[ad_1]

ببین ، متوجه شدیم: خیلی از بچه ها نفرت تمرینات هوازی.

ما سعی می کنیم تا حد ممکن نسبت به تمرینات اینجا بی طرف باشیم سلامت مردانزیرا ما واقعاً می خواهیم شما بلند شوید و برای سالم و شاد ماندن حرکت کنید. اما برخی از دیدگاه ها را با هم درمیان گذاشتیم که در گذشته چندان مکمل تمرینات کاردیو و تمرینات ورزشی نبودند. مطمئناً این نظرات توجیهی دارد – همه آنها فقط یک اتاق وزنه نیستند ، عزیزم ، علم و واقعاً لذت بردن از تمرین انتخابی شما مهم است – اما در پایان ، اگر یک رژیم تناسب اندام کاملا متعادل می خواهید ، تمرینات هوازی. هر چقدر فکر این را تحقیر کنید ، مجبورید این سیستم را فعال کنید.

اشتراک mvp سلامت مردانه

برای پیوستن به محتوای اختصاصی سلامت و تناسب اندام ، اینجا را کلیک کنید.

سلامت مردان

و اگر برای لاغر شدن تمرین می کنید ، کاردیو حتی مهمتر از داشتن تعادل در زندگی است. یک مطالعه منتشر شده در BMC Public Health نشان داد که افراد دارای اضافه وزن و چاقی در یک برنامه ورزشی 12 هفته ای که شامل تمرینات قلبی و وزنی است ، نسبت به افرادی که انجام می دهند ، موفقیت بیشتری دارند. فقط پروتکل های تمرینات قلبی یا فقط با وزنه. شرکت کنندگانی که از هر دو تمرین با هم استفاده کردند ، چربی بدن بیشتری از دست دادند – از جمله چربی شکم ناسالم ، همچنین به عنوان چربی احشایی شناخته می شود ، که لیست طولانی از مشکلات سلامتی را در معرض خطر قرار می دهد – نسبت به سایر شرکت کنندگان.

بنابراین شما می خواهید حداقل برخی از تمرینات قلبی را انجام دهید. معنای آن این نیست که فقط انتخابی که برای کاردیو دارید این است که دویدن های طولانی و خسته کننده در فضای باز یا سرمایه گذاری در تجهیزات گران قیمت مانند دوچرخه یا تردمیل را انجام دهید. شما می توانید راه هایی برای ترکیب کاردیو در تمرینات تمرینی قدرتی سنتی خود پیدا کنید ، و این باعث می شود که تمرینات شما حتی بیشتر م effectiveثر و بدن شما سالم باشد.

یکی از راه های انجام این کار افزایش کار قلب در محیط داخلی است. در اینجا برخی از تمرینات قلبی مورد علاقه ما آورده شده است که ضربان قلب شما را تسریع می کند ، کالری جدی می سوزاند و باعث می شود ماهیچه ها از بدن شما بلند شوند.

این محتوا از {embed-name} وارد شده است. شاید بتوانید همین محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید یا اطلاعات بیشتری در وب سایت آنها پیدا کنید.

تمرینات قلبی داخل سالن

انجام این حرکات در طرحهایی به سبک HIIT آسان است ، بنابراین می توانید بدون تجهیزات سنگین مانند تردمیل یا پاروزنی عرق کنید.

بورپی

بله ، شما می دانستید که این در آینده است. از Burpees اغلب برای تمرینات قلبی با وزن استفاده می شود تا مشتری های خود را به چالش بکشد (و گاهی مجازات کند). هنگام افزودن آنها به تمرین ، بر روی فرم خود تمركز كنید ، نه به سرعت ، تا سالم و ایمن بمانید. به هر حال ضربان قلب خود را بالا خواهید برد.

نوسانات دمبل

شما با این تمرین مرگبار برای زنجیر پشت قدرت و قدرت خواهید گرفت ، اما می توانید تکرارهای طولانی را انجام دهید تا قلب شما نیز پمپ کند. اگر با حجم زیاد کار می کنید ، وزن کمتری نسبت به تمرکز روی قدرت داشته باشید.

کلاه ایمنی توپی

به هر حال کلاه ایمنی تمرینی است که مربوط به قدرت باشد. با این حال ، وقتی آنها را به طرح هایی اضافه می کنید که شامل برخی دیگر از حرکات ارائه شده است ، می توانید کاملاً شروع به کار کنید. مطمئن شوید که از عجله در تکرارها جلوگیری می کنید تا بیشترین بهره را از حرکت ببرید.

طناب های نبرد

طناب های نبرد به درستی استفاده می شوند ، یک مشعل مطلق هستند. سعی کنید در گروه های متناوب موج ، کلاه ایمنی و تکرارهای دیگر کار کنید تا تمرین شما تازه بماند.

طناب زدن

پرش فقط برای زمین بازی نیست. این ابزار بسیار کارآمد ، که طبق برخی مطالعات می تواند بسیار موثرتر از دویدن باشد ، می تواند یک تن از کارها را در یک تمرین کوتاه و جذاب ترکیب کند.

فشار دهنده دمبل

تمرینات ترکیبی با وزنه راهی بسیار آسان برای تسریع ضربان قلب بدون دویدن است. تکرارها را به اندازه کافی جمع کنید و در هر زمان تنفس شدید خواهید کرد – فقط مطمئن شوید که شکل خود را دقیق نگه دارید.

آموزش ماشین قایقرانی

بهترین تمرینات کاردیو داخلی

گتی

هنگامی که دستگاه های قایقرانی برای اولین بار دهه ها پیش وارد بازار شدند ، بیشتر ورزشکاران هاردکور حتی نگاه دوم به این تجهیزات نداشتند. اما اکنون به نظر می رسد که این دستگاه ها سنگ بنای اکثر سالن های ورزشی هستند.

قایقران به شما یک تمرین عالی می دهد که سیستم قلبی عروقی ، بالاتنه و پاها را به چالش می کشد ، در واقع یک تمرین کامل برای بدن ارائه می دهد.

سلامت مردان عضو هیئت مشاوره دیوید اوتای ، PPSC ، CSCS از این تمرین قایقرانی با مشتریان خود استفاده می کند.

چگونه انجامش بدهیم:

1. 200 متر (متر) با سرعت متوسط ​​گرم ردیف کنید

2. با 70 درصد تلاش ، 250 متر ردیف بزنید. دو تا سه برابر بیشتر از فاصله “کار” خود استراحت کنید. به عنوان مثال ، اگر 250 دقیقه قایقرانی یک دقیقه طول بکشد ، مدت “استراحت” شما دو تا سه دقیقه خواهد بود.

3. این کار را در کل شش بار تکرار کنید.

متصل: قایقرانی را به تمریناتم اضافه کردم. به همین دلیل به آن نیاز دارید

تمرینات روی دستگاه Airdyne

بهترین تمرینات کاردیو داخلی

گتی

اگر به دوچرخه Airdyne دسترسی دارید که از دست و پایتان استفاده می کند ، بپرید و حرکت کنید. هدف در اینجا کار با کوارتر ، همسترینگ و گلوت با مقاومت بیشتر است ، در حالی که بازوها را پمپ می کنید تا تمرین کلی کاردیو را افزایش دهید.

در اینجا یکی از دستگاه های خردکن قلب مورد علاقه Otey است.

چگونه انجامش بدهیم:

1. فقط با دستان خود 10 کالری رکاب بزنید ، بلافاصله 10 کالری با پا و سپس 10 کالری با کل بدن بدنبال آن رکاب بزنید.

2. 90 ثانیه استراحت کنید.

3. در مجموع پنج بار تکرار کنید.

مجتمع های میله ای

مردان در سالن ورزشی که در جلو چمباتمه می زنند

محصولات MoMoگتی ایماژ

مجموعه هالتر برای شخصی است که از استفاده از هرگونه تجهیزات قلبی ، پریود خودداری می کند. اما مراقب باشید ، این تمرین شدید است.

Otey بیشتر پسران را با وزن 95 پوند در میله شروع می کند ، اما شما می توانید وزن را بسته به سطح تناسب اندام خود تنظیم کنید. مستقیماً از یک تمرین به تمرین دیگر می روید ، بدون وقفه ، تا زمانی که کل برنامه شما کامل شود.

چگونه انجامش بدهیم:

1. 15 حرکت اسکات در جلو انجام دهید.

2. 15 پرس شانه انجام دهید.

3. 15 خط را کامل کنید

4- 15 ددلیفت رومانیایی را انجام دهید

5. دو دقیقه استراحت کنید. در کل پنج تا هشت دور را انجام دهید.

تمرین با وزنه

فشارهای داخلی

گتی

مردانسلامتی مشاور آموزش دیوید جک ، زنجیره های وزن بدن را برای افزایش ضربان قلب و تمرین برای کل بدن توصیه می کند.

این نوع تمرین برای هر سطح آمادگی جسمانی مناسب است ، زیرا می توان شدت آن را متناسب با سطح کاردیو تغییر داد.

با این حال ، اگر در مفاصل بالا یا پایین بدن خود مشکلی دارید ، ممکن است بخواهید برخی از این تمرینات را با تمرینات کم اثر جایگزین کنید. به عنوان مثال ، اگر مشکل زانو دارید ، سایه را برای بوکس عوض کنید. این طرح را از Otey امتحان کنید.

چگونه انجامش بدهیم:

1. 20 حرکت اسکات با توده بدن را انجام دهید.

2. 20 جک پرش انجام دهید.

3. 20 تکرار انجام دهید.

4. 20 فشار را انجام دهید.

5. 20 کوهنورد را بدوید.

6. دو دقیقه استراحت کنید. در کل پنج تا هشت دور بزنید.

تمرینات Versaclimber

بهترین تمرینات کاردیو داخلی

ورساکلیمبر

اگر تا به حال فکر کرده اید که بالا رفتن از کوه چگونه است – اما کوهی در اختیار ندارید – روی یکی از این افراد بد بپرید و کوهنوردی کنید. VersaClimber که به شما تمرین عرق قلب معروف است ، عضلات بالاتنه و پایین تنه را نیز تحریک می کند.

این تمرین را که توسط Otey طراحی شده امتحان کنید.

چگونه انجامش بدهیم:

1. 45 ثانیه کار کنید. 45 ثانیه استراحت کنید.

2. 50 ثانیه کار کنید. 50 ثانیه استراحت کنید.

3. 55 ثانیه کار کنید. 55 ثانیه استراحت کنید.

4. 60 ثانیه کار کنید. 60 ثانیه استراحت کنید.

5. 60 ثانیه کار کنید. 45 ثانیه استراحت کنید.

6. 55 ثانیه کار کنید. 50 ثانیه استراحت کنید.

7. 50 ثانیه کار کنید. 55 ثانیه استراحت کنید.

8. 45 ثانیه کار کنید. 60 ثانیه استراحت کنید.

9. سه دقیقه استراحت کنید. در کل سه دور انجام دهید.

متصل: 5 بهترین دستگاه قلب در کره زمین

تمرینات بوکس

جوان اسپانیایی اسپانیایی با دستکش بدون انگشت در فضای باز شهر ، بوکس

تصاویر نیم نقطهگتی ایماژ

بوکس کاردیو یک تمرین شدید و مقیاس پذیر است که دارای مزایایی برای کل بدن است. حرکات بوکس از کل بدن پشتیبانی می کند و یک تمرین کامل برای سیستم قلبی عروقی شما ایجاد می کند ، همچنین استقامت ، سرعت ، قدرت و هماهنگی شما را افزایش می دهد.

ایده آل برای یک کارمند اداری که در آخر روز به دنبال تسکین استرس یا یک ورزشکار نیاز به تمرینات متقاطع ، بوکس کاردیو و تهویه مطبوع است ، این یک تمرین همه کاره و لذت بخش است. و از آنجا که می توانید شدت این حرکات را تنظیم کنید ، این تمرین برای اکثر سطوح تناسب اندام مناسب است.

جک هنگام طراحی تمرینات کاردیو داخلی برای مشتریان از بوکس سایه ، آموزش خط و آموزش چابکی فضا استفاده می کند. او همچنین دوست دارد که هر سه را در تمرینات شخصی خود بگنجاند. تمرین او را در زیر امتحان کنید – تا زمانی که تمام حرکات را انجام ندهید ، آرام نخواهید رفت

چگونه انجامش بدهیم:

1. جعبه سایه (قلاب) به مدت سه دقیقه. قلاب یک حرکت بوکس است که با بازوی تا شده و چرخش سریع ران و هسته پر می شود.

2. به مدت سه دقیقه به پهلو هم بزنید.

3. به مدت سه دقیقه از طناب بپرید.

4. دو تا سه دقیقه استراحت کنید. در کل سه دور انجام دهید.

این محتوا توسط شخص ثالث ایجاد و نگهداری می شود و در این صفحه برای کمک به کاربران در ارائه آدرس های ایمیل خود وارد می شود. شاید بتوانید اطلاعات بیشتری در مورد این و محتوای مشابه را در piano.io بیابید[ad_2]

منبع: dojedareh-news.ir