[ad_1]

YouTuber Will Tennyson برای آخرین چالش تناسب اندام خود ، یک روز را به دنبال رژیم و آموزش رژیم سه نفره Ironman نیک باره گذراند. این برنامه شامل 5000 کالری و 11 مایل دویدن ، علاوه بر یک تمرین بالابرنده است – و همه چیز از 4:30 صبح شروع می شود.

سلامت مردان mvp

اولین وعده غذایی روز برای ویل یک کلوچه کره بادام زمینی انگلیسی بود ، پس از آن او تردمیل 11 مایلی را شکست ، به 2 مایل شکسته ، گرم شد و سپس 4 مایل ، 2 مایل ، 1 مایل و 2 مایل خنک شد. او می گوید: “این بسیار دیوانه به نظر می رسد.” “من مدتی است که کاردیو انجام نمی دهم ، حداقل این نوع کاردیو ، بنابراین آن را مکش می کند. اما اگر ما می توانیم از نیک چیزی یاد بگیریم ، این بد آغوش گرفتن است.”

ویل از قبل می داند که احتمالاً قادر نخواهد بود به سرعتی که نیک در طول دویدن بدست می آورد برسد ، بنابراین از همان ابتدا از انجام مقایسه اجتناب می کند. “لحظه ای که شما شروع به رقابت با دیگران می کنید ، وقتی تلخ می شوید ، لحظه ای که شروع به رقابت با خود می کنید ، زمانی است که بهتر می شوید. حتی با سرعت خودش ، ویل اعتراف می کند که با پایان تمرین احساس “ویرانی” می کند.

ظرف بعد از تمرین یک نان شیرینی با کره بادام زمینی بیشتر ، یک لرزش پروتئین و یک موز است و بعد از آن ناهار گوشت گاو و برنج سفید است. ویل خاطرنشان می کند که برنامه غذایی نیک برای کربوهیدرات ها بسیار سنگین است زیرا کار استقامتی که برای مسابقات سه گانه آماده می شود به سوخت آسان نیاز دارد.

بعد از یک وعده غذایی دیگر قبل از تمرین (مرغ آسیاب شده با برنج سفید بیشتر) ، ویل به ورزشگاه برمی گردد تا تمرین لیفت ترکیبی نیک را انجام دهد ، که شامل 5 ست 5 اسکات هالتر ، 4 ست 10 ضربات ران است. ، 3 ست 10 حلقه ای پاهای خوابیده ، 3 ست 10 مرحله ای با دمبل و 3 ست 10 ضربه ای راه رفتن. وی می گوید: “نکات مثبت این است که من چند هزار کالری در بدن دارم.” “نقاط ضعف این است که روز است ، من 11 مایل دویدم و امروز ساعت 4:30 بیدار شدم.”

این محتوا از YouTube وارد شده است. شاید بتوانید همین محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید یا اطلاعات بیشتری در وب سایت آنها پیدا کنید.

اما این هنوز تمام نشده است. بعد از یک شام بعد از تمرین (ماهی قزل آلا ، سیب زمینی شیرین ، جوانه و 2 برش نان سفید) ، ویل 40 دقیقه را با دوچرخه ثابت می گذراند تا خون را به پاهای خود بکشد و به او کمک کند تا بهبود یابد تا عضلاتش سفت نشوند یا درد روز بعد به طور کلی ، برداشت ویل از روال معمول نیک این است که او “به طرز وحشیانه ای تحریک” می کند.

این محتوا توسط شخص ثالث ایجاد و نگهداری می شود و در این صفحه برای کمک به کاربران در ارائه آدرس های ایمیل خود وارد می شود. شاید بتوانید اطلاعات بیشتری در مورد این و محتوای مشابه را در piano.io بیابید

[ad_2]

منبع: dojedareh-news.ir

ایندکسر