[ad_1]

 • با توجه به الف بلومبرگ گزارش ، Softbank به دنبال فروش Boston Dynamics به Hyundai به مبلغ 1 میلیارد دلار است.
 • اگر درست باشد ، این می تواند به این معنی باشد که Spot ، سگ معروف ربات ، می تواند صاحب جدیدی بدست آورد.
 • ما حدس می زنیم که این ارتباطی با مفهوم خودروسازان کره جنوبی در مورد اتومبیل های پیاده روی وحشی دارد.

  برای ترفند بعدی خود ، اسپات – سگ ربات مورد علاقه جهان ، معروف به تماشای منطقه محرومیت چرنوبیل ، صحبت در مورد ناقضان قوانین فاصله اجتماعی و حتی کار بر روی سکوهای نفتی – می تواند لذت زیادی از هیوندای بگیرد.

  به گفته سافت بانک در حال مذاکره با خودروساز کره جنوبی برای فروش شرکت رباتیک خود ، Boston Dynamics Inc است. بلومبرگ گزارش. تخمین زده می شود که ارزش این معامله تا یک میلیارد دلار باشد.

  🤖 شما ربات های بد را دوست دارید. مانند ما. بیایید با هم از آنها عبور کنیم

  چرا هیوندای اینقدر به سگ ربات علاقه مند است؟ ما یک نظریه داریم ، و این ربطی به پاهای اسپات دارد. هیوندای ممکن است بخواهد این اندام ها را با مفهوم کاملاً وحشی راه رفتن خودش تطبیق دهد.

  در نمایشگاه لوازم الکترونیکی مصرفی 2019 در لاس وگاس ، هیوندای برای اولین بار این مفهوم به اصطلاح “Elevate” را ارائه داد که تعدادی از مفاهیم مختلف را برای وسایل نقلیه الکتریکی مانند پایه های حشرات شکل دوباره رنگ می کند. مثل CNET نمایش خیابانی در آن زمان گفته شد ، ماشین قادر به حرکت با سرعت بزرگراه ، بالا رفتن از دیواره های پنج فوت و عبور از پنج فوت پرتگاههای وسیع است ، و آن را مانند “اساساً AT-AT از جنگ ستارگان. “

  دیزنی xd "شورشیان جنگ ستارگان"  فصل دو

  دیزنی XDگتی ایماژ

  در بیانیه مطبوعاتی ژانویه 2019 ، هیوندای گفت که مفهوم Elevate آن اولین “Ultimate Mobility Vehicle” را نشان می دهد ، واژه ای که در واقع به معنای اولین ماشین پا در جهان است. سرانجام ، این شرکت از اتومبیل های عجیب و غریب به عنوان یک راه حل احتمالی در عملیات جستجو و نجات فاکتور گرفت.

  این محتوا از {embed-name} وارد شده است. شاید بتوانید همین محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید یا اطلاعات بیشتری در وب سایت آنها پیدا کنید.

  “هنگام وقوع سونامی یا زلزله ، وسایل نقلیه نجات فعلی فقط می توانند پاسخ دهندگان را به لبه میدان آوار برسانند. آنها باید بقیه راه را طی کنند. بتن ، “جان خشک ، معاون رئیس هیوندای گفت.

  این خیلی جالب نیست ، با توجه به اینکه برخی از جالبترین ربات هایی که دیده ایم – از ربات های مار (به ویدیوی وحشی زیر مراجعه کنید) ، هواپیماهای بدون سرنشین ، تا جوخه های کامل ربات ها در اشکال و اندازه های مختلف – برای مأموریت های نجات در غارها و حتی بازرسی های خطرناک از تأسیسات هسته ای بودند.


  🤖 ربات های مورد علاقه ما (دیگر)


  اگر معامله انجام شود ، اولین بار نیست که Spot صاحب جدیدی دارد. در اوایل سال 1992 ، Boston Dynamics از انستیتوی فناوری ماساچوست جدا شد. سپس در سال 2013 ، Alphabet ، شرکت مادر گوگل ، این شرکت را با مبلغی نامشخص در سال 2013 خریداری کرد. چهار سال بعد ، سافتبانک Boston Dynamics را خریداری کرد. مشخصات این معامله به اطلاع عموم نرسید.


  این را نگاه کن:

  این محتوا توسط شخص ثالث ایجاد و نگهداری می شود و در این صفحه برای کمک به کاربران در ارائه آدرس های ایمیل خود وارد می شود. شاید بتوانید اطلاعات بیشتری در مورد این و محتوای مشابه را در piano.io بیابید

[ad_2]

منبع: dojedareh-news.ir