[ad_1]

ماندالوریایی فصل 2 ، قسمت 5 ، با عنوان “The Jedi” ، موارد زیادی را که مدت ها در انتظار آن بودند ، از جمله ظاهر زنده شخصیت محبوب Asoka Tano و در نهایت نام رسمی Baby Yoda به طرفداران داد. اما اگر امیدوار بودید که تلاش مدو برای پیوند دوباره Baby Yoda (از این پس به عنوان … uh … Grogu) با Jedi شناخته شود پس از هفته ها جهش سیاره ای و جستجوهای جانبی به پایان می رسد ، متاسفم. برای آوردن یک عبارت: متشکرم ، ماندو ، اما شاهزاده خانم ما در قلعه دیگری است.

اشتراک mvp سلامت مردانه

با برنامه عضویت دیجیتال ما به داستان های اختصاصی در مورد سلامتی ، تناسب اندام ، سرگرمی ، روابط و سبک دسترسی پیدا کنید.

سلامت مردان

در آخرین صحنه این قسمت ، آسوکا تانو ماندو و گروگو را به سمت سیاره تیتون هدایت می کند. این نام ممکن است برای بسیاری از بینندگان آشنا نبوده باشد – در کانن روی صفحه به دفعات Tatooine ، Alderaan یا Coruscant دیده نمی شود – اما در وسعت بسیار مهم است جنگ ستارگان دانش

مطابق با افسانه های جنگ ستارگان جهان گسترده ای از رمان ها و کمیک ها که دیگر یک قانون فنی نیستند ، اما حق رای دادن از آن ادامه می یابد (همچنین نگاه کنید به: Grand Admiral Thrawn) ، سیاره تیتون خانه جدی بود.

یک سری کمیک به نام طلوع جدی تاریخچه ای از پیدایش جدی را ارائه می دهد: هشت کاوشگر فضایی ، معروف به Tho Yor ، به هشت سیاره مختلف به فضا رفتند. ساکنان این سیارات که توسط غریزه رانده می شوند ، از Tho Yor صعود می کنند و به جهانی در مرکز کهکشان منتقل می شوند: Tython. در آنجا ، آنها یاد گرفتند که چگونه میدان انرژی شدید سیاره را کنترل کنند – اکنون به عنوان نیرو شناخته می شود – و نظمی را ایجاد کردند به نام Je’daii ، بر اساس اصل تعادل ثابت بین نور و تاریکی ، که در مدار دو قمر تیتون تجسم یافته است.

همه اینها برای گفتن این است که وقتی Mando و Baby Yoda به Titan می رسند ، بسیار محتمل است که Baby-Yoda حساس به Power واکنش ذاتی نسبت به مکان نشان دهند و آنها با استادان جدی که در آنجا مانده اند روبرو شوند. حتی برخی از طرفداران می گویند که معرفی تایتون می تواند به معنای کاموای زنده یاد تنها بازمانده از سه گانه اصلی ، لوک اسکای واکر باشد.

این فیلم اخیر از تئوری جنگ ستارگان کانال یوتیوب خلاصه داستان تایتون و نقشی که او در افسانه های گسترده این امتیاز داشت:

این محتوا از YouTube وارد شده است. شاید بتوانید همین محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید یا اطلاعات بیشتری در وب سایت آنها پیدا کنید.

این محتوا توسط شخص ثالث ایجاد و نگهداری می شود و در این صفحه برای کمک به کاربران در ارائه آدرس های ایمیل خود وارد می شود. شاید بتوانید اطلاعات بیشتری در مورد این و محتوای مشابه را در piano.io بیابید

[ad_2]

منبع: dojedareh-news.ir