[ad_1]

پیش بینی شده ترین روزهای بازار سال در گوشه گوشه است. درست است ، ما برای جمعه سیاه و دوشنبه سایبری آماده می شویم. این احساس دوباره مانند این زمان از سال احساس می شود – و هک ، حواس پرتی امسال احساس مراقبت از خود به موقع و با تأخیر طولانی است. با توجه به همه اینها ، پس از تغییرات اخیر در خرده فروشی در عصر فاصله اجتماعی ، می توان گفت که جمعه سیاه (جمعه ، 27 نوامبر) و دوشنبه سایبری (دوشنبه ، 30 نوامبر) متفاوت و متفاوت به نظر می رسند. امسال. و اگر خوش بین باشیم ، شاید این چیز بدی نباشد.

برای دستیابی به برخی از بزرگترین معاملات امسال ، تصمیم بگیرید که خریدهای خود را به صورت آنلاین شروع و به پایان برسانید. کلید موفقیت در جمعه سیاه 2020 این است که اگر نه همه ، بیشترین خرید دیجیتالی را انجام دهید. به طور سنتی بزرگترین رویداد خرید آنلاین یک روزه در سال – با چرخ دستی های دیجیتالی پس از یک آخر هفته طولانی از خوردن ، خوابیدن و تکرار کردن – دوشنبه سایبری نیز با گذشت زمان تغییر می کند. ما انتظار داریم خرده فروشان زودتر از هر زمان دیگری معاملات منحصر به فرد وب را فاش کنند.

در سال 2019 ، یک گزارش Salesforce گفت که خریداران آنلاین در جمعه سیاه رکورد 7.2 میلیارد دلار در جمعه سیاه خرج کردند – 14 درصد بیشتر از سال 2018. اگرچه خرید آنلاین به رشد چشمگیری ادامه می دهد ، اما انتظار می رود جمعه سیاه به امسال متفاوت عمل می کند. علاوه بر محدودیت های تازه ایجاد شده در مورد ازدحام جمعیت در فروشگاه ها ، انتظار نرود در حالی که ساعت نیمه شب جمعه سیاه شروع می شود صف بکشید و در مقابل خرده فروشان اردو بزنید. انتظار می رود معاملات Doorbuster بصورت آنلاین در دسترس باشد و بسیاری از خرده فروشان قبلاً اعلام کرده اند که در روز شکرگذاری بسته خواهند شد. این موارد شامل Best Buy ، Walmart ، Dick’s Sporting Goods و Target است.

سلامت مردان تیم در تلاش است تا بهترین معاملات جمعه سیاه سال گذشته را به شما ارائه دهد و شما می توانید انتظار داشته باشید که انتظارات بیشتری را برای امسال جمع آوری کنیم. با اشاره به معاملات و سرقت های چند سال گذشته جمعه سیاه و دوشنبه سایبری ، ما همچنین انتظار داریم که لوازم الکترونیکی ، کالاهای ورزشی ، پوشاک و مارک های رایج با سر و صدا مقابله کنند. از خرده فروشان ، از جمله Nordstrom ، Mr. Porter ، Wayfair ، Zappos ، Home Depot ، Amazon ، Walmart ، Target ، Best Buy ، GameStop ، Lowe’s ، کالاهای ورزشی دیک و دیگران.

با توجه به تأکید بیشتر بر خرید دیجیتال – هم از طرف خرده فروشان و هم از مصرف کنندگان ، امسال انتظار داریم معاملات زیادی مدتها بعد از دوشنبه سایبری ادامه یابد. مارک ها و خرده فروشان پس از دوشنبه تا هفته 30 نوامبر ، معروف به هفته سایبر ، همچنان معاملات خود را گسترش می دهند. طبق اعلام Salesforce ، سال گذشته ، علاقه مندان به مارک و خرده فروش پیشنهادات و تخفیف ها را تا سه شنبه بعد از دوشنبه سایبری سخاوتمندانه گسترش دادند.

ما منجر به رویدادهای بزرگ خرید می شویم سلامت مردان تیم جدیدترین معاملات و مارک های خرده فروشی را به شما پیشنهاد می دهد. مراقب تبلیغات دیجیتالی جمعه سیاه باشید که معمولاً در اواسط ماه اکتبر توسط خرده فروشان و مارک ها اجرا می شوند.

امسال ، جمعه سیاه و دوشنبه سایبری ممکن است به برنامه ریزی بیشتری نیاز داشته باشند ، اما با داشتن یک لیست آرزوها ، تحقیقات دقیق و حتی Wi-Fi نیمه پایدار ، همه چیز ارزش پاداش را دارد. شخصاً حاضر شوید (در صورت نیاز) ، اما سعی کنید از ماهیت 24 ساعته خرید آنلاین – همراه با اقدامات فاصله اجتماعی اجتماعی و شاید معاملات بهتر استفاده کنید.

آیا بو می کنید که کدو تنبل هر آنچه را که در هوای تازه خنک منتقل می شود ، جعل می کند؟ این یک نشانه است – رویدادهای بزرگ خرید اینجا خواهند بود و قبل از اینکه بدانیم از بین می روند.

بهترین معاملات اولیه جمعه سیاه آمازون در حال حاضر

پیشنهادات جمعه سیاه در آمازون به طور رسمی در حال جابجایی است. تبلیغات الکترونیکی غول پیکر در حال حاضر شروع به کاهش قیمت در مارک های مورد علاقه مصرف کنندگان ، از جمله SONY ، سامسونگ ، نینجا و سایر محصولات کرده است. شاید مهمترین آنها ، تعداد انگشت شماری از محصولات اپل از قبل مارک دار شده باشند. این شامل تخفیف برای همه AirPod ها نیست ، اما تخفیف برای جدیدترین اپل واچ (سری 6 اپل) است.

این محتوا توسط شخص ثالث ایجاد و نگهداری می شود و در این صفحه برای کمک به کاربران در ارائه آدرس های ایمیل خود وارد می شود. شاید بتوانید اطلاعات بیشتری در مورد این و محتوای مشابه را در piano.io بیابید

[ad_2]

منبع: dojedareh-news.ir