[ad_1]

همانطور که وارد آخرین مرحله از یک سال دیوانه می شویم ، تعطیلات در گوشه گوشه قرار دارند. و در حالی که خرید شخصی همچنان یک تجربه متوسط ​​و نسبتاً استرس زا است همچنان که خود را با مراحل مختلف مسدود کردن تطبیق می دهیم ، می توان انتظار داشت که جمعه سیاه و دوشنبه سایبری در یک آخر هفته فوق العاده از معاملات آنلاین با هم همپوشانی داشته باشند. در اینجا یک مرور کلی از آنچه انتظار می رود بر اساس نظرسنجی های قبلی ، از جمله راهنمای ما در سال گذشته ، و جایی که می توانید بهترین معاملات فنی برای آخر هفته جمعه سیاه را پیدا کنید ، آورده شده است.

اینجا جایی است که می توانید بهترین معاملات فنی جمعه سیاه و دوشنبه سایبری را پیدا کنید

خانه شما قطعاً می تواند از برخی از فن آوری های جدید استفاده کند. زیرا در سال 2020 ، خانه شما دیگر فقط خانه شما نیست. اگر کارها با سرعت فعلی ادامه یابد ، اکنون دفتر ، سالن بدن سازی ، سالن بدن سازی و پناهگاه احتمالی زباله شما است. خوشبختانه تعدادی مورد برای بهبود خانه شما و چندین معامله برای اطمینان از تأمین نیاز خود وجود دارد. به عنوان بخشی از معاملات مداوم آمازون برای جمعه سیاه و فراتر از آن ، دستگاه های Echo احتمالاً کاهش می یابد – سال گذشته برخی از دستگاه های Echo با قیمت پایین 22 دلار فروخته شدند. همچنین انتظار می رود تبلیغات خوبی در خط SmartThings خود سامسونگ انجام شود که امکان اتوماسیون را فراهم می کند در خانه برای خدمات مختلف. و سال گذشته ، Walmart معاملات عمده ای را درباره موارد Google Home ارائه داد ، مانند بسته ای که شامل Google Home Mini و وام 10 دلار Vudu با پس انداز 29 دلار است.

برای آشپزخانه ، ویلیامز سونوما 20٪ تخفیف در خرید تمام ابزارهای پخت و پز الکترونیکی ، از جمله مخلوط کن ، آبمیوه گیری و غیره داشت. اما برای تجهیزات بیشتر ، مانند یک یخچال هوشمند جدید برای ادغام در خانه هوشمند شما ، بهترین خرید ممکن است بهترین گزینه شما باشد – در سال 2019 ، خرده فروش 30٪ تخفیف برای لوازم بزرگ مانند یخچال و ماشین ظرفشویی ارائه می دهد.

همچنین بسیاری از تجهیزات و لوازم جانبی تناسب اندام وجود دارد که اکنون می توانید در هر مکان تمرین کنید. علاوه بر موارد اضافه شده به Apple Watch شما و دستگاه هایی که ممکن است از قبل داشته باشید ، در سفارشات Peloton افزایش زیادی داشته است ، زیرا قرنطینه خانه همه را به یک سالن ورزشی موقت تبدیل کرده است. تبلیغات سال گذشته سه هفته به طول انجامید و هر سفارش Peloton را با مجموعه ای رایگان از لوازم جانبی کار ، از جمله یک جفت کفش Peloton ، وزنه ، هدفون ، یک مانیتور ضربان قلب و یک پد دوچرخه – ارزش منظم 250 دلار فراهم کرد.

Best Buy ، Target ، Walmart و Amazon همیشه پیشنهادات عظیمی برای تلویزیون ها دارند ، از جمله Apple TV و تلویزیون هوشمند 4K سامسونگ ، با صرفه جویی معمول صدها. و برای کنسول های بازی – Playstation 5 جدید اکنون برای پیش خرید در دسترس است – GameStop دارای بسته های پیشنهادی و تخفیف های مختلف برای بازی های تازه منتشر شده برای کنسول های پرفروش مانند Xbox ، PlayStation ، Nintendo Switch و دیگران است.

انتخاب های متنوعی برای نیازهای صوتی شما وجود دارد ، از جمله معاملات هدفون از مارک های کوچکتر مانند Master & Dynamic ، که تبلیغات زیادی برای گزینه های حذف نویز و هدفون های بی سیم داشته اند. اگر به سیستم های پیچیده صوتی خانگی علاقه مند هستید ، سال گذشته Sonos 100 دلار تخفیف در محبوب ترین کالاهای خود مانند Beam و Amazon ارائه داد ، Walmart و Best Buy تبلیغات جمعه سیاه خود را برای انتخاب بلندگوهای برتر Bose گسترش داده اند. دلایل زیادی برای انتظار معاملات دیوانه وار در این فصل خرید تعطیلات وجود دارد ، بنابراین آماده شوید و سعی کنید از پیاده روی لذت ببرید. اگر زمانی برای عاشق کردن واقعاً خودتان وجود داشت ، اکنون زمان آن است.

پیشنهادات فنی اوایل جمعه سیاه در حال حاضر آغاز شده است

خدایان جمعه سیاه و دوشنبه سایبری به ما لبخند زدند زیرا خرده فروشان بزرگی مانند اپل و والمارت تخفیف های اولیه برخی از جدیدترین و بهترین محصولات سال 2020 را ارائه می دهند! آره، خوب معاملات! ما در مورد ساعت های هوشمند جدیدی صحبت می کنیم ، مانند ساعت هوشمند اپل واچ سری 6 که اکسیژن خون شما را اندازه گیری می کند و Fitbit Sense جدید براق ، بنابراین می توانید پس از ترکیه آماده برخورد به زمین شوید.

آمازون قبل از جمعه سیاه یک تن از اقلام مورد علاقه ما را برای فروش دارد ، از جمله یک Roomba گران قیمت که هرگونه درهم و برهمی از درخت کریسمس جدید شما را پاک می کند (اگرچه ما به شما توصیه می کنیم سال آینده جعلی خریداری کنید). و دقیقاً مانند Prime Day ، آمازون با Apple AirPods Pro یک معامله قاتل دارد و تقریباً 50 دلار در شما صرفه جویی می کند. صحبت از اپل است ، هر کسی که به MacBook نیاز داشته باشد از دیدن این تخفیف 100 دلاری خوشحال خواهد شد.

اگر به سمت Walmart بروید ، مرکز پس انداز آنها قبل از جمعه سیاه تعداد زیادی الکترونیک و فناوری ارائه می دهد. JBL Flip 5 – یکی از بلندگوهای قابل حمل مورد علاقه ما – را با هزینه کمتر از 70 دلار برای چرخش در اطراف درخت کریسمس دریافت کنید. خواه این هدیه فناوری را برای پدر خود بخرید یا خود را در این سال مورد غرق شدن قرار دهید ، نمی خواهید کیفیت تصویر خارق العاده ای را که با تلویزیون 4k سامسونگ بدست می آورید ، منتقل کنید.

پیشنهادهای عالی دیگری در پیش رو دارید ، اما در این میان شروع زودهنگام خرید برای هدیه های تعطیلات هرگز ضرری نخواهد داشت!

این محتوا توسط شخص ثالث ایجاد و نگهداری می شود و در این صفحه برای کمک به کاربران در ارائه آدرس های ایمیل خود وارد می شود. شاید بتوانید اطلاعات بیشتری در مورد این و محتوای مشابه را در piano.io بیابید

[ad_2]

منبع: dojedareh-news.ir