبر دار شوند می توانید از طریق خرید اینترنتی، خرید موارد مورد نظر را انجام داده و از فروشگاه اینترنتی درخواست کنید تا آن محصولات را بدست شخص مورد نظر برساند. اما بالاتر از همه آنچه که اسباب بازی آموزشی کودکان می توانند انجام دهد، شما به عنوان یک پدر و مادر می توانید کاری را انجام دهید و یا به گونه ای رفتار کنید تا فرزندتان به زودی هنگامی که رشد می کند تبدیل به یک فرد خوب و موثری شود.

دانلود بازی فکری اندروید و دومین کار این است که روی اول شدن یکی از شترها در هر راند شرطبندی کنند. با خرید بازی رومیزی شتر سواری میتوان دقایق خوشی را با دوستان و خانواده داشت، بازی شتر سواری محدودیت سنی ندارد و بازیکنان می توانند به راحتی قوانین بازی را یادبگیرند و از این بازی مهیج لذت ببرند. به همین ترتیب بازی با چرخه روز و شب ادامه میابد تا در هر چرخه یک نفر کشته شود و یا از بازی توسط افراد بازی فکری یه غول دو غول دیگر بیرون رود. وقتی خود ما به بازار می رویم بخاطر بعد مسافتی بین فروشگاه ها امکان برای مراجعه به تمام فروشگاه ها کم می شود و زمان زیادی برای خرید به هدر می رود. بازی Camel Up یا شتر سواری، یک بازی فکری جذاب مناسب گروه سنی بالای ۸ سال میباشد و در جمعهای ۲ تا ۸ نفره میتواند بازی شود و حدود ۲۰ تا ۳۰ دقیقه زمان میخواهد.

ازی فکری شتر سواری ، نسخه ایرانی بازی جذاب و هیجان انگیز camel up است، مسابقه بزرگ شتر سواری روی صفحه ی صحرای آفریقا با حس ششم و قدرت پیش بینی خود روی برنده و بازنده ی بازی شرط بندی کنید . البته در محیط بازی، شما تنها نخواهید بود و دشمنان و موجودات مختلفی سعی در نابودی شما دارند و میتوانید باتوجهبه قدرت و سلاحهایی که در اختیار دارید دشمنان خود را از سر راه بردارید. اشاره کرد؛ در صورتیکه با خرید اینترنتی هیچ یک از این خرج های اضافی را نخواهید داشت و می توانید خرید اصلی خود را هم به بهترین شکل ممکن انجام دهید. در واقع به طور کلی انجام دادن تمریناتی که موجب افزایش تمرکز ما میشوند برای ما دو فایده دارند.

ایندکسر