شما می توانید با کمک تکنسین مجرب برق خودرو ، سیستم ردیاب و خاموش کن را نصب کنید.سپس هنگامی که خودرو به سرقت برود و یا به هر دلیلی شما بخواهید آن را متوقف کنید ، با ارسال یک دستور به ردیاب خودرو ، رله عمل کرده و برق خودرو را قطع میکند. از مهم ترین ویژگی های این محصول می توان به قابلیت کارکرد ردیاب برند زنوتیک Xenotic بدون برق تا 72 ساعت، سیستم شنود و از همه مهم تر قابلیت خاموش کردن ماشین از راه دور اشاره کرد. ردیاب خودرو جی پی اس خودرو در حقیقت یک دستگاه کوچک است که مکان خودروی شما را نشان می دهد و بیشتر از آن بخاطر امنیت خودرو و پیدا کردن مسیرهای تردد آن ، استفاده می شود. شما میتوانید با استفاده از گوشی هوشمندتان موقعیت مکانی خودروی شخصی خود را ردیابی کنید. تصور کنید که بتوانید همواره موقعیت مکانی خودروی شخصی خود را از طریق گوشی ردیابی کنید. ردیابهای خودرو جدید و پیشرفته که امکانات امنیتی فراوانی را در اختیار صاحب خودرو قرار میدهند دارای قیمت بالایی هستند و نصب آن نیز خود هزینهبر است.

پس از اینکهردیاب خودرو را نصب کردید باید نرم افزار آن را نیز دانلود و روی گوشی موبایل خود نصب کنید و یا از طریق رایانه عمل نمایید ، قبل از خرید باید مطمئن شوید شرکتهای ارایه دهنده ردیاب ، نرم افزار اندروید و IOS مخصوص گوشی شما را ارایه می کنند. این ویژگی به این معناست که ماشین پس از به سرقت رفتن و برداشتن سر باتری ماشین هم ، قابلیت نشان دادن موقیعیت جغرافیایی را دارد و شما به راحتی می توانید از موقعیت اتومبیل خود مطلع شوید. به این صورت هر زمان که تمایل داشته باشید، قادر به یافتن محل دقیق پارک آن خواهید بود. ردیاب خودرو لندر LD-57R، کوچکترین ردیاب خودرو جهان با قابلیت خاموش کردن خودرو از راه دور است و به کمک آن می توانید در هر لحظه از موقعیت خودرو خود مطلع باشید. مانند هر دستگاه پیشرفتهای میتوان از ردیاب خودرو نیز سوءاستفاده کرد.

به گزارش بازرگانی خبرگزاری مهر، ردیاب خودرو وسیلهای است که روی آن سیم کارت نصب میشود و با کمک آن میتوان از محل خودرو با خبر بود و آن را ردیابی نمود. تمامی جی پی اس ها از قدرت دریافت بسیار بالایی برخوردار هستند و تقریبا میتوان گفت موقعیت مکانی و نقطه ای را که از روی نقشه به شما نشان میدهند چیزی حدود ۲ متر و یا در بعضی مواقع این اختلاف نیز کمتر بوده است. فارغ از امکاناتی که برای جی پی اس خودرو در سایتهای مختلف تبلیغ می شود ما در اینجا به شما یکسری امکانات و ویژگی های کاربردی و مفید معرفی میکنیم تا با داشتن اطلاعات جامع و کامل به جستجوی ردیاب خودرو مورد نظر خود در بازار بپردازید. جی پی اس فندکی IR140 دارای امکانات و خدمات کامل یک ردیاب حرفه است و بهواسطه طراحی و کاربرد منحصربهفردی که دارد، دارای قیمت نسبتاً بالایی است.

این ردیاب پیشرفته خودرو برای تمام مالیکن وسایل نقلیه کاربرد دارد اما بیشتر مناسب افرادی است که دارای کاروان های حمل و نقل و ترانزیت کالا هستند. این ردیاب دارای امکانات بسیاری است اما یکی از بهترین قابلیت های ردیاب خودرو برند زنوتیک Xenotic امکان خاوش کردن خودرو از راه دور و تنها با ارسال یک پیامک است. ردیاب خودرو در حقیقت یک دستگاه کوچک ردیاب است که مکان خودروی شما را نشان می دهد و بیشتر از آن بخاطر امنیت خودرو و پیدا کردن مسیرهای تردد آن ، استفاده می شود. و شما میتوانید پس از ردیابی خودرو توسط موبایل ، همراه با پلیس به محل ماشین رفته و خودروی خود را یافته و سارق آن را دستگیر کنید.جهت روشن کردن مجدد خودرو ، شما با ارسال کد بازیابیی مجدد، برق خودروی خود را مجدد وصل کرده و به مانند همیشه با سویچ ماشین خود را استارت زده و روشن کنید. دراین وضعیت ماشین بعد از 2 3 ثانیه خاموش شده و فرمان قفل می شود.در این هنگام سارق هرچقدر سعی به استارت زدن مجدد کند ، امکان روشن شدن مجدد خودرو و جابجایی وجود نخواهد داشت. این ردیاب برای عملکرد نیازمند اتصال به باتری خودرو است. قبل از بررسی نکات خرید ردیاب خودرو، حتما قصد و هدف خود را مشخص کنید.

آیا قصد شما از خرید ردیاب این است که نوجوانان و جوانان خانواده را زمانی که از اتومبیل استفاده می کنند کنترل کنید؟ همکاران ما میتوانند اطلاعات و جزئیات بیشتری را درباره ردیاب آهنربایی IR1500 در اختیار شما قرار دهند. در این مقاله قصد داریم به معرفی انواع ردیاب خودرو از لحاظ کارایی و قیمت پرداخته و کمی اطلاعات خود را در این زمینه بالا ببریم. در این مقاله قصد داریم که به آموزش نحوه ردیابی موقعیت مکانی خودرو با گوشی هوشمند بپردازیم. را شناسایی کنید. با این کار حتی میتوانید نحوه رانندگی رانندهها را بررسی کنید و با افراد حرفهای همکاری داشته باشید. ایران رهیاب به عنوان یکی از پیشتازان عرصه ردیابی خودرو با ارائه این محصول توانسته است حجم عظیمی از بازار را در دست بگیرد. در این مقاله به پرفروشترین ردیاب خودرو موجود در بازار ایران و ویژگیهای منحصربهفرد آن آشنا شدیم. ذخیره داده ها به این شکل این اجازه را به ما می دهد که بتوانیم همزمان با حرکت مورد متصل به ردیاب و با استفاده از نرم افزار مسیریاب جی پی اس، مسیر را زیرنظر بگیریم و یا بعدها مسیر حرکت آن را آنالیز کنیم.

ایندکسر