[ad_1]

دوشنبه سایبری بالاخره اینجاست! در حالی که شناخته شده است Cyber ​​Monday یک روز عالی برای خرید چیزهایی است که می خواهید – یک ساعت هوشمند پیچیده یا تلویزیون صفحه نمایش بزرگ را در نظر بگیرید – همچنین فرصتی عالی برای تهیه کالاهای مورد نظر شما است. باید.

به عنوان مثال تناسب اندام در خانه را در نظر بگیرید. این احتمال وجود دارد که بخواهید فضای خود را با دوچرخه ثابت و مجموعه ای از وزنه ها تزئین کنید ، اما هرگز نتوانسته اید این کار را انجام دهید. اگر می خواهید در اهداف تناسب اندام خود در سال 2021 امتیاز کسب کنید ، Bowflex رسما فروش خود را در Cyber ​​Monday آغاز کرد.

تا زمانی که به یاد داشته باشیم ، Bowflex به دلیل ارائه تجهیزات عالی تناسب اندام خانگی با قیمت مناسب و مناسب شناخته شده است. و به لطف فروش اخیر آن ، می توانید حتی بیشتر پس انداز کنید.

بنابراین چه انتظاری از این فروش دارید؟ Bowflex تا 16٪ تخفیف برای تجهیزات انتخابی ارائه می دهد. اگر می خواهید کمی آهن پمپ کنید ، می توانید با دمبل های SelectTech 840 و دمبل های قابل تنظیم آن معاملات عالی را بدست آورید. یا اگر کاردیو را ترجیح می دهید می توانید 50 دلار با دوچرخه ثابت او پس انداز کنید.

اما عجله کن این فروش Bowflex در روز چهارشنبه ، 2 دسامبر به پایان می رسد. مطمئناً ، مدت زمان طولانی به نظر می رسد ، اما ما احساس می کنیم این معاملات قبل از اینکه بدانید از بین می رود.

این محتوا توسط شخص ثالث ایجاد و نگهداری می شود و در این صفحه برای کمک به کاربران در ارائه آدرس های ایمیل خود وارد می شود. شاید بتوانید اطلاعات بیشتری در مورد این و محتوای مشابه را در piano.io بیابید

[ad_2]

منبع: dojedareh-news.ir