[ad_1]

این مقاله در اصل در شماره سلامت مردان.

اردن بروی، قهرمان کشتی المپیک 2012 برای توکیو آماده بود ، اما سپس COVID-19 المپیک 2020 تا 2021 را تحت فشار قرار داد (که حتی اکنون به نظر می رسد … دلگرم کننده باشد؟).

آن زمان بود که باروز به پدری تمام عیار تبدیل شد.

قطع کننده مدار

.

مبارزه به من هدف می دهد. صادقانه بگویم دلگیر کننده بود ، برای چند ماه اول که من هر روز در رختکن و تمرین با پسرانم نبودم و سعی در ورزش کردم. آنها هر روز مرا به چالش نمی کشیدند.

در آخر مجبور شدم تسلیم شوم. اگر همه چیز به تعویق بیفتد یا لغو شود ، نمی توانم به باشگاه بروم. من فقط باید آن زمان را برای استراحت اختصاص دهم ، زیرا اگر سعی در آموزش سطح بالا داشته باشم ، واقعاً خانواده و دوستانم را در معرض خطر قرار می دهم.

وقتی پیام دادم برای به تعویق انداختن بازی های المپیک ، در واقع احساس آرامش به من داد.

زیبایی و پوشش نقره ای این بود که من باید زمان قابل توجهی را با خانواده ام بگذرانم. من فقط باید پدر شوم و باید شوهر شوم. من باید آخر هفته ها از خواب بیدار شوم و چمنم را بریزم ، هر روز صبحانه را برای بچه ها درست کنم و آنها را قدم بزنم و به دوچرخه سواری بروم.

این یک زندگی ساده بود، اما منطقی بود

من واقعاً نیاز داشتم که در یک سطح معنوی و عمیق تری ارتباط برقرار کنم گذر از این زمان ها ، زیرا ساده است که فقط بگویید ، “اوه ، محکم باش این پایان می یابد و همه از همان چیز عبور می کنند. “

نمی توانید انتظار داشته باشید که مردم از طریق مواردی از این دست راه خود را باز کنندزیرا برای همه جدید است.

مثل یک سیاه پوست، آنچه دیده ام و آنچه شخصاً تجربه کرده ام حتی قابل مقایسه با چیزهای زیادی است که در شبکه های اجتماعی دیده ام و داستانهایی که از دوستانم شنیده ام – چیزها و تجربیاتی که آنها داشته اند

من این زمان را به مطالعه و گوش دادن اختصاص دادم همچنین به این دلیل آسان است که فقط به طور خودکار در موقعیتی قرار بگیرید که نماینده همه مردم خود باشید.

اشتراک mvp برای سلامت مردان

برای محتوای اختصاصی افراد مشهور اینجا را کلیک کنید

سلامت مردان

من دعا می کنم برای فرزندان من که آنها توانایی تأثیر پذیری از همه را دارند تا رابطه عاشقانه ای با مردم ، همه ادیان ، رنگ ها ، موقعیت های اقتصادی اجتماعی ، فرهنگ ها ، ترجیحات جنسی داشته باشند.

فکر می کنم وقتی چیزی که دنبال می کنی بخشی از آنچه هستی شودوقتی ریشه در شما دارد ، هرگز بدون اینکه محیط پیرامون خود باشید ، پیگیری نمی کنید.

چیزهای زیادی وجود دارد که ما هل دهنده هستیم زیرا ما از آنچه مردم ممکن است در مورد ما بگویند یا فکر کنند می ترسیم. اما اگر با شنوندگان کار کنیم ، می توانیم کمی به نوری که می خواهیم نزدیکتر شویم ، یا اینکه واقعاً به تغییر زندگی افراد اطراف خود نزدیکتر باشیم.


این محتوا توسط شخص ثالث ایجاد و نگهداری می شود و در این صفحه برای کمک به کاربران در ارائه آدرس های ایمیل خود وارد می شود. شاید بتوانید اطلاعات بیشتری در مورد این و محتوای مشابه را در piano.io بیابید

[ad_2]

منبع: dojedareh-news.ir

ایندکسر