[ad_1]

هر بار که به طور منظم ورزش می کنید ، عضلات وسط کمر و میله های خود را به شدت تحریک می کنید ، کلیدهای رشد کلی کمر و قدرت است. شما همچنین به دلتوئیدهای پشت خود حمله می کنید زیرا این عضلات کوچکتر کمر به کنترل اصطلاحاً “کشش شانه” ، عمل حرکت دادن بازوها در راستای تنه (و همچنین کمی عقب) کمک می کند.

از این مزیت استفاده کنید و در حرکتی که عضله جدی ایجاد می کند و سلامتی طولانی مدت شانه را تقویت می کند ، دل و پشت و پشت خود را آموزش دهید ، سری Incline Row to Fly Superset سلامت مردان مدیر تناسب اندام Ebenezer Samuel، CSCS این ایده از کمر رانده شده توسط مکانیسم سقوط باعث ایجاد یک نیروی حیاتی در وسط پشت می شود ، در حالی که عضلات دلتوئید خلفی و کاف روتاتور رشد می کند. و با ترکیب حرکات دلتای عقب و میانه پشت ، این امر شما را با یک پمپ مشترک قوی برای وسط قسمت عقب روبرو می کند.

ساموئل می گوید: “برخی حرکات باعث ایجاد عضله و قدرت می شوند و می توانند کل قسمت بدن شما را آتش بزنند.” “چنین حرکتی است.”

این به گونه ای به بدن شما حمله می کند که قدرت حیاتی عضلانی مورد نیاز شما را ایجاد می کند. عضلات شما در وسط پشت برای کشیدن شانه ها به جلو و عقب بسیار مهم است ، یک موقعیت ایمن خوب که وضعیت شما را بهبود می بخشد و به محافظت از تاندون های روتاتور کاف شانه شما کمک می کند (آه ، و به نظر می رسد در یک تی شرت سنگین باشد).

در این حین ، هنگام انجام این کار ، دلتای کمر خود را می سازید و به بازوهای خود عمق دید می دهید و سلامت شانه خود را دو برابر می کنید. ساختن دلتاهای پشت گوشتی علاوه بر این که به آنها کمک می کند تا از تی شرت بیرون بیایند ، به کشیدن لانه ها کمک می کند.

برای انجام این حرکت به نیمکت و دو مجموعه وزنه نیاز دارید. اما ارزشش را خواهد داشت.

 • با سینه خود را روی یک نیمکت شیب دار ، هسته محکم شروع کنید و دو دمبل را زیر شانه های خود بگیرید. تیغه ها را محکم کنید.
 • هر دو دمبل را به عقب برگردانید. فشار را در وسط پشت از یک طرف نگه دارید. یک تکرار در سمت دیگر انجام دهید.
 • الگو را با تکرار دیگری تکرار کنید ، این بار با بازوی دیگر یک ردیف ارائه دهید. از این طریق 6 تا 8 جفت تکرار انجام دهید.
 • دمبل های سنگین را پایین آورده و از دمبل های سبک تر یا وزنه های صفحه ای (یا حتی بطری های آب) استفاده کنید.
 • با هر دو دست دلتای پشت را بلند کنید. چنگال یک دست را بگیرید ، سپس با دست دیگر دلتای پشت را بلند کنید.
 • در طرف دیگر تکرار کنید. از این طریق 4 تا 6 جفت تکرار انجام دهید.
 • با نگه داشتن پشت دلتا با هر دو شانه به مدت 5 ثانیه کار را تمام کنید.
 • این کار را برای 3 ست تکرار کنید.

  کل این مجموعه بهترین راه برای تکمیل تمرین پشت یا تمرین بالاتنه است. همچنین اگر سنگین ترین وزنه ها را نداشته باشید نیز کار می کند. ساموئل می گوید: “ما در تلاشیم ارتباط قوی بین ذهن و عضلات این خطوط ایجاد کنیم.” “اگر واقعاً روی این فشار تمرکز کنید ، می توانید این کار را حتی با تنظیم 25 ثانیه انجام دهید. و اگر بخواهید آنها را به خوبی انجام دهید ، نمی توانید روی مگس های پشتی وزن کنید.” این یک سومین تمرین عالی در یک تمرین کامل بدن است. ساموئل می گوید: “کل مجموعه را در تمرینات خود قرار دهید.” “بعداً از من تشکر خواهید کرد.”

  برای نکات و برنامه های بیشتر از ساموئل ، لیست کامل تمرینات Eb و Swole را بررسی کنید. اگر می خواهید یک روال کاملاً اختصاصی تر را امتحان کنید ، Eb را در نظر بگیرید قوانین جدید برای عضلات برنامه

  این محتوا توسط شخص ثالث ایجاد و نگهداری می شود و در این صفحه برای کمک به کاربران در ارائه آدرس های ایمیل خود وارد می شود. شاید بتوانید اطلاعات بیشتری در مورد این و محتوای مشابه را در piano.io بیابید[ad_2]

منبع: dojedareh-news.ir