[ad_1]

 • فصل 2 قسمت 4 از ماندالوریایی ، با عنوان “تراژدی” کارگردان بسیار مشهوری داشت: رابرت رودریگز.
 • این قسمت شامل اندکی از خواسته های همه بود جنگ ستارگان: برخی اسطوره ها ، برخی اقدامات عالی ، بازگشت شخصیت های محبوب طرفداران و از همه مهمتر – پیشرفت داستان اصلی.
 • رودریگز بیشتر به خاطر فیلم های اکشن مهیج خود ، مانند دسپرادو سه گانه ، شهر گناه، و وحشت سیاره ای

  اکنون که وارد فصل دوم شده ایم ماندالوریایی ، ما به نوعی می دانیم که در یک اپیزود خوب چه عواملی وجود دارد. خوب ، “تراژدی” ، قسمت 6 از فصل 2 و به طور کلی “فصل 14” تقریباً همه چیز را داشت. ما در حال صحبت از اسطوره هستیم. “گروگو از انتهای قسمت قبلی مستقیماً به انجام کارهای واقعی جدی در Seedstone Titan پرداخت. ما در حال صحبت کردن در مورد شخصیت های بازگشت – Boba Fett منحرف و Fenech Shand بازگشت. و ما در حال گفتن یک داستان کلیدی و حیاتی هستیم. و همه اینها در یک قسمت به کارگردانی شخصی احساس می شود که به طور طبیعی مناسب است جنگ ستارگان جهان: رابرت رودریگز.

  اگر رودریگز را به نام نمی شناسید ، مطمئناً فیلم های او را می شناسید. رودریگز با او به شهرت رسید دسپرادو یک سه گانه با محوریت زیادی وجود دارد ماندالوریایی– نوع تیرانداز منحصر به فرد ، تنها ، معروف به “ال ماریاچی”. در دو فیلم آخر این سه گانه ، این شخصیت با هیجان زیادی توسط آنتونیو باندراس بازی می شود.. بدیهی است که این فیلم ها الگویی برای انفجار مطلق ، که “تراژدی” وی خواهد بود ، ایجاد می کنند.

  mh mvp

  برای عضویت اینجا را کلیک کنید MH MVP و از ویژگی های منحصر به فرد و نکات تمرین بهترین بهره را ببرید.

  سلامت مردان

  در حالی که رودریگز فیلم های زیادی می سازد که … اوه ، برای کودکان مناسب نیست – دسپرادو فیلم ها، Planet Terror، Machete—او همچنین وقت زیادی را صرف ساخت فیلم های علمی تخیلی و اکشن کرد که کل خانواده می توانند از آن لذت ببرند. این مهم است کودکان جاسوسی می کنند فیلم و گدازه دختر و پسر کوسه ، که شبه دنباله خاص خود را خواهد داشت ، ما می توانیم قهرمان باشیم، همچنین به کارگردانی رودریگز ، یک قطره از سال نو 2021.

  با تعادل این دو جهان با اندکی بینش در فرهنگ دیوانگان ، رودریگز نیز حکمرانی کرد شهر گناه فیلم های ساخته شده بر اساس رمان های گرافیکی بسیار محبوب فرانک میلر – آن را به یک کارگردان واقعاً اصلی تبدیل کرده اند ماندالوریایی و او با این اپیزود پر افسانه و افسانه ای که دیوانگان ، کودکان و والدین را به وجد می آورد ، دقیقاً همان کاری را انجام داد که جان فاورو و شرکت برایش به ارمغان آوردند.

  رابرت رودریگز ، ماندالوریایی ، فاجعه

  دیزنی

  ما شنیده ایم که رودریگز حداقل قسمت های فصل 2 را کارگردانی خواهد کرد ، اگر نه یک قسمت کامل برای آماده سازی فصل 2 ، قبل از اینکه سرانجام در طول مسیر تأیید کند که رودریگز قسمت خودش را کارگردانی می کند. در اوایل سال ، در 4 مه ، رودروجس خود آن را در شبکه های اجتماعی تأیید کرد.

  این محتوا از توییتر وارد شده است. شاید بتوانید همین محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید یا اطلاعات بیشتری در وب سایت آنها پیدا کنید.

  همچنین واضح است که پدرو پاسکال عاشق کار با رودریگز بود و در اینستاگرام گفت که “منتظر سقوط این یکی بود”.

  این محتوا از اینستاگرام وارد شده است. شاید بتوانید همین محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید یا اطلاعات بیشتری در وب سایت آنها پیدا کنید.

  رودریگز احتمالاً یک کارگردان یک بار برای ماندالوریایی ؛ کارگردانان سینمایی مانند Taika Whitey و Peyton Reed در طول فصل اول اپیزودهایی را کارگردانی کرده اند ، اما این تعداد فقط یک بار است. جیمز منگولد که یکی از بزرگترین فیلم های ابرقهرمانی در تمام دوران را در فیلم مردان ایکس کارگردانی کرد لوگان شایعات حاکی از این است که او در این فصل نیز کارگردان است. شاید او در یکی از آخرین قسمت های فصل 2 زیر کمربند بیفتد.

  در صورتی که پس از “فاجعه” کسی هنوز پر از آدرنالین باشد و احساس کند می خواهد یک فیلم رودریگز را رانندگی کند ، پیشنهاد دیگری داریم: اقدام او برای سال 2019. آلیتا: یک فرشته جنگنده. این فیلمی است که هم از نظر انتقادی و هم از باکس آفیس واکنش متفاوتی داشت ، اما قبلاً فرقه ای ایجاد شده است و به نظر می رسد هدف آن توسعه جهانی است که جنگ ستارگان طرفداران واقعاً حفاری می کنند. این یک فیلم بزرگ و سرگرم کننده است که خودش را خیلی جدی نمی گیرد – و از نظر اکشن و جلوه های بصری واقعا عالی است. به نظر آشناست؟

  این محتوا توسط شخص ثالث ایجاد و نگهداری می شود و در این صفحه برای کمک به کاربران در ارائه آدرس های ایمیل خود وارد می شود. شاید بتوانید اطلاعات بیشتری در مورد این و محتوای مشابه را در piano.io بیابید

[ad_2]

منبع: dojedareh-news.ir