[ad_1]

سابق شما از بین رفته است جدایی احساس اشتباه می کند. آیا می توانید دوباره متحد شوید؟ این چیزی است که بسیاری از پسران در یک زمان یا دیگری متعجب شده اند. با جستجوی عبارت “چگونه سابق خود را برگردانید” در Google جستجو کنید و بیش از 3 مورد پیدا خواهید کرد بیلیون نتایج جستجو.

اما قبل از اینکه سعی کنید دور هم جمع شوید ، به آن فکر کنید: آیا واقعاً دوست دارید که همسر سابق شما برگردد یا فقط تنها هستید؟ یا بی حوصله؟ اگر قابل استفاده است ، لطفا انجام ندهید همان مردی باشید که پیامهای WYD را ارسال می کند در حالی که قصد واقعی تلاش برای تلاش ندارید.

همچنین به این موضوع توجه کنید که آیا می خواهید از روی غرور دوباره به هم وصل شوید یا برنده شوید. “بیشتر ما از پسر بچه ها آموزش دیده ایم [to] برنده شوید ، جایزه را بگیرید ، از شخص مقابل سبقت بگیرید ، هر کاری که لازم است برای رسیدن به آن هدف انجام دهید ، آن جایزه ، “لی ویلسون ، مربی رابط توضیح می دهد.” و گاهی اوقات این تفکر وارد عمل می شود. ”

فکر “از دست دادن” می تواند شما را برای همسر سابق خود آرزو کند و جذاب تر از آنچه در غیر این صورت است را ایجاد کند. اگر از اعماق وجود خود می دانید که آنها واقعاً مطابقت ندارند ، شاید بخواهید آنها را رها کنید.

یک نکته دیگر: اگر نوعی سو abuseاستفاده وجود داشته باشد یا به دلیل مشکلاتی از قبیل عدم تشخیص سلامت روان یا اعتیاد از هم جدا شده باشید ، احتمالاً زمان تلاش برای تجدید اتحاد نیست. این مسائل ممکن است نیاز به توجه فردی و کمک حرفه ای داشته باشد.

با این اوصاف ، اگر آینده ای واقعی می بینید و مایلید برای دور دوم بهتر تلاش کنید ، این طرح را که توسط متخصص تأیید شده است ، وارد کنید.

مسئولیت سهم خود را در جدایی به عهده بگیرید.

آیا می دانید چه اشتباهی کردید؟ آیا از آن زمان تاکنون بزرگ شده اید؟ خودتان به این سالات پاسخ دهید. اگر هنوز در “سابق من خیلی دیوانه است و او هم هست همه چيز تقصیر آنها است “، شما احتمالاً آماده سازش نیستید.

اشتراک mvp سلامت مردان

به صحبت روی بیاورید – و عذرخواهی کنید.

اگر خودتان را آنالیز کردید ، اگر آنها می خواهند به آنها گوش دهند با آنها صحبت کنید. و به خاطر داشته باشید که چه می گویید. شما می توانید این کار را بدون توجه به اینکه چه کسی با شما جدا شده و حتی اگر این کار متقابل باشد ، انجام دهید.

او می گوید: “صادق باشید. دردی را که شریک زندگی خود می بینید منعکس کنید. مسئولیت نقش خود را در آن درد به عهده بگیرید. برای بسیاری از موارد خاص” متاسفم “بگویید. هرچه خاص تر ، بهتر است.” مایک کوزیم ، درمانگر مجوز ازدواج و خانواده در مینیاپولیس غربی

ویلسون افزود: اگر اشتباهاتی مرتکب شده اید و می خواهید دوباره متحد شوید ، “باید ابراز پشیمانی کنید”.

ببینید افراد واقعی در مورد کلاهبرداری در رابطه چه می گویند:

برو “بدون تماس”.

پس از اتمام پرونده ، به فضای قبلی خود اختصاص دهید. شما می خواهید آنها بدانند که رفتن چگونه است. بنابراین شما اشعار احمقانه خود را دریافت نمی کنید. بغلت نکن شما ایده گرفتید

برخی از مربیان رابط پیشنهاد می کنند 30 روز بدون تماس شروع کنید. ویلسون حتی دو ماه و نیم پیشنهاد می دهد. این بدان معناست که هیچگونه متن ، تماس ، بازدید یا تعامل در شبکه های اجتماعی وجود ندارد. و مطلقا هیچ التماس – حذف کامل.

ویلسون می گوید: “به محض اینكه بدون عذرخواهی به روشنی فهمید كه اشتباه می كنید ، متاسفید ، متاسفید ، كه دیگر هرگز چنین اتفاقی نخواهد افتاد و اگر آنها شما را بازگرداند می خواهید در كنار این شخص باشید. عقب بروید و از قانون بدون تماس استفاده کنید. ”

اگر دوست پسر خوبی بوده اید ، تسلیم شدن به شما فرصت یادآوری می دهد. اما اگر آنها نمی خواهند شما برگردید ، این برنامه کمکی نمی کند.

برای ملاقات عجله نکنید.

دوباره به استخر همسریابی پرش نکنید تا سعی کنید سابق خود را بزنید یا آنها را حسادت کنید. این بدان معناست که شما باید در برابر اصرار برای رفتن به شهر پنجم – که به عنوان جنبه غم انگیز شبکه های اجتماعی نیز شناخته می شود – مقاومت کنید تا سعی کنید با سابق خود مخالفت کنید. ویلسون می گوید ، اگر همسر سابق شما متوجه شود که شخصی جدید را می بینید و نتیجه می گیرد که شما به او اهمیتی نمی دهید ، این تاکتیک می تواند صورت شما را منفجر کند.

همچنین اگر هنوز ناراحت هستید بیرون نروید. این برای شخص بعدی که ممکن است بخواهد متصل شود منصفانه نیست و لزوماً به شما امکان پردازش جدایی را نمی دهد.

دعوا نکن

هنگامی که دستتان را دراز کردید ، بدانید که تمام احساسات و اضطراب آسیب دیده شما ممکن است بهبود یابد.

“بسیاری از مردم ، زنان و مردان ، اضطراب وحشتناکی را تجربه می کنند. ویلسون در مورد این جدایی گفت: “حتی افرادی که هرگز با آن دست و پنجه نرم نکرده اند.” اما شما جدایی را پشت سر گذاشته اید ، نه؟ بنابراین می توانید دوباره این کار را انجام دهید. (اگر این یک منطقه کاملاً جدید برای شماست ، برای کسب راهنمایی در مورد غلبه بر خرد شدن خرد کن به اینجا مراجعه کنید.)

امیدوار بودن.

هیچ ترفند جادویی همه کاره ای برای بازگرداندن سابق وجود ندارد ، مهم نیست دوستانتان به شما چه می گویند ، نتایج جستجو یا جادوهای آنلاین تصادفی. (بله ، این افراد وجود دارند.)

اما صداقت ، رشد و امید وجود دارد. بنابراین از شرایط یاد بگیرید. آدم بهتری شوید. از نقش همسر سابق خود در زندگی خود قدردانی کنید ، اما چیزها را مجبور نکنید.

ویلسون می گوید شما مجبور نیستید امروز یا فردا آنها را برگردانید. و اگر سابق شما درست بازگشت ، او پیشنهاد می کند که کارها را به آرامی انجام دهید تا بیشترین شانس موفقیت را داشته باشید. مهم نیست چه چیزی ، آماده حرکت باشید. ویلسون ، خواه سابق شما باشد یا شخص بزرگی که حتی ملاقاتش نکرده اید ، می گوید: “شما توانایی دوست داشتن دوباره را دارید.”

اما به یاد داشته باشید: در حالی که منتظر هستید هیچ شعر “WYD” وجود ندارد.

این محتوا توسط شخص ثالث ایجاد و نگهداری می شود و در این صفحه برای کمک به کاربران در ارائه آدرس های ایمیل خود وارد می شود. شاید بتوانید اطلاعات بیشتری در مورد این و محتوای مشابه را در piano.io بیابید

[ad_2]

منبع: dojedareh-news.ir