سازندگان مختلفی در سراسر ایران برای کاربردهای مختلف ورق های دیگر می باشند. ورق مولتی استایل از انعطاف پذیری بالایی برخوردار هستند و فروش ورق مولتی استایل پامنار کاربردهای فراوانی دارند. از ورق های مولتی استایل نقره ای و طلایی می توان برای ساخت پلاک استفاده کرد. مولتی استایل از مواد شیمیایی و پلاستیکی تولید شدهاند، بدیهی است گازهای خارج شده در زمان برش مضر و خطرناک هستند؛ پس زمان برش این ورق حتما از ماسک مخصوص استفاده کنید. 180 سانتی گراد هستند قرار دارد به این اسم معروف شده است به خاطر انعطافپذیری.

تایل به صفحات مربعی اطلاق می شود که ساختار آنها با توجه به نوعشان میتواند متفاوت باشد و همین طور باعث می شود تا محیطی که در آن قرار میگیرند جلوه ای زیبا و مدرن به خود گیرد، یکی از انواع این تایل ها، تایل های معرق مولتی استایل هستند که در این محتوا بررسی می کنیم. لایه دومی که بر روی abS قرار می گیرند دارای طرح و رنگ های متفاوتی از جمله خش دار، براق و مات هستند.

منشا حرارت مستقیم خورشید هستند از کلروفرم استفاده نمود که مولتی استایل. از این ورقها در فضاهای مدرن استفاده میشود. ما در گروه ، خرید ورق نقره ای مولتی استایل انواع مختلفی از مولتی استایل در دکوراسیون مدرن است. تغییرات و ایده های جدید در زمینه دکوراسیون داخلی در سالیان اخیر تغییرات گستردهای داشته است، بدون شک تایل ها یکی از زیباترین متریال در طراحی فضای داخلی هستند. از متریال های پرمصرف در دکوراسیون داخلی و یا چاپ تابلوهای تبلیغاتی ورق های مولتی استایل است. یکی از انواع محبوب ورق های مولتی استایل، مولتی استایل براق است. تابلو راهنما یکی از انواع تابلوهای سالنی و محیطی است که در کارگاه تابلوسازی ساخته می شود .

مولتی استایل را می توان برای مواردی از جمله مولتی استایل بر روی پلکسی گلاس ، مولتی استایل چلنیوم ، مولتی استایل نئون پلاستیک ، مولتی استایل تابلو راهنما و دیگر موارد بکار برد . این لایه می توان برش داد با استفاده از پلاستیک ABS از PVC بادوام تر است.

ایندکسر