[ad_1]

اگر یک مارک تجاری وجود داشته باشد که نتوانیم از آن سیر شویم ، آن لولومون است. از کت های سبک ، گرفته تا شلوارهای فوق العاده راحت و حتی ماسک صورت قابل تنفس جدید – همه چیز خیلی خوب است. با این حال ، کمد لباس پر از محصولات Lululemon می تواند هزینه زیادی را برای شما صرف کند. خوشبختانه ، یکی از بزرگترین تعطیلات خرید در نزدیکی گوشه ای قرار دارد: جمعه سیاه.

جمعه سیاه یکی از روزهای بزرگ خرید درست بعد از شکرگذاری است ، زمانی که خرده فروشان برای شروع فصل خرید در تعطیلات به شدت قیمت ها را کاهش می دهند. جمعه سیاه به عنوان یک رویداد خرید آغاز شد ، اما با افزایش محبوبیت خرید آنلاین ، Cyber ​​Monday به تعطیلات خرید آنلاین تبدیل شد تا روز معاملات را تمدید کند. به دلیل همه گیری ویروس کرونا امسال ، جمعه سیاه امسال کمی متفاوت است ، اما قطعاً لغو نشده است. جمعه سیاه امسال به یک رویداد خرید مجازی تر تبدیل شده است ، بنابراین می توان انتظار داشت که بعد از روز ترکیه تخفیف ها و پیشنهادات بیشتری از راحتی خانه هایمان ببینیم.

Lululemon معمولاً در جمعه سیاه یا دوشنبه سایبری فروش سنتی ندارد. در عوض ، این برند معمولاً از طریق بخش “ما بیش از حد ساخته ایم” در lululemon.com معاملات بسیار خوبی برای لباس فعال ارائه می دهد. با این حال ، امسال یک سال کاملا متفاوت برای خرید در تعطیلات است ، بنابراین ما پیش بینی می کنیم Lululemon معاملات عالی جمعه سیاه خود را انجام دهد.

این صفحه را بررسی کنید در حالی که طی چند روز آینده شما را در مورد همه موارد جمعه سیاه و دوشنبه سایبری مطلع می کنیم. ما امیدواریم که برای همه افراد خانواده شما – هدایایی برای خواهر ، برادر ، پدر و سایر معتادان تناسب اندام موجود در لیست شما – با لباس های مردانه ، لباس های زنانه و لوازم جانبی ، یافته های جالب و تبلیغات تعطیلات را ببینیم. از تجهیزات دویدن زمستانی که به شما انگیزه می دهند تا در فصل سرما به بازی تناسب اندام خود پایبند باشید ، تا راحت ترین و شیک ترین هودهایی که می توانید داشته باشید ، دلایل زیادی برای صرفه جویی در هزینه شما در حال حاضر در انتظار Lululemon بزرگ وجود دارد تخفیف جمعه سیاه.

این محتوا توسط شخص ثالث ایجاد و نگهداری می شود و در این صفحه برای کمک به کاربران در ارائه آدرس های ایمیل خود وارد می شود. شاید بتوانید اطلاعات بیشتری در مورد این و محتوای مشابه را در piano.io بیابید

[ad_2]

منبع: dojedareh-news.ir