[ad_1]

جو فاذر YouTuber با تمرین ساعت ها بدون ایجاد لزوم درک نحوه دستیابی به بهترین نتیجه ، در ساخت عضله در آغوش خود تلاش می کرد. وی در یک ویدئوی جدید ، کارهایی را که قبلاً انجام داده و روشهای آموزشی که به شخصه بیشترین کمک را به او کرده است ، توضیح می دهد.

او یادآوری می کند که بزرگترین اشتباه جو اتلاف وقت و انرژی در تمرینات بازوی بیش از حد بود ، که نه تنها اثبات نشد ، بلکه بر سایر تمرینات وی نیز تأثیر گذاشت.

سلامت mvp برای ثبت نام مردان

او می گوید: “من تمام روز را هر هفته فقط به تمرین بازوهایم می گذراندم … اما بازوهایم رشد نکردند” “شما می توانید خیلی دستان خود را آموزش دهید. من وارد می شوم و پنج تمرین مختلف را روی عضلات دو سرم انجام می دهم ، پنج تمرین را روی عضلات سه سرم انجام می دهم. حجم بیش از حد حجمی که از طریق دستان قدیمی با آنها انجام داده ام ، هیچ پاداش قابل توجهی نسبت به آن نخواهد داشت. اگر در کل فقط حدود دو یا سه تمرین انجام داده باشید ، مانند کاری که اکنون انجام می دهم. “

جو به جای آموزش بازوهای خود در یک روز خاص ، شروع به جلسات بازوی “مینی” کرد که شامل تنها دو تمرین در پایان تمرینات دیگر بدن او بود. “این تغییر از یک روز بزرگ در هفته به سه روز کوچک در هفته ، اندازه بازوی من را بیش از هر زمان دیگر ، در مدت زمان کوتاه افزایش داد.”

دو تمرین انزوا وجود داشت که جو اعتراف می کند به او کمک کرده تا بیشترین نتیجه را کسب کند. او دو عضله دو سر خود را با فر تمرین داد و شروع به انجام 3 ست 8 تایی کرد و فقط از نوار 20 کیلوگرم / 44 پوند استفاده کرد و به تدریج وزن اضافه کرد. وی گفت: “بسیار آسان است که ببینیم چگونه کار می کنیم.” “بین آنهایی که قویتر در موهای خود قرار گرفتم و اندازه عضلات دو سرم ارتباط زیادی وجود دارد.”

جو برای ساخت عضله سه سر خود ، از میله های کلوزآپ استفاده کرد ، همان روال 3 8 8 را دنبال کرد و با گذشت زمان 2.5 کیلوگرم / 5 پوند اضافه کرد. وی این تمرینات را با افزایش طول عضلات سه سر باز کرد.

این محتوا از YouTube وارد شده است. شاید بتوانید همین محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید یا اطلاعات بیشتری در وب سایت آنها پیدا کنید.

وی می گوید: “چیزی که نباید آن را دست کم بگیرید ، تمرین واقعی قبل از تمرین بازو است.” “بالابرهای ترکیبی سنگین مانند ددلیفت ، پرس نیمکت ، کشش ، من معتقدم که اندازه بازوهای من را افزایش می دهد. عایق کمک کرد ، اما همه این شامل حرکات بزرگ ترکیبی بود. وقتی شروع به انجام آنها کردم ، متوجه شدم که اندازه به شدت تغییر کرده است.”

این محتوا توسط شخص ثالث ایجاد و نگهداری می شود و در این صفحه برای کمک به کاربران در ارائه آدرس های ایمیل خود وارد می شود. شاید بتوانید اطلاعات بیشتری در مورد این و محتوای مشابه را در piano.io بیابید

[ad_2]

منبع: dojedareh-news.ir