[ad_1]

بنابراین ، این تکیلا واقعاً خوب بود. برای شلیک اول. و دوم و هرچه بعد از آن آمد. صبح روز بعد است و این خماری واقعی است. الکل بیشتر مزیت را از بین نمی برد. اما بسیاری از نوشیدنی های دیگر نیز وجود دارند که می توانند به این امر کمک کنند و بازیابی روز ، زندگی ، مغز و انرژی شما را شروع می کنند. در اینجا مواردی است که می توانید بعد از یک روز در فهرست نوشیدنی خود قرار دهید. (ببینید با کدام غذاها اینجا جفت می شوید)

H2O

آب یک ماده پر کننده عالی است و لیوان این منجی اولین چیزی است که باید پس از مصرف بیش از حد لیوان به آن دست پیدا کنید. لیزا دورفمن ، RD ، متخصص پزشکی آشپزی و نویسنده کتاب تغذیه ورزشی می گوید: “بدن شما برای کمک به از بین بردن الکل به آب نیاز دارد.” از نظر حقوقی لاغر. “بدن شما برای از بین بردن سموم از فعالیت طبیعی خود خارج می شود.” بنابراین نوشیدن آب بهترین راه برای تشکر از بدن است زیرا با کمبود آب خماری مبارزه می کند.

Emergen-C

در نهایت ، بسته Emergen-C تقویت انرژی مورد نیاز برای سیستم ایمنی بدن را که به طور موقت تحت فشار است ، ارائه می دهد. مطالعات نشان می دهد که مقابله با اثرات مضر استالدئید ، فرآورده فرعی الکل ، با دوز ویتامین C ممکن است برای خنثی کردن برخی از اثرات مضر این محصول جانبی کافی باشد. دورفمن گفت: “الكل سیستم ایمنی بدن را از بین می برد.”

مشترک شدن در سلامت مردان mvp

مطالب اختصاصی را از دست ندهید. همین الان ملحق شوید، همین الان بپیوندید!

.

ظهر

قرار دادن قرص ایمنی Nuun در یک بطری آب نیز فکر بدی نیست. این مکمل دارای ترکیبی قدرتمند از الکترولیت ها ، داروهای ضد التهاب و آنتی اکسیدان ها است. این مواد مغذی را مکمل کنید.

کفیر

دورفمن پیشنهاد می کند ، در حالی که شلیک روزمره پروبیوتیک ها به روده سالم تری مرتبط است ، این امر خصوصاً برای نوشیدنی های معمولی بسیار مهم است. این نوشیدنی شیر تخمیر شده پر از باکتری های خوب است ، برخی از اشکالات سالم که میکروبیوم شما را تشکیل می دهند. جایگزینی برخی از الکل های شسته شده می تواند دستگاه گوارش ملتهب را تسکین داده و گرفتگی معده را تسکین دهد.

پدیالیت

با استفاده از این نوشیدنی از حالت خماری به سلامت برگردید. اگرچه یادآور دوران کودکی است ، اما تعادل مناسبی از الکترولیت و گلوکز برای بزرگسالان دارد. دکتر رابرت گلاتر ، پزشک اورژانس در بیمارستان لنوکس هیل در نیویورک می گوید: “شکر در واقع به بدن شما کمک می کند مایعات را جذب کند.”

آب قلم، آبگوشت استخوان

آب گرم استخوان یا سبزیجات ، بدون هیچ یک از مواد ثابت کننده سوپ ، می تواند سدیم را بازگرداند ، که به حفظ تعادل مایعات در داخل و خارج سلول های شما کمک می کند. از آنجا که الکل ادرار آور است ، این نوع احتباس آب شما است.

آب نارگیل

بهترین نوشیدنی ورزشی Mother Nature به دلیل خاصیت آبرسانی ممکن است پس از تمرین مورد علاقه علاقه مندان به تناسب اندام باشد ، اما مطمئناً برای کسی که سعی دارد از آستانه خماری برگردد بهترین دوست است. دورفمن می گوید: “این مقدار زیادی پتاسیم ، کمبود مواد مغذی است که اکثر مردم به اندازه کافی از آن استفاده نمی کنند.” کمبود پتاسیم می تواند سیگنال های عصبی را سرکوب کند ، در صورت قطع شدن ، دیگر بسیاری از آنها صحیح نیستند.

چای گیاهی

یک کیسه چای زنجبیل را در یک لیوان آب داغ غوطه ور کنید. این ریشه که به دلیل خواص ضد التهابی شناخته شده است ، هیچ چیز مورد علاقه داروهای مردمی نیست – برای تسکین معده درد شناخته شده است.

Ionic Fizz Magnesium Plus

یک قاشق چایخوری از این پودر را در راه خانه یا راه آشپزخانه به مبل در یک بطری آب قرار دهید. دورفمن می گوید: “منیزیم می تواند به شما در خواب بهتر کمک کند.” و چه کسی نمی خواهد که پس از یک شب سخت. وی گفت: “یكی از بزرگترین دلایل به دار آویخته شدن افراد صبح روز بعد ، استراحت كافی نبود.”

یک تکه زردچوبه

همان ادویه ای که رنگ کاری به آن می دهد ، ارزش ریختن در چای را دارد. تصور می شود کورکومین ، ترکیب ضد التهاب موجود در زردچوبه ، درد و التهاب را تسکین می دهد. در حالی که برخی از نوشیدنی ها قسم می خورند که آنها را شب قبل در شهر مصرف کنند ، مصرف دوز روز بعد احتمالاً ضرری نخواهد داشت.

این محتوا توسط شخص ثالث ایجاد و نگهداری می شود و در این صفحه برای کمک به کاربران در ارائه آدرس های ایمیل خود وارد می شود. شاید بتوانید اطلاعات بیشتری در مورد این و محتوای مشابه را در piano.io بیابید

[ad_2]

منبع: dojedareh-news.ir