[ad_1]

 • بازیگر غیر باینری جسی جیمز کایتل یکی از سریال های معمولی در نمایش جدید ABC است آسمان بزرگ
 • Keitel اولین سریال غیر باینری است که به طور منظم در مجموعه تلویزیونی اصلی پخش می شود
 • قبلاً گفتند وکیل که تلویزیون “برای بسیاری از افراد قابل دسترسی است ، افرادی که به طور معمول نمی توانند چنین شخصی را تجربه کنند.”

  جسی جیمز کایتل هنگامی که هیجان جدید ABC ، آسمان بزرگ، سه شنبه شب برای اولین بار پخش شد. این بازیگر که نقش قربانی آدم ربایی جری کندی را بازی می کند ، اولین سریال غیر باینری در تاریخ تلویزیون است.

  شخصیت کیتل ، جری ، یک موسیقیدان بلند پرواز و کارگر جنسی است که یک باینری هم نیست. جری در مرکز رمز و راز نمایش است. آنها اولین کسانی بودند که در مرحله اجرای آزمایشی مورد حمله قرار گرفتند و اسیر شدند آسمان بزرگاست طرح در حرکت سریع.

  کایلی بانبری ، بازیگر نقش اول سریال ، گفت: “اول از همه ، او شگفت انگیز است. اما او برای افرادی غیر باینری و ABC برای این کار ژست می گیرد و از داشتن جسی ، که فوق العاده با استعداد است ، احساس می کنم شایسته تشویق است.” کاسی دوئل ، گفت در Q + A ، که پس از اولین نمایش مجازی نمایش برگزار شد.

  آسمان بزرگ بعد از پرتاب کیتل ، شخصیت جری چیزهای زیادی را تغییر داد. بازیگری که از آنها استفاده می کند و ضمایر خود را در مصاحبه با گفت وکیل که این شخصیت در اصل یک “مرد همجنسگرای سیس بود که لباس او را برای انجام کلاهبرداری در ایستگاه کامیون می پوشید.

  آسمان بزرگ abc "آسمان بزرگ" جسی جیمز کایتل در نقش جری آبهارن هیل بازی می کند

  تپه خارن

  کایتل با بیان اینکه آنها مشاوره می دهند ، گفت: “آنها واقعاً به خاطر من نقش را منتقل کردند.” آسمان بزرگ تیم تغییر شخصیت. آنها امیدوارند که جری دوباره کاری شده بتواند “بعضی از دلها و افکار” بینندگان بالقوه محافظه کار را تغییر دهد.

  نمایندگی غیر باینری نیز در سالهای اخیر در تلویزیون کابلی ، با ستاره هایی مانند Nico Tortorella ، رشد کرده است جوان تر و هند مور در ژست.

  اشتراک mvp سلامت مردان

  اشتراک در MH MVP برای بهترین در ویژگی های منحصر به فرد و نکات آموزش سطح بالا.

  سلامت مردان

  در حالی که کیتل نسبتاً تازه وارد صحنه بازیگری است ، آسمان بزرگ اولین کار آنها نیست قبل از آن ، آنها در هر دو قسمت با Tortorella ظاهر شدند جوان تر و فیلم اصلی Showtime مایع آنها همچنین در فیلم اصلی نتفلیکس نقش مکمل را ایفا کردند الکس استرنج لاو (به تهیه کنندگی بن استیلر) و در یک فیلم کوتاه به نام بازی کرد من و میلر ، که هر دو دانشجوی BAFTA و یک جایزه علمی دانشجویی را از آن خود کرد.

  در مصاحبه ای متفاوت برای مدافع در ماه اکتبر ، کایتل اهمیت حضور در تلویزیون را توضیح داد ، به ویژه امروز.

  “[TV is] قدرتمندترین محیطی که در حال حاضر داریم “، آنها گفتند. “این در دسترس بسیاری از افراد است ، افرادی که به طور معمول نمی توانند چنین شخصی را تجربه کنند.”

  آسمان بزرگ به عنوان یک مجموعه 10 قسمته برنامه ریزی شده است و نقش کایتل به عنوان جری تازه آغاز شده است – و ما نمی توانیم منتظر بمانیم تا ببینیم جاده پیچ در پیچ مونتانا در پیش است.

  این محتوا توسط شخص ثالث ایجاد و نگهداری می شود و در این صفحه برای کمک به کاربران در ارائه آدرس های ایمیل خود وارد می شود. شاید بتوانید اطلاعات بیشتری در مورد این و محتوای مشابه را در piano.io بیابید

[ad_2]

منبع: dojedareh-news.ir