[ad_1]

فیلم های جنگی

تصاویر پارامونت؛ Netflix ؛ دیزنی

در زندگی واقعی ، جنگ ممکن است برای خیلی ها خوب نباشد ، اما در فیلم ها خوب است همه چيز: تعلیق ، تکامل شخصیت ، جلوه های بصری ، کاتارسیس. هیچ بوته ای برای آزمایش شخصیت های ما ، جعل اشرار و یادآوری ما برای نشستن در یک سالن سینما راحت با ژاکت و لیوان استارباکس ، که قاچاق می کنیم زندگی چندان مناسب نیست. (به غیر از این که ممکن است امسال سینماهای زیادی وجود نداشته باشد.)

در سال 2020 ، پخش کنندگان فیلم با کریس همسورث به بنگلادش رفتند استخراج، یک مأموریت جنگ / اسکورت مواد مخدر پر از رقص دیوانه جنگی ، و سرشماری های اخلاقی مشکوک. سال ما را با گروهی از پیشکسوتان سیاه پوست به ویتنام بازگرداند بله 5 خون. و چیزی در داخل کاری انجام داد مولان؛ ما در این مورد مطمئن نیستیم

خوشبختانه ، در سال 2021 شاهد تعداد بیشتری قهرمانان آزمایش شده و مواد شیمیایی بسیار کافی برای حفظ سرعت دویدن تام کروز خواهیم بود. در اینجا مورد انتظارترین فیلم های جنگ 2021 قرار گرفته است (توجه داشته باشید: تاریخ اکران ، و همچنین همه موارد مربوط به همه گیری ، ممکن است تغییر کند.)

تبلیغات – ادامه مطلب را در زیر بخوانید

1

مرد پادشاه (12 فوریه)

گارد سلطنتی کارگردان متیو وون با قسمت سوم این مجموعه برمی گردد ، چیزی شبیه به پیش از تاریخ. شما داستان را می دانید. یک سازمان بین المللی شیطانی که در تلاش است تا جهان را از طریق جنگ نابود کند. یک جناح بسیار صریح جاسوسی مقابله به مثل کرد. چترها وجود خواهد داشت. و آداب

2

The Moorish (نوزدهم فوریه)

این داستان درام بر اساس داستان واقعی محمد اولد صلاحی ، مرد موریتی که تقریباً 15 سال بدون هیچگونه اتهامی در زندان گوانتانامو بازداشت شد ، دارای یک ترکیب منظم و یک روایت مهم است.

3

پیک (19 فوریه)

این فیلم ساندنس بر اساس داستان واقعی تلاش های سیا برای پایان دادن به بحران موشکی کوبا – و تاجر انگلیسی ارائه داده است. در حالی که هزینه فیلم های جاسوسی جنگ سرد یک پنی است ، اما این فیلم بندیکت کامبربچ را در اختیار دارد. چیزی ارزش دارد.

4

Top Gun: Maverick (2 جولای)

بیش از 30 سال از اصل آن می گذرد تپانچه بالا در سال 1986 شروع به کار کرد. اکنون خلبان پیر (با بازی تام کروز که سن و سال ندارد) احتمالاً ماموریت دیگری دارد. یا چیزی شبیه به این چه کسی به چه چیزی اهمیت می دهد. کروز در واقع یک هواپیما را برای این فیلم هدایت کرده است. این همه آن چیزی است که شما باید بدانید.

5

جنگ فردا (23 جولای)

کریس پرات این فیلم جنگ آینده نگرانه را کارگردانی می کند که در آن مردی وارد نبردی می شود که هنوز در جریان نیست. اگر این داستان علمی و جنگی را ترکیبی از این قبیل باشد لبه فردا، ما در هیئت هستیم

6

تپه ماهور (1 اکتبر)

در حالی که برخی برچسب گذاری می کنند تپه علمی تخیلی ، رمان فرانک هربرت با طبقه بندی مخالف است – ترکیب ژانرهایی متفاوت از فانتزی و هیجان انگیز سیاسی. با این حال ، درگیری اصلی آن نظامی گری است ، شورشی بین مردم محلی و نیروهای اشغالگر آن. ما نمی توانیم منتظر بمانیم تا کارگردان Deni Villeneuve این جنگ را احیا کند.

7

تام کلنسی بدون پشیمانی (TBD)

به کارگردانی استفانو سلیما (Hitman 2) از رمان تام کلنسی در مورد مهر دریایی انتقام قتل همسرش اقتباس خواهد کرد. با بازی مایکل بی. جوردن.

این محتوا توسط شخص ثالث ایجاد و نگهداری می شود و در این صفحه برای کمک به کاربران در ارائه آدرس های ایمیل خود وارد می شود. شاید بتوانید اطلاعات بیشتری در مورد این و محتوای مشابه را در piano.io بیابید

تبلیغات – ادامه مطلب را در زیر بخوانید

[ad_2]

منبع: dojedareh-news.ir