[ad_1]

فیلم های ترسناک 2021

.

به لطف سال 2020 ، طولانی ترین سال ثبت شده ، هالیوود تا حد زیادی متوقف شد. فیلم های ترسناک منتظر مدت ها ، مانند بازگویی جردن پیل آب نبات و حرکت ادگار رایت برای سفر در زمان دیشب در سوهو، مجبور شدند تاریخ اولین نمایش خود را پس از قفل جهانی منتقل کنند. خوشبختانه ، با سال جدید در گوشه گوشه ، این بدان معناست که وقتی صحبت از خونسردی خوب افتضاح می شود ، باید چیزی را انتظار داشته باشیم.

و به سخنان ما توجه داشته باشید: 2021 سال راه اندازی مجدد خواهد بود. به نظر می رسد که هر چه بیشتر فیلم های ترسناک در راه راه اندازی مجدد حق رای دادن آشنا هستند ، به امید کشیدن رشته های قلب نوستالژیک ما. به همین ترتیب ، در اینجا 8 فیلم ترسناک وجود دارد که ما در سال 2021 منتظر آنها هستیم ، از دنباله های طولانی مدت در انتظار فیلم ها تا فیلم هایی که باعث می شود ما از فکرشان به لرزه در بیاییم. نگویید ما به شما هشدار ندادیم.

تبلیغات – ادامه مطلب را در زیر بخوانید

دیشب در سوهو

ما اطلاعات زیادی در مورد ادگار رایت نداریم دیشب در سوهو. (ما هنوز تریلری نداریم!) اما می دانیم که رایت پس از همکاری قبلی در یکی از بهترین فیلم های ترسناک دهه ، دوباره با آنیا تیلور-جوی بازیگر زن متحد می شود. ساحره. راستش ، ما قبلاً فروخته شده ایم.

تاریخ نمایش: آوریل 2021

مکان آرام ، قسمت دوم

مکان آرام ، قسمت دوم ادامه خواهد داد جایی که سلف او متوقف شده است. پس از مرگ لی (جان کرازینسکی) و دانستن اینکه صدا هم ضعف و سلاح آنها است ، خانواده سه نفری خود را برای دیدار با دشمنان نسل بشر جعل می کنند.

تاریخ نمایش: 23 آوریل 2021

مارپیچ

بعد از نه فیلم باور کردنش سخت است اره حق رای دادن هنوز به پایان سرنوشت ساز خود نرسیده است ، اما ما دلیل بر این باوریم که دوره بعدی Jigsaw ارزش تماشای آن را دارد: کریس راک با ساموئل ال جکسون در راه اندازی مجدد جدید شرکت می کند. و براساس تریلر ، این فیلم بازی های به یاد ماندنی را به ارمغان می آورد. چه کسی می گوید یک راه اندازی مجدد باید دوباره چرخ را پیدا کند؟

تاریخ نمایش: 21 مه 2021

طلسم: شیطان مرا وادار به انجام آن کرد

طلسم جهان بسیاری از امتیازات و فیلم های خاص خود را از تولید کرده است آنابل به راهبه، نام بردن از همه آنها دشوار است. زیبایی طلسم خود فیلم ها این هستند که کاملاً مستقل هستند. فیلم سوم مورد وحشتناک دیگری از اد و لورین وارن را بررسی می کند و ما پیش بینی خود را در زیر پوشش پنهان می کنیم.

تاریخ نمایش: 4 ژوئن 2021

تطهیر برای همیشه

متوجه شدیم: تطهیر و پاکسازی حق رای قطبی است و دلیل خوبی دارد. اولین فیلم متعفن بود ، اما فیلم ها دارند وقتی سازندگان نمایش دریافتند که جذابیت نمایش در واقع خشونت بی امان و غیرقانونی است ، به تدریج بهبود یافت. ما مورد بعدی را می خواهیم تصفیه و ما الان آن را می خواهیم. (هنوز هیچ پیش پرده ای وجود ندارد ، اما از این مورد برای فیلم مورد علاقه ما تاکنون لذت ببرید.)

تاریخ نمایش: 9 جولای 2021

نفس نکشید 2

چند سال پیش، نفس نکش بی سر و صدا وارد سالن های تئاتر شد. این یک فیلم ستاره ای بود و یک پیش فرض ستاره ای حتی بیشتر. هنوز هم به نظر نمی رسید سر و صدای اطراف فیلم آنطور که باید از بین برود. خوشبختانه مخاطبان با دنباله ای که مدتها در انتظارش بود دوباره با شخصیت شرور در مرکز فیلم دیدار می کنند. باز هم ، ما چیز زیادی نمی دانیم ، اما می دانیم که سواری وحشی دیگری در انتظار ما است. (هنوز هیچ تریلری وجود ندارد ، اما از تیزر فیلم اصلی لذت ببرید.)

تاریخ نمایش: 13 آگوست 2021

آب نبات

MH ستاره جلد یحیی عبدالمهتین دوم در این نسخه بازسازی شده نسخه اصلی یک قاتل افسانه ای با قلابی در دست ، که توسط کسانی که مایل به روبرو شدن در آینه هستند ، به نام او نامگذاری شده است. تحت هدایت برو بیرون و ما“جوردن پیل ، Candyman’s مطمئناً به یک کلاسیک دیگر تبدیل خواهد شد.

تاریخ نمایش: 27 آگوست 2021

هالووین می کشد

هالووین حق رای دادن پس از موفقیت در راه اندازی مجدد در سال 2018 احیای خود را تجربه کرد. اکنون ما یکی نداریم ، اما دو فیلم های هالووین که باید منتظرشان باشید. در سال 2021 اولین حرکت دو نفره را خواهیم داشت ، هالووین می کشد، با لوری استرود (جیمی لی کرتیس) بار دیگر برای جنگ با مایکل مایرز بازگشت.

تاریخ نمایش: 15 اکتبر 2021

این محتوا توسط شخص ثالث ایجاد و نگهداری می شود و در این صفحه برای کمک به کاربران در ارائه آدرس های ایمیل خود وارد می شود. شاید بتوانید اطلاعات بیشتری در مورد این و محتوای مشابه را در piano.io بیابید

تبلیغات – ادامه مطلب را در زیر بخوانید

[ad_2]

منبع: dojedareh-news.ir

ایندکسر