[ad_1]

این مقاله اولین بار در شماره دسامبر 2020 منتشر شد. سلامت مردان.

جان ولف کار این است که به روش های جدیدی فکر کند تا از کنوانسیون جدا شود ، اما 2020 هنوز برای او یک چالش بی سابقه بود.

مرد مسئول اجرای برنامه درسی تناسب اندام در Onnit ، شرکتی که پشت تمرینات غیرمعمول و متنوع بازار قرار دارد ، مجبور بود نحوه برخورد خود با کار و خانواده را تنظیم کند.

او ایجاد روابط مستحکم تر از همیشه به پایان رسید.

حالا ، به گفته خودش ، ولف دروس خود را در طول دوره ای چالش برانگیز و منزوی کننده – که در نهایت منجر به ارتباطات عمیق تر و احساس تمرکز مجدد شد – می کند.

قطع کننده مدار

.

من فکر می کنم تناسب اندام در طی این همه گیری کمی بیشتر جنبه ذهنی- عاطفی به خود می گیرد. این چیزی است که مردم از طرق مختلف دو برابر کرده اند ، اما به نظر می رسد و احساس آن بسیار متفاوت از قبل است.

در دسترس بودن تجهیزات این روزها یک مشکل بزرگ است این یک نوع تفکر اسپارتا و مینیمالیستی اجباری است ، مانند: “چقدر باید خلاق باشم تا کارم را انجام دهم؟”

بخشی از مربیگری من پیشرفت شخصی را تجربه کرده ام – آنچه در این محیط گروه بزرگتر به آن اعتماد می کنم ، زیرا انگار همه به یک شکل به نظر نمی رسند. همه علاقه های یکسانی ندارند – با این تفاوت که همه احساس تنهایی می کنند ، تا حدی که شرایط آنها بی نظیر است … سپس با شکستن موانع موجود در گروه ، و همچنین در برابر تجربیاتم آسیب پذیر هستم در مورد این موارد با آنها زندگی کنید و صادق باشید ، به امید تسهیل محیطی که مردم از آن آگاهی کافی داشته باشند ، شرایط ممکن است واقعاً متفاوت باشد ، اما تجربه ذهنی همه ما به همان اندازه افراد سازگار است.

اشتراک mvp سلامت مردانه

برای پیوستن به داستان های اختصاصی سلامتی و تناسب اندام ، اینجا را کلیک کنید.

سلامت مردان

در این سن و سال، در حال حاضر احساس احساس دیده شدن و شنیدن – احساس اعتبار در برخی از سیستم عامل ها – بیش از هر زمان دیگری اهمیت و اهمیت بیشتری پیدا می کند … این واقعا بزرگترین پیام است ، شما اینجا ظاهر می شوید و دیده می شوید و شما شنیده اید و حتی فقط اینکه نشان دادن برای شرکت کافی است.

اگر روز خوبی است ، ما فضایی را ایجاد می کنیم که می توانیم مانند یک بسته یک ساعته پیاده روی کنیم. پیاده روی با هم یا ساعتی آرام ، در کنار شما بودن ، خوب بودن ، ساکت بودن و / یا طوفان کامل را ایجاد می کند ، فرصتی مناسب برای صحبت در مورد چیزهای مهم و مشاهده دنیای اطراف ما با سرعتی که در آن وقت برای دیدن وقت دارید. چیزی شما در همان خیابان رانندگی می کنید ، جزئیات این گل را نمی بینید. حتی ممکن است متوجه نشوید که این گلها بین دیروز و امروز شکوفا شده اند.

اگر در جاده هستید برای پیشرفت ، زمان و مکانی لازم دارید که اختصاص دهید تا این نسخه بهبود یافته خود را با افرادی که دوست دارید ، با خانواده ، با جامعه خود و هر آنچه که به نظر می رسد به اشتراک بگذارید. شما دایره های متحدالمرکز دارید. این حق و مسئولیت ماست: تأثیر مثبت در این محافل ، امواج دریاچه. این مربوط به ایجاد یک فضای مقدس و اوقات مقدس است و مواردی که برای آنها ارزش قائل هستید قابل بحث نیستند.

این محتوا توسط شخص ثالث ایجاد و نگهداری می شود و در این صفحه برای کمک به کاربران در ارائه آدرس های ایمیل خود وارد می شود. شاید بتوانید اطلاعات بیشتری در مورد این و محتوای مشابه را در piano.io بیابید

[ad_2]

منبع: dojedareh-news.ir

ایندکسر