[ad_1]

مارلون و کامیل جونز

با احترام از مارلون و کامیل جونز

نام: مارلون و کامیل جونز
سن: 30 و 28
زادگاه: آتلانتا

وزنه ها را شروع کنید: 420 پوند و 190 پوند
اوزان شدید: 330 پوند و 165 پوند
زمان در حال اتمام است: 7 ماه


از نظر مارلون جونز زندگی عادلانه بود سنگین. او احساس تنبلی می کرد و حتی کارهای روزمره نیز احساس وظیفه می کردند. او همچنین فکر می کرد خیلی جوان است که نمی تواند چنین احساسی داشته باشد.

کامیل جونز نیز همین احساس را داشت. او با رژیم یویو دست و پنجه نرم می کند ، سعی می کند قوانین سختگیرانه را دنبال کند و روند کار را تسریع کند. هیچ وقت نتیجه نداد

این زوجین درگیر یک چرخه تکراری رژیم های فاجعه بار و آموزش های پراکنده بودند که در نهایت منجر به مشکلات سلامتی شد. معاینه بدنی نشان داد که مارلون دارای دیابت دیابت و آپنه خواب است. در سال 2018 ، کمیل با سندرم تخمدان پلی کیستیک (PCOS) تشخیص داده شد ، یک اختلال هورمونی در بین زنان در سن باروری شایع است.

اما وقتی شیوع ویروس کرونا در بهار سال 2020 اتفاق افتاد ، هر دو آن را فرصتی برای ایجاد برخی تغییرات در سبک زندگی دانستند.

“COVID-19 چشمان خود را باز کرد. ما واقعاً درمورد سلامتی و چگونگی بهبود آن فکر کردیم. مارلون گفت: “قبل از ابتلا به دیابت و آپنه خواب ، احساس می کردم می توان جلوی آنها را گرفت.” “وقت آن رسیده که سلامتی خود را به درستی کنترل کنم.”

در اول آوریل ، آنها “سفر قوام” خود را آغاز کردند. وزن مارلون در آن روز 420 پوند و وزن کامیل 190 پوند است.

آنها با ساخت فیلم های مشق شب شروع کردند. یک ماه بعد از سفر آنها ، مارلون ایده ای داشت.

“مارلون گفت ،” هی ، بیایید دویدن را امتحان کنیم و 50K را انجام دهیم [31 miles total] در ماه می!’ کمیل گفت: من خیلی مردد بودم. “من قبلا سعی کرده بودم بدوم و بیش از 30 ثانیه نمی توانم بدون توقف بدوم.”

این دو نفره همیشه دوست داشته اند که یک دونده شود. به نظر می رسید یک روش عالی برای حفظ فرم و همچنین یک روش عالی برای از بین بردن استرس است. آنها هرگز باور نکردند که می توانند که باید انجام شود دونده ها ، اما من در واقع فقط می خواستم آن را امتحان کنم.

در اول ماه مه ، آنها دویدند و 2.3 مایل در اطراف پارک تجاری محلی پیاده رفتند. و آنها ادامه دادند. آنها شروع به انجام حدود هشت تا 10 مایل در هفته کردند ، مایل های خود را با Apple Watch ثبت کردند و تمرینات خود را در برنامه Nike Run Club و Garmin Connect بارگذاری کردند.

کمیل گفت: “هنگامی که ما برای اولین بار شروع به دویدن کردیم ، حداقل دشوار بود ، اما دویدن بعد از آن شگفت انگیز بود.” “اگرچه ما نمی توانستیم خیلی طولانی یا سریع بدویم ، اما هر روز بهتر می شدیم و کار راحت تر بود. دویدن واقعاً ذهنیت تمرینی ما را تغییر داد. “

آنها در مسیر مسیرهای خود قرار گرفتند و تا پایان ماه مه به هدف خود رسیدند که 50،000 بود.

مارلون گفت: “هنگامی كه این كار را انجام دادیم ، من می دانستم كه می توانیم هر كاری را كه تصور می كنیم انجام دهیم و فقط به آن متعهد شویم.” “برای اولین بار ، ما یک هدف فعلی (یا برخی از اهداف تناسب اندام از این نظر) تعیین کردیم و در واقع به آن رسیدیم. در ابتدای سفر کاهش وزن ، این همان چیزی است که ما می خواستیم بیشتر به آن برسیم – با پیروی از آنچه می گوییم انجام خواهیم داد. به عنوان دونده تازه کار در آن زمان ، به سادگی بلند شدن هر روز و دویدن به هدف 31 مایلی در پایان ماه ، یک شاهکار بزرگ برای ما بود. این شروع دویدن ما بود. ”

در حال حاضر ، این دو نفره سه تا چهار روز در هفته حرکت می کنند ، هر سفر سه مایل. آنها در حال حاضر با سرعت 11: 44 / مایل در حال حرکت هستند – پس از شروع 16:17 در هر مایل. هدف آنها رسیدن به کمتر از 10 دقیقه در مایل است.

اشکال mvp

همراه با اضافه کردن فعالیت ، آنها عادات غذایی خود را نیز تغییر دادند.

“ما رژیم خاصی را دنبال نمی کنیم. در عوض ، من یک برنامه غذایی متعادل ارائه دادم که واقعاً برای سبک زندگی ما مفید است. ” “من وعده های غذایی خود را در ابتدای هر هفته برنامه ریزی می کنم و سعی می کنم از انواع غذاهای کامل در رژیم غذایی خود اطمینان حاصل کنم.”

آنها هنوز هم اجازه می دهند خود را معالجه کنند تا همه چیز یکنواخت نشود.

کمیل گفت: “این برای ما مفید است زیرا سخت نیست و ما فقط به غذاهایی که دوست داریم محدود نمی شویم – ما فقط آنها را به میزان متوسط ​​می خوریم.”

از زمانی که آنها سفر خود را آغاز کردند ، کمیل در مدت 7 ماه 25 پوند و مارلون 90 پوند از دست داده است.

کمیل گفت: “دویدن به شدت زندگی ما را به سمت بهتر تغییر داده است.” “ما آموزش های دیگری را نیز انجام می دهیم ، اما همه چیز از دویدن شروع شد و ما همیشه به آن برمی گردیم. ما قصد داریم اولین مسابقه رسمی خود را در یک سالگی اولین مسابقه خود برگزار کنیم و قصد داریم سال آینده حداقل در پنج مسابقه شرکت کنیم. “

مارلون اضافه کرد: “این موضوع به میزان دور یا سریع نیست ، بلکه فقط به بیرون رفتن است. دویدن یکی از معدود تمریناتی است که به معنای واقعی کلمه در برابر شما ظاهر می شود. وقتی می خواهید تسلیم شوید ، آنجا را ترک می کنید ، این موضوع به قدرت ، سرعت ، استقامت یا اندازه مربوط نمی شود – این همه به این دلیل است که بخواهید خود را به سمت بهتر شدن سوق دهید. و هیچ راهی بهتر از این نیست که بتوانید به معنای واقعی کلمه به برنامه خود نگاه کنید و ببینید که چقدر پیشرفت کرده اید. “

این محتوا توسط شخص ثالث ایجاد و نگهداری می شود و در این صفحه برای کمک به کاربران در ارائه آدرس های ایمیل خود وارد می شود. شاید بتوانید اطلاعات بیشتری در مورد این و محتوای مشابه را در piano.io بیابید

[ad_2]

منبع: dojedareh-news.ir

ایندکسر