تخم عید پاک ماندالوریایی دارت ویدر مشکلاتی را برای گروگو ایجاد می کند


ماندالوریایی اسپویلرهای فصل 2 دنبال می شوند.

بطور کلی، ماندالوریایی فصل دوم موفق شد از سال دوم دبیری بالقوه جلوگیری کند و بیش از هر زمان دیگری با فصل گسترده تری ارتباط برقرار کند جنگ ستارگان کائنات. Boba Fett ، Bo-Catan و Grand Admiral Thrawn تنها برخی از اخراج های عمیق طرفداران است که به بخشی جدایی ناپذیر از نمایش تبدیل شده اند ، اما در حالی که همه اینها باعث شده است که فصل دوم به یک تجربه غنی تبدیل شود ، اما مسئله نگران کننده ای وجود دارد که زرد کودک یودا این بار به تصویر کشیده شده است.

سال گذشته که چایلد از گاز خود برای دفاع از ماندو استفاده کرد ، بیشتر بینندگان به راحتی تصور می کردند که او نمی داند چه کاری انجام می دهد. و هنگامی که گروگو آخرین تخمهای باقی مانده را که یک گونه در حال مرگ گذاشته بود خورد ، همه ما شوخی کردیم که او فقط یک خالق کوچک شیطان است.

اما صادقانه با خود بگوییم ، بیبی یودا به هیچ وجه کودک نیست. او حداقل پنجاه سال است که وجود دارد ، به این معنی که برخی از کارهای مشکوک او آنقدرها که فکر می کنید بی معنی نیستند.

در اواسط فصل دوم ، آسوکا تانو یک توانایی تاریک در فیلم کودک را احساس کرد و اگرچه فکر نمی کنیم این موضوع ربطی به عشق گروگ به ماندو داشته باشد ، اما همچنان جای نگرانی است. و سپس ، در قسمت بعدی ، به نظر می رسید که این ترسها سرانجام هنگامی درک شد که موف گیدئون عروسک کوچک ناز را گرفت و آن را به زنجیر انداخت.

هنگامی که جدی تیره وارد سلول او می شود ، گروگو می کشد و از نیرو در برابر دو طوفان طوفان استفاده می کند و انرژی های تیره تر را که در کمین آن هستند استراق سمع می کند. به همان اندازه که قابل درک است – آنها آن را از ماندو گرفتند! – استفاده از نیرو در این راه یک شیب لغزنده است. فقط از آناکین اسکای واکر س askال کنید.

حتما بخوانید:
فقط چند کلیک با خرید تجهیزات پزشکی فاصله دارید

آیا Baby Yoda می تواند از همان سرنوشت دارت ویدر فرار کند ، باید منتظر ماند ، اما یک مورد کوچک وجود دارد ماندالوریایی یک تخم مرغ عید پاک ، که نشان می دهد زن و شوهر ممکن است مشترکات بیشتری از آنچه ما دوست داریم داشته باشند.

در حالی که گروگو روی سنگ نیمه راه نشست و به نیروی نیرو زد ، گروهی از پروانه های آبی در هوای اطراف او ظاهر شدند. با کنجکاوی در کودکی ، او حتی به یکی دست می یافت ، در حالی که ماندو و دیگران به جنگ نیروهای امپراتوری زیر ادامه می دادند.

شیرین ، اینطور نیست؟ خوب ، معلوم شد که این پروانه های آبی بسیار مهمتر از آن چیزی هستند که به نظر می رسند. همانطور که توسط Redditor acautelado اشاره شد ، این صحنه به طور موازی با مشکل مواجه است Darth Vader: The Dark Lord of the Sith کمیک ، جایی که ویدر نیز مدیتیشن می کند و با نیرو ارتباط برقرار می کند.

در یک نقطه از شماره 8 ، وادر در وسط طوفان بر فراز آب شناور می شود و توسط همان پروانه های آبی احاطه شده است که در اطراف گروگ پرواز می کنند. اگرچه توضیحی قطعی درباره اهمیت این پروانه ها وجود ندارد ، طرفداران این تئوری را مطرح می كنند كه آنها می توانند جنبه درخشان نیرو را نشان دهند.

اگر چنین است ، به این معنی است که کودک یودا در طول مدت حضور خود در این سنگ با انرژی های مثبت همراه بوده است. خبر خوبی است ، نه؟

حتما بخوانید:
سوپاپ در سرسیلندر قرار گرفته است

خوب ، مسئله این است که ظاهر آنها همچنین می تواند نشان دهنده یک درگیری داخلی بین این دو نیروی مخالف باشد. وقتی وادر پروانه ها را دید ، به این معنی بود که طرف روشن نیرو در تلاش است تا به او برسد و متأسفانه همه ما می دانیم که چگونه این اتفاق افتاد.

شایان ذکر است که این حشرات نیز در مجموعه انیمیشن ظاهر شدند استقرار جنگ ستارگان، جایی که بن سولو جوان نیز به پروانه های آبی علاقه مند شد … و همانطور که همه ما می دانیم ، او نیز مانند Vader به Dark Side روی آورد.

آیا این یک اشاره عمیق دیگر بود ، یا آیا ظاهر این موجودات به این معنی است که گروگو نیز ردپای ویدر و کایلو رن را دنبال خواهد کرد؟ امیدواریم که نباشد پاهای کودک برای این موضوع خیلی تند است ، بنابراین امیدواریم که ماندو بتواند به او کمک کند تا دوباره دیر شود.

این محتوا از {embed-name} وارد شده است. شاید بتوانید همین محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید یا اطلاعات بیشتری در وب سایت آنها پیدا کنید.

ماندالوریایی فصل 1 اکنون در حال اجرا است دیزنی +. اولین قسمت از فصل 2 از 30 اکتبر در سراسر جهان آغاز می شود و قسمت های جدید هر جمعه دنبال می شود.

این محتوا توسط شخص ثالث ایجاد و نگهداری می شود و در این صفحه برای کمک به کاربران در ارائه آدرس های ایمیل خود وارد می شود. شاید بتوانید اطلاعات بیشتری در مورد این و محتوای مشابه را در piano.io بیابید


منبع: dojedareh-news.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themesredfoxbetMobil Ödeme bozdurma