سریال های ترکی در چند سال اخیر توانسته اند در بین مخاطبین خود در ترکیه و سایر کشورهای جهان جایگاه ویژه ای رو کسب کنن، سریال ترکی اینروزها مخاطبان زیادی در ایران نیز پیدا کرده که به خاطر نزدیکی فرهنگ اونها به ایرانیها این قضیه مشهود تر نیز شده است، ترکیه با سرمایه گذاری در صنعت سریال توانست به یکی از قطب های صادرات سریال در دنیا تبدیل بشه که در سال چندین میلیون دلار از این راه عاید نصیب کشورش می کند.

و در اینجا ما قصدمون اینه که سایت گونل که یکی از بهترین سایتهای دانلود سریال مخصوصا در ژانر دانلود سریال ترکی می باشد و آرشیو بسیار کاملی نیز دارد و برای کاربرانش نیز امکان تماشای آنلاین سریال درام را دارد رو به شما دوستان عزیز معرفی کنیم، می تونید از تماشای سریال ترکی خودتون لذت ببرید.

سریال ترکی Ezel 2009

در سال ۱۹۹۷ در استانبول، ترکیه، اومر اوچار (اسماعیل فیلیز) و خانواده‌اش زندگی متوسطی را در طبقه متوسط پایین داشتند، تا اینکه یک روز زندگی او برای همیشه تغییر کرد. اومر دو دوست صمیمی داشت که سال‌ها با آن‌ها می‌شناخت، علی و Cengiz. امر با علی (باریش فالای) به عنوان مکانیک موتور کار کرد و Cengiz (ییگیت اوزشنر) هنگام دیدار امر و عاشق شدن Eyşan (Cansu Dere). علی و Cengiz خیلی زود توسط سردار تزکان (صالح کلیون) که پدر عیسان نیز هست، متهم شدند که یک قمارخانه را سرقت کنند. سردار کل این طرح را ابداع می‌کند و می‌گوید که برای سرقت موفق به چهار نفر نیاز خواهد داشت. Cengiz اول در نقشه سرقت از کازینو بود، او خال بود و برای دسترسی به آنجا کار می‌کرد.
دانلود سریال ترکی Ezel با لینک مستقیم
دانلود سریال ترکی Ezel با لینک مستقیم
علی بعد به عنوان قاتل بی‌رحم در شب سرقت وارد بازی می‌شود. سومین همدست Eyşan (Cansu Dere) است، زن متأهل ماهری که به عنوان شغل مردانه را برای پول خود دستکاری می‌کند و این بار قربانی او خواهد بود. در طرح سردار، اومر چهارمین نفری است که کار را به اتمام می‌رساند. اومر با پیوند دادن شواهد نادرست، گمراه کردن پلیس و متوقف کردن سایر تحقیقات در مورد این سرقت، مقصر شناخته می‌شود. انگیزه اصلی سردار پول بود، اگرچه عشق او به یک حرفه خوب نیز نقش داشت. انگیزه‌های Eyşan، Cengiz و Ali بعداً در این مجموعه مشخص خواهد شد. گرچه عشق او به یک دوست خوب نیز نقش داشت. انگیزه‌های Eyşan، Cengiz و Ali بعداً در این مجموعه مشخص خواهد شد. گرچه عشق او به یک دوست خوب نیز نقش داشت. انگیزه‌های Eyşan، Cengiz و Ali بعداً در این مجموعه مشخص خواهد شد.
 

سریال ترکی Kuruluş Osman

۱۰ یا ۱۵ سال پس از جنگ برکه-Hulagu، ‌ای Ertuğrul قاضی می‌رود به قونیه و او را ترک برادر خود را، ‌ها Dundar بیگ، مسئول خود قبیله. دوندر بیگ توسط دیگران به راحتی سو doing استفاده می‌شود و کار‌های بد خود را انجام می‌دهد، او در دام Selçuk Sançak Bey منحوس می‌افتد، علیشار، و شاهزاده خانم بی‌رحم کولوچایسار، صوفیا، که به دنبال کشتن همه ترک‌ها است. عثمان، برادرزاده دوندر، می‌تواند از طریق برنامه‌های آلیشار و صوفیا ببیند و با وجود امتناع از گوش دادن، او را در مورد آن‌ها هشدار دهد. در حالی که آن‌ها همچنان به ایجاد تنش بیشتر علیه کیایی ادامه می‌دهند، گیهاتو کوموتان بالگای را می‌فرستد تا دردسر‌های بیشتری ایجاد کند و از قیام کیوی، به ویژه عثمان، علیه مغول جلوگیری کند.
دوندر، که در برابر سانچاک بیگ مغول خم می‌شود، نمی‌تواند خشم علیشار را از موقعیت خود به او تحویل دهد و او را باور می‌کند وقتی که علیشار عثمان را مقصر قتل پسرش می‌داند. اندکی بعد، همراه با تهدید کولوچایسار، واقعیت به دوندار نشان داده شد، علیشار توسط عثمان سر بریده شد و عثمان با عشق خود، بالا ازدواج کرد. به دنبال این، پس از مشکلات فراوان، بالگای در حالی که توسط عثمان کشته می‌شودKulucahisar توسط کای فتح می‌شود و مرگ صوفیه در این روند اتفاق می‌افتد.
 

سریال ترکی Forbidden Love

عشق ممنوع یک مجموعه تلویزیونی سوریه است که برای اولین بار در سال ۲۰۱۱ پخش شد. این برنامه که از طریق ماهواره پخش می‌شود، باعث جنجال درجوامع عربی به دلیل بررسی موضوعاتی که از نظر اجتماعی و فرهنگی تابو هستند، می‌شود. این درام به نویسندگی و کارگردانی تامر ایزاک بازیگران شامل عباس النوری، کیندا علوش، بسیم یاخور، قوسی خولی و سلما مصری را در خود جای داده است.
عباس النوری در نقش دکتر وائل: دکتر وائل مرد پیچیده‌ای است که در دانشکده معماری دانشگاه دمشق استخدام شده است. او دارای یک تصویب دختر سارا، با او یک رابطه پیچیده است. مانند بسیاری از شخصیت‌های این سری، دکتر وائل است به چالش کشیده ارزش و آداب و رسوم از فرهنگ او در زندگی می‌کند.
بسیم یاخور در نقش سمیر: سمیرم هنرمندی است که مسئولیت مراقبت از برادر معلول خود را بر عهده دارد. در مراقبت از برادرش، ارزش‌ها و اخلاق سمیرم به چالش می‌کشد. سمیر بسیار جاه طلب است، او در یک شرکت بیمه کار می‌کند که در آن برای انجام خواسته خود برای ثروت به معاملات غیرقانونی اشتغال دارد.
قوسی خولی در نقش یازان: یازان هنرمندی نابینا و دارای شخصیتی سخاوتمند، دوست داشتنی و خوش برخورد است. او اجازه نمی‌دهد که معلولیت زندگی او را محدود کند یا بر روابطش با دیگران تأثیر بگذارد. تأثیر عاطفی مرگ مادرش در دوران کودکی منجر به تعهد شدید نسبت به خانواده و نگرانی عمیق دیگران شد. او تواضع و همدلی توسط بسیاری از به رسمیت شناخته شده است و او در نتیجه بسیار در جامعه محسوب می‌شود. او با سلیم، مرد جوانی که دچار فلج مغزی است، یک دوستی عمیق ترحم آمیز دارد. در نتیجه دوستی نزدیک آن‌ها، سلیم یکی از قرنیه‌های خود را به یازان اهدا می‌کند تا یازان بینایی خود را بازیابد.

سریال ترکی Dirilis: Ertugrul

Diriliş: Ertuğrul، یک مجموعه تلویزیونی داستانی تاریخی و ماجراجویی ترکیاست که توسط Mehmet Bozda created برای بازی در TRT با بازی Engin Altan Dzyzyanan در نقش اصلی ساخته شده است. این نمایش در قرن سیزدهم اتفاق می‌افتد و حول زندگی ارطغرول، پدر عثمان اول است. این فیلم در ریوا، روستایی درمنطقه بیكوز استانبول، ترکیه فیلمبرداری شد و برای اولین باردر ۱۰ دسامبر ۲۰۱۴در TRT ۱ در ترکیه پخش شد.
این نمایش در ترکیه و خارج از کشور به ویژه در پاکستان و آذربایجان با استقبال خوبی روبرو شده است. با این حال، چندین کشور در جهان عرب نمایش را ممنوع کرده اند و فتوائی نیز علیه آن صادر شده است.
سلیمان SAH، بیگ از Kayı پسرش، می‌فرستد‌ای Ertuğrul، برای درخواست زمین از‌امیر حلب. این تقریبا غیر ممکن ساخته شده است که Kayı در یک سری از مشکلات با قرار تمپلار‌ها پس از ذخیره Şehzade نعمان، حلیمه سلطان و Şehzade YIGIT دلیل خائن در قصر‌امیر، نصیر، که برای Templar‌ها کار می‌کند اما بعد‌ها با کشته Ertuğrul و حقیقت را به‌امیر نشان می‌دهند. مشکلی نیز در مورد کردوغلو بیگ، برادر فرزندخوانده سلیمان شاه ایجاد می‌شود که با کمک سلجان هاتون به دنبال بیلیک برادرش است.
 

سریال ترکی Kara Para Aşk

اومر (Engin Akyurek) جوانی از طبقه متوسط ​​است که در شعبه جرایم سازمان یافته در وان (شهر در قسمت شرقی ترکیه) کار می‌کند. او یک افسر پلیس‌ایده آلیست است که پس از کشته شدن پدرش سال‌ها پیش این شغل را انتخاب کرده است اما پرونده قتلش حل نشد عمر می‌خواهد تمام تلاش خود را انجام دهد تا هیچ پرونده جرم دیگری حل نشده باقی نماند. به همین دلیل، او حتی نامزدی خود را به تعویق میاندازد تا وظیفه اخیر خود را انجام دهد. پس از موفقیت، جایزه موفقیت و مرخصی یک ماهه از محل کار به وی اعطا می‌شود. به عنوان تعطیلات، عمر بلافاصله به استانبول می‌رود و محل زندگی خانواده و نامزدش است.
زندگی این دو نفر به دلیل قتلی عبور می‌کند. عمر نامزد محبوب خود را از دست می‌دهد در حالی که الیف پدرش را در همان ماشین از دست می‌دهد. آن‌ها سعی می‌کنند بفهمند که چرا این دو نفر در یک ماشین هستند، چگونه یکدیگر را می‌شناسند و چرا کشته می‌شوند. اندکی بعد آن‌ها فهمیدند که این پرونده قتل مربوط به الماس است. عمر در اتاق نامزد خود یک الماس و در اتومبیل محل کشف اجساد مرده یک الماس پیدا می‌کند. در همین حال، الیف خواسته است اگر می‌خواهد خواهر کوچکش را که توسط اعضای مافیا ربوده شده است نجات دهد، الماس بیاورد. در این شرایط، اومر و الیف کاری ندارند که فقط با هم همکاری کنند. آن‌ها کم می‌دانند که رهبر این همه چیز مردی است که الیف او را عموی می‌داند. مردی که از همه اسرار آن‌ها آگاه است و همیشه یک قدم از عمر و الیف جلوتر است.
 

ایندکسر