این فعالیت باعث از بین رفتن باکتری های غیر ضروری و آسیب رسان پوست و از همه مهم تر ایجاد زیبایی ،طراوت و در نهایت جوانسازی پوست می شود. همه ما از اهمیت پوست سالم و زیبا به عنوان یکی از اعضای اصلی و تاثیر گذار ظاهر با خبر هستیم. استفاده از محصولات شوینده و پاک کننده نظیر اسکراب علاوه تمیز نمودن پوست و نرمی و لطافت آن، موجب تاثیر پذیری بهتر محصولات مراقبتی و درمانی نظیر ضد چروک ها، ضد جوش و …

کرم لایه بردار کدلی لایه بردار و پاک کننده عمقی پوست صورت می باشد. مطمئن شوید که تمام مواد اسکراب از پوست شما پاک شده است. افراد با پوست حساس باید قبل از استفاده با پزشک خود مشورت نمایند، تا به پوستشان آسیبی وارد نشود. 1- قبل از استفاده از اسکراب، پوست تان را خیس کنید. این اسکراب با عصاره گردو هم از محصولات موفق شون است که خریداران زیادی دارد. نیلوفر شهدوست، نیلوفری است که در دنیای محتوا کارهای مختلفی انجام میدهد. این فعالیت از طریق ریزش سلول های پوستی پیر و مرده انجام می چه موقع از کرم لایه بردار استفاده کنیم شود.

این محصول کمک شایانی در جهت کلاژن سازی ،پاک سازی پوست انجام می دهد و تا حد قابل توجهی از ملتهب شدن پوست جلوگیری می کند. این محصول با از بین بردن سلول های مراه پوست به جوان سازی و افزایش شفافیت پوست می شود. کرم های لایه بردار همانند سایر لوازم آرایشی و درمانی دارای مدل های مختلف است، اگر پوستتان خشک است استفاده از کرم لایه بردار برایتان مناسب نیست، چرا که این کرم های موجب خشکی پوست میشود، البته کرم های لایه برداری که حاوی عصاره AHA هستند می تواند برایتان مناسب باشد، چون این کرم هلا علاوه بر اینکه کار لایه بردای رو می کنند پوست رو هم خشک نمی کنند، همچنین استفاده از کرم های آبرسان یا کرم های مرطوب کننده در کنار لایه بردار ها می تواند بسیار موثر باشد و از خشکی پوست جلوگیری بکند.

لزومی ندارد که با ماساژ دادن قوی، مواد را بر روی پوست خود پخش نمایید، به آرامی این کار را انجام بدهید بخصوص در نواحی حساس که از پوست نازک تر برخودار می باشد. 3- اسکراب را با ماساژهای دورانی کوچک بر روی پوست شروع کنید و این کار را برای تمام سطح پوست انجام دهید. بعضیها گفتهاند که این لایهبردار قوی است پس باید در استفاده از آن دقت بهخرج بدهید و شاید مصرف روزانهاش کار چندان درستی نباشد. کسانی که از این کرم استفاده کردهاند، اثر مطلوبش روی پوست خود را در ظرف مدت کوتاهی مشاهده کردهاند.

ایندکسر