[ad_1]

ما به عنوان طرفداران داستان های علمی حماسی خوشحالیم فضا او حتی تا اینجا رسیده است. این مجموعه براساس رمان هایی به همین نام نوشته جیمز اس. کوری (نام مستعار برای نویسندگان دانیل آبراهام و تای فرانک) ، توسط Battlestar Galactica و کرم شب تاب، و آن تقریبا به سرنوشت دومی رسید.

پس از سه فصل با امتیاز بالای SyFy – و فقط قسمت کوچکی از منبع اصلی داستان – شبکه تلویزیونی تصمیم گرفت سریال را لغو کند. خوشبختانه ، آمازون این نمایش را برای فصل 4 ذخیره کرد و پس از یک سال وقفه ، سرانجام فصل 5 (پخش سرویس پخش جریانی در دسامبر).

با فراتر رفتن از منظومه شمسی ، فصل 5 حتی بزرگتر از فصل های قبلی به نظر می رسد. اساساً بر اساس خواهد بود بازی نمسیس یک رمان از این مجموعه. از آن زمان است که در فصل 6 از فضا، که قبل از فصل 5 با رنگ سبز مشخص شده بود. (بله!) متأسفانه ، شاید باید کمی صبر کنیم. (بو!) در اینجا هر آنچه می دانیم وجود دارد.

این محتوا از YouTube وارد شده است. شاید بتوانید همین محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید یا اطلاعات بیشتری در وب سایت آنها پیدا کنید.

چه زمانی فصل 6 است فضا ثبت شده بیرون میاد؟

تاکنون شایعه شده است که فصل 6 از فضا قرار است تولید از 20 ژانویه آغاز شود. این که آیا این زمان شروع به یک تاریخ برتر در دسامبر 2021 – به دنبال لباس با فصل 4 و 5 – اجازه می دهد – حتی با همه تاخیرهای احتمالی در فیلمبرداریکه سوال است

اشتراک mvp سلامت مردانه

برای دسترسی به قسمت اختصاصی اینجا را کلیک کنید سلامت مردان محتوا ، از جمله مصاحبه های افراد مشهور و رژیم های آموزشی طراحی شده توسط متخصصان.

سلامت مردان

با این وجود غول پخش جریانی دیزنی + همچنان اطمینان دارد که درام فضایی با بودجه بالا ، ماندالوریایی، برای اوایل ژانویه طبق برنامه باقی می ماند و در ماه دسامبر منتشر می شود ، بنابراین امیدوارم آمازون بتواند همچنان رقابتی باقی بماند. هیچ کس نمی خواهد دوباره بیش از یک سال صبر کند.

چه کسی در بازیگران شرکت می کند؟

با حذف فاجعه فصل 5 ، ما احتمالاً می توانیم انتظار بازگشت همه قهرمانان خود را داشته باشیم (؟): Naomi Nagata (Dominic Dump Truck) ، Krisjen Avasarala (Shohre Agdashlu) ، Bobby Draper (Frankie Adams) ، Kamina Baraba (Kara G) Clarissa ملپومنه مائو (نادین نیکول) ، مارکو اینارو (کیون الکساندر) و فلیپ ایناروس (ایاسی چیس اونز).

او به دنبال اتهامات اخیر درباره خشونت جنسی ، برای فصل 6 Cas Anvar (الکس کمال) برنمی گردد.

فضا

SyFy

فصل 6 برای چی خواهد بود؟

در حالی که شش فصل در حال حاضر فضای محدودی برای وقایع 9 رمان به نظر می رسد (و در ریاضیات ما ، فصل 6 باید شامل سه) باشد ، با این حال ، آبراهام و فرانک به هواداران اطمینان دادند که داستان به اندازه کافی در فصل 6 پیچیده خواهد شد. چند ضلعی، نویسندگان اطمینان دادند که “این چیزی نیست که باید برای آن بجنگیم.” ابراهیم توضیح داد:

“ما چیزی داریم که نقطه عطفی کاملاً طبیعی برای تاریخ بعد از فصل 6 می دانیم. ما احساس می کنیم یک پایان رضایت بخش برای داستانی است که در پنج فصل اول ساخته ایم. من فکر می کنم یکی از مواردی که نوعی ایده منسوخ است ، لغو ایده است. “

در حالی که سریال با رمان ها متفاوت است ، اما به نظر می رسد فیلمنامه نویسان اطمینان دارند که می توانند هر دو پروژه را به طور رضایت بخشی به پایان برسانند. آخرین رمان این مجموعه ، آبشارهای لویاتان، برای سال 2021 برنامه ریزی شده است.

این محتوا توسط شخص ثالث ایجاد و نگهداری می شود و در این صفحه برای کمک به کاربران در ارائه آدرس های ایمیل خود وارد می شود. شاید بتوانید اطلاعات بیشتری در مورد این و مطالب مشابه را در piano.io بیابید

[ad_2]

منبع: dojedareh-news.ir

ایندکسر