[ad_1]

در میان کسانی که با او کار می کردند ، کارگردان دیوید فینچر به خاطر روزهای طولانی فیلمبرداری تا زمان ورود معروف است. دقیقا آنچه او در یک صحنه می خواهد. بنابراین منطقی است که تام پلفری بازیگر برای همه چیزهایی بود که فینچر می خواست به سمت او پرتاب کند هنگامی که به عنوان کارگردان زندگی واقعی جو مانکویچ در Netflix انتخاب شد مانک

“او واقعاً این کار را می کند زیاد مطالبات قابل دریافت است ، اما برای من کاملاً منطقی است. ” “[With] کسی مثل دیوید فینچر ، شما وقت زیادی را برای آماده سازی و کار و جمع آوری همه این افراد و تمرینات صرف می کنید. و آنقدر تلاش و پول صرف می شود که وقتی در طول روز به آنجا می رسیدی ، مثل این است که بله ، بیایید شلیک کنیم در حالی که آنچه را دوست داریم ، بیایید شلیک کنیم تا کامل شود. “

برای به دست آوردن بزرگترین نقش آن زمان حرفه خود ، با بازی بی ثبات بن دیویس در کنار جیسون بیتمن و لورا لینی در یک بازی محبوب نتفلیکس ، حدود شش ماه طول کشید تا پلفری – از مه 2019 تا اکتبر 2019 – اوزارک به محض اتمام این کار – مانند ، بلافاصله. مستقیما پس از آن – پلفری در حال بسته بندی وسایل بود مانک.

تام پلفری بن دیویس اوزارک

پلفری در نقش بن دیویس در اوزارک

استیو دیل / نتفلیکس

این فیلم داستان واقعی هالیوود را روایت می کند همشهری کین فیلمنامه نویس هرمان جی مانکوویچ (گری اولدمن) در حالی که پیش نویس فیلمنامه فیلم را تمام می کند ، در حالی که در رختخواب است ، به مارپیچ رو به پایین خود از گذشته فکر می کند و به شدت مشروب می خورد.

“دو روز پس از اتمام فیلمبرداری آخرین صحنه خود به بعد اوزارک، من و سگم ، بلو ، سوار جیپ شدیم و رانندگی کردیم [the] به لس آنجلس ، درست در زمان اولین کت و شلواری که پوشیدم [Costume Designer Trish Summerville] از جانب مانک، “او می گوید.” بنابراین هیچ كدام از روزهای مرخصی به معنای واقعی كلی نبود ، كه بسیار وحشی بود. “

اوزارک طرفداران حتی ممکن است تشخیص ندهند که جو همان بازیگری است که در نقش بن افسار گسیخته بازی کرده است. صورت ریش دار و موهای بلند او با یک لباس زیبا و یک پومپادور براق جایگزین شده است ، که اغلب توسط یک تیره تیره پنهان می شود. جایی که رفتارهای هرمان در طول فیلم نامنظم است ، پلفری نقش جو – یک کارگردان و کارگردان تثبیت شده در نوع خود – را به عنوان مرد واقعی خود بازی می کند.

mank 2020gary oldman به عنوان herman mankiewicz و Tom pelphrey as Joe mankiewicz cr netflix

پلفری ، درست ، با گری اولدمن در دیوید فینچر مانک

NETFLIX

پلفری قبل از این تیراندازی چهار ماهه تحقیقات خود را انجام داد مانک– او به دنبال فیلم هایی از جو بود که جوایز را می پذیرد ، در نمایش های قدیمی بازی شرکت می کند و بیشتر فیلم هایش را تماشا می کند. اما هنوز ، انتقال از یک نماد به نماد دیگر با چنین بافر کوتاه بسیار متفاوت بود ، درست است؟

“زیرا این دو نقش بسیار متفاوت بودند – مانند بنابراین کاملاً متفاوت – این در واقع نوعی آسان بود ، که کمی مرا متعجب کرد. ” “من فکر می کردم شخصیت ها نه تنها خیلی متفاوت هستند ، بلکه سبک های داستان سرایی هستند اوزارک به مانک آنها بسیار متفاوت بودند ، آنها بسیار متفاوت بودند آسان بود که فقط از راه دیگر دست کشید. ”

قسمت “آسان” آن می تواند آن را بهتر بفروشد؛ اما وقتی یکی از بهترین کارگردان های بازی شما برای یک بار نزدیک به صد شات کار می کند ، احتمالاً برای مجری که این فرآیند را خریداری می کند احساس یکپارچه می شود.

“این یک شوخ طبعی است که از کسی می آید که فوق العاده باهوش است ، اما وقتی در سطحی قرار می گیرید که چه [Fincher’s] گفتن این منطقی است ، شما تمام روز را با خنده می گذرانید. “

او همچنین از ویژگی دست کم گرفته شده فینچر یاد می کند: او شوخ است. “او یک شخص خنده دار است.” بیشتر وقتم را در کنار او می گذراندم ، می خندیدم و سرگرم می شدم. ”

اشتراک mvp سلامت مردانه

برای عضویت اینجا را کلیک کنید MH MVP و از ویژگی های منحصر به فرد و نکات تمرین بهترین استفاده را ببرید.

سلامت مردان

این یادداشت چیزی را به یاد من آورد که در نیم دهه گذشته چندین بار ظاهر شده است. داستانی از دختر رفت تفسیری که در آن فینچر می گوید بن افلک از پوشیدن کلاه یانکی امتناع ورزید و در نتیجه تولید متوقف شد چهار روز. بدیهی است که این واقعیت اتفاق نیفتاده است ، اما لحن فینچر در انتقال خط به حدی خشک است که برخی از بلوک های خبری و وبلاگ های آنلاین را قانونی می دانند.

وقتی این را به پلفری می گویم ، هر دو از خنده ترکیدیم.

وی می گوید: “این یک شوخ طبعی خشک است.” “این یک شوخ طبعی است که از شخصی سر می زند که بسیار باهوش است ، اما وقتی در سطحی قرار می گیرید که گفته های او منطقی است ، تمام روز را با خنده می گذرانید. “

پلفری امیدوار است که در 2021 (امیدوارم) شرایط بهتری داشته باشد. در سال جدید او یک سری جدید در آمازون نخست فیلمبرداری خواهد کرد ، محدوده خارجی ، همراه با جاش برولین (پلفری می گوید: “جانور یک بازیگر” و “یک شخص کاملاً خوب”).

مانک 2020 تام پلفری به عنوان جو مانکیویچ cr netflix

پلفری وارد شد مانک

NETFLIX

با پروژه جدید یکی از بزرگترین فیلمسازان زندگی – و یکی با سابقه ساخت ستاره ها – در آستانه بیرون آمدن ، نقش محبوب طرفداران در یکی از بزرگترین نمایش های تلویزیونی و یک پروژه مهیج در افق ، می تواند برای Pelfrey دشوار باشد نه فکر کند که آینده او چقدر روشن است. اما او فقط خوشحال است که مشغول انجام کاری برای کارگردانی است که به نظر می رسد در اوج بی پایان کار می کند.

پلفری درباره تجربه کار با فینچر گفت: “منظورم این است که این شخص آدم لعنتی است.” “او یکی از بزرگترین کارگردانهای زمان ما است و فکر می کنم در اوج است.”

این محتوا توسط شخص ثالث ایجاد و نگهداری می شود و در این صفحه برای کمک به کاربران در ارائه آدرس های ایمیل خود وارد می شود. شاید بتوانید اطلاعات بیشتری در مورد این و محتوای مشابه را در piano.io بیابید

[ad_2]

منبع: dojedareh-news.ir