جان ولف ، Onnit ، دروس خود را با هم به اشتراک می گذارد که در سال 2020 سازگار کرد


این مقاله اولین بار در شماره دسامبر 2020 منتشر شد. سلامت مردان.

جان ولف کار این است که به روش های جدیدی فکر کند تا از کنوانسیون جدا شود ، اما 2020 هنوز برای او یک چالش بی سابقه بود.

مرد مسئول اجرای برنامه درسی تناسب اندام در Onnit ، شرکتی که پشت تمرینات غیرمعمول و متنوع بازار قرار دارد ، مجبور بود نحوه برخورد خود با کار و خانواده را تنظیم کند.

او ایجاد روابط مستحکم تر از همیشه به پایان رسید.

حالا ، به گفته خودش ، ولف دروس خود را در طول دوره ای چالش برانگیز و منزوی کننده – که در نهایت منجر به ارتباطات عمیق تر و احساس تمرکز مجدد شد – می کند.

.

من فکر می کنم تناسب اندام در طی این همه گیری کمی بیشتر جنبه ذهنی- عاطفی به خود می گیرد. این چیزی است که مردم از طرق مختلف دو برابر کرده اند ، اما به نظر می رسد و احساس آن بسیار متفاوت از قبل است.

در دسترس بودن تجهیزات این روزها یک مشکل بزرگ است این یک نوع تفکر اسپارتا و مینیمالیستی اجباری است ، مانند: “چقدر باید خلاق باشم تا کارم را انجام دهم؟”

بخشی از مربیگری من پیشرفت شخصی را تجربه کرده ام – آنچه در این محیط گروه بزرگتر به آن اعتماد می کنم ، زیرا انگار همه به یک شکل به نظر نمی رسند. همه علاقه های یکسانی ندارند – با این تفاوت که همه احساس تنهایی می کنند ، تا حدی که شرایط آنها بی نظیر است … سپس با شکستن موانع موجود در گروه ، و همچنین در برابر تجربیاتم آسیب پذیر هستم در مورد این موارد با آنها زندگی کنید و صادق باشید ، به امید تسهیل محیطی که مردم از آن آگاهی کافی داشته باشند ، شرایط ممکن است واقعاً متفاوت باشد ، اما تجربه ذهنی همه ما به همان اندازه افراد سازگار است.

اشتراک mvp سلامت مردانه

برای پیوستن به داستان های اختصاصی سلامتی و تناسب اندام ، اینجا را کلیک کنید.

سلامت مردان

در این سن و سال، در حال حاضر احساس احساس دیده شدن و شنیدن – احساس اعتبار در برخی از سیستم عامل ها – بیش از هر زمان دیگری اهمیت و اهمیت بیشتری پیدا می کند … این واقعا بزرگترین پیام است ، شما اینجا ظاهر می شوید و دیده می شوید و شما شنیده اید و حتی فقط اینکه نشان دادن برای شرکت کافی است.

اگر روز خوبی است ، ما فضایی را ایجاد می کنیم که می توانیم مانند یک بسته یک ساعته پیاده روی کنیم. پیاده روی با هم یا ساعتی آرام ، در کنار شما بودن ، خوب بودن ، ساکت بودن و / یا طوفان کامل را ایجاد می کند ، فرصتی مناسب برای صحبت در مورد چیزهای مهم و مشاهده دنیای اطراف ما با سرعتی که در آن وقت برای دیدن وقت دارید. چیزی شما در همان خیابان رانندگی می کنید ، جزئیات این گل را نمی بینید. حتی ممکن است متوجه نشوید که این گلها بین دیروز و امروز شکوفا شده اند.

اگر در جاده هستید برای پیشرفت ، زمان و مکانی لازم دارید که اختصاص دهید تا این نسخه بهبود یافته خود را با افرادی که دوست دارید ، با خانواده ، با جامعه خود و هر آنچه که به نظر می رسد به اشتراک بگذارید. شما دایره های متحدالمرکز دارید. این حق و مسئولیت ماست: تأثیر مثبت در این محافل ، امواج دریاچه. این مربوط به ایجاد یک فضای مقدس و اوقات مقدس است و مواردی که برای آنها ارزش قائل هستید قابل بحث نیستند.

این محتوا توسط شخص ثالث ایجاد و نگهداری می شود و در این صفحه برای کمک به کاربران در ارائه آدرس های ایمیل خود وارد می شود. شاید بتوانید اطلاعات بیشتری در مورد این و محتوای مشابه را در piano.io بیابید


منبع: dojedareh-news.ir

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>