[ad_1]

• ماندگاری باتری: 9 ساعت ، 24 ساعت با جعبه شارژ
• میکروفن های دوتایی
• عایق صدا
• مقاومت در برابر آب: درجه بندی IPX4

اینجا طبل نیست. ما در بهترین هدفون با برنده گرم می شویم. شما می توانید دو سرعت بزنید ، بپرید و حتی بچرخید و این نوزادان در جای خود باقی می مانند ، صدای سازگار و دلخواه شما را بیرون می کشند. آنها با یک بار شارژ 9 ساعت و با 15 ساعت اضافی در پرونده دوام دارند.

شما با گوش دادن در کلاس ، در کلاس بهترین خواهید بود (بیایید صادق باشیم ، دکتر Dre شما را به سمت اشتباه نشان نمی دهد) و اتصال آیفون یکپارچه همان AirPod های معمولی. آنها دارای درجه IPX4 هستند ، این بدان معنی است که ضد آب است و در برابر آب و هوا مقاوم است (فقط آنها را غوطه ور نکنید). طراحی کم نمایه و سبک ، حتی در دویدن های طولانی تر ، بدون افتادن یا ایجاد درد ، متناسب با اکثر انواع گوش ها است. یک شکایت رایج با هدفون بالای گوش این است که با گذشت زمان گوش شما را سنگین می کند ، اما برای اتفاق افتادن بسیار سبک است.

علاوه بر این ، شما می توانید طیف گسترده ای از رنگ ها را برای بیان شخصیت خود انتخاب کنید. اگر ادعا می کنید که AirPods هرگز در گوش شما کاملاً درست احساس نمی شود ، اما سهولت اتصال در آنها را دوست دارید ، آنها برای شما مناسب هستند.

“من برای شش ماراتن و شمارش تمرین کردم ، این به معنای ساعتهای بسیار طولانی دویدن به تنهایی و قبرستان هدفونهای فرسوده است. Powerbeats Pro تنها هدفون آموزشی است که در برابر تمام عرق و مجازات این طولانی مدت مقاومت می کند و ادامه می دهد. عمر باتری سخاوتمندانه ، کیفیت صدای بی عیب و نقص و طراحی گوش فوق العاده ایمن نیز آنها را برای حمل و نقل در خانه یا گرفتن سفارش عالی می کند. “- مایک دارلینگ ، سردبیر اجرایی

“انقلاب واقعی هدفون بی سیم برای تناسب اندام به طور کلی عالی بود. اما هیچ جفتی ایمنی و اطمینان گوش های ارائه شده توسط Powerbeats Pro را تأمین نمی کند ، که به من امکان می دهد فشارهای راحت سوپرمن ، قدرت شستشو ، سرشانه و سرعت را به راحتی انجام دهم.Ebenezer Samuel ، CSCS ، مدیر تناسب اندام

متصل: بررسی کامل Powerbeats Pro ما را ببینید

[ad_2]

منبع: dojedareh-news.ir

ایندکسر