[ad_1]

تا زمانی که نوک پستان من سوراخ نشود ، من هرگز بازیکن نوک پستان نبوده ام. بعد همه چیز تغییر کرد. انگار نوک پستان هایم خیلی سیم دار شده بودند. کوچکترین خرج کردن من را به شاخ ، جنون جنسی سوق داد. تا جایی بود که می توانستم تقریبا ارگاسم پستانک به تنهایی بازی می کند. اگر من هرگز در پایان کار مشکلی داشتم ، باعث می شدم که شریک زندگی ام پستانک هایم را بخورد. در عرض چند ثانیه ، BAM.

من شنیده ام که اگر پستانک های سوراخ شده را قضاوت کنید حساس تر می شوند ، بنابراین من واضح است که موافقت کردم. “شنیدن” واقعاً درست بود ، بنابراین آنها را دوباره اندازه گرفتم. بازی نوک سینه ها یکدست شد بیشتر خوب. من مرتب در مورد آنها قضاوت می کردم تا این که به دیدن یک سوراخ رفتم و او گفت: “نوک پستان شما شروع به آویزان شدن می کند. اگر من آنها را بزرگتر سوراخ کنم ، تغییر شکل می دهند. ”

سوراخ كردن نوك پستان های من منجر به بهترین تجارب جنسی در زندگی من شد ، اما همه این موارد ناگهان زمانی رخ داد كه مجبور شدم سوراخ كردن واترپلو را انجام دهم. (من هنوز بازی می کنم ، حتی اگر سالهای دانشگاهم را پشت سر گذاشته باشم.) از آن زمان تاکنون نوک پستان من حساسیت کمتری داشته است – شما واقعاً مجبورم آنها را سخت فشار دهم تا احساس لذت كنم. RIP ، نوک سینه های من

من به تازگی “فاز نوک پستان” بسیار شدید خود را به یاد آوردم که با این مرد که به خرج کردن نوک پستان وسواس داشت ، آشنا شدم. همانطور که آنها طعنه می زدند ، تنها چیزی که آنها می خواستند این بود که من آنها را بگیرم و پستانک هایشان را ب مکم. مهم نیست که چه کاری انجام می دادیم – وانمود می کردیم ، روی هم پایین می آمدیم ، خودارضایی می کردیم – من باید حداقل یک دست بر روی نوک سینه آنها داشته باشم ، و آن را برای یک زندگی گران فشار می دادم.

در حالی که دوست داشتم وقتی نوک پستانشان را فشار می دهم روشن می شوند ، داشتن دستهایم روی سینه های آنها همیشه کمی دست و پا گیر است. (در پایان ، من فقط دو دست دارم.) از بعضی موقعیت ها ، اگر غیرممکن نباشد ، واقعاً دشوار بود.

بنابراین من چند گیره پایه قابل تنظیم قابل تنظیم دارم.

به دلیل COVID ، متأسفانه من دیگر نتوانستم این شریک را ببینم ، اما فکر کردم ، خوب ، شاید بتوانم از آنها استفاده کنم. بالاخره من پادشاه پستانک ها بودم.

این تغییر بازی بود. برای اولین بار بعد از مدتها ، احساس لذت بردن از تحریک پستانک را به خاطر آوردم. در واقع ، من تقریباً مثل وقتی که انگشتر داشتم احساس خوبی داشتم. گیره ، برخلاف انسان ، می تواند نوک سینه شما را فشرده کند سلام دشوار و برای مدت زمان طولانی. مشکلی که من داشتم این بود که هیچ کس نمی تواند به اندازه کافی و به اندازه کافی طولانی بتواند نوک سینه من را فشار دهد تا احساس کند. براکتها بلافاصله مشکل را حل کردند.

همچنین دستهای شریک زندگی ام را برای کارهای جالب دیگر آزاد کنید. در واقع ، به نظر می رسید که من همیشه چهار دست به سمت خود دارم.

سلامت mvp برای ثبت نام مردان

وقتی که ما در کارهای تبلیغی رابطه جنسی برقرار می کردیم ، شریک زندگی من کمی در طول زنجیره کشید. بلافاصله احساس کردم که یک جریان انرژی مانند برق تقریباً از بدن من عبور می کند. علاوه بر این ، بسیار انحرافی بود. آنها آن لبخند شیطان را داشتند و قطعاً طرف غالب خود را در آغوش می گرفتند.

وقتی سرانجام به اوج خود رسیدم ، در تمام بدنم یک ارگاسم داشتم ، که به ندرت برای من اتفاق می افتد ، مگر اینکه THC یا چیزی تحریک کننده پروستات داشته باشم. بهترین چیز این بود که بعد از رابطه جنسی ، من گیره های نوک پستان را برداشته و آنها را در کشوی تخت خواب قرار دادم. بیشتر اسباب بازی های جنسی باید تمیز یا بارگیری شوند. بدون پستانک آنها به حداقل آماده سازی و تمیز کردن نیاز دارند. ما استن!

آنها ارزان ، بدون تعمیر و نگهداری هستند ، نیازی به تمیز شدن ندارند ، در حین رابطه جنسی به شما دست اضافی می دهند و احساس فوق العاده ای دارند. حتی ممکن است خودم شروع به استفاده از آنها کنم. چرا جهنم نیست

این محتوا از {embed-name} وارد شده است. شاید بتوانید همین محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید یا اطلاعات بیشتری در وب سایت آنها پیدا کنید.

این محتوا توسط شخص ثالث ایجاد و نگهداری می شود و در این صفحه برای کمک به کاربران در ارائه آدرس های ایمیل خود وارد می شود. شاید بتوانید اطلاعات بیشتری در مورد این و محتوای مشابه را در piano.io بیابید

[ad_2]

منبع: dojedareh-news.ir

ایندکسر