[ad_1]

سیگما آلفا اپسیلون

حسن نیت

در فرهنگ عامه ، برادران شهرت ناخوشایندی به دلیل مستی ، پستی و تبعیض جنسی و جنسیت دارند ، اما حقیقت این است که بسیاری از برادری های عالی تجارب عمیقاً معنادار و روابط نزدیک را ارائه می دهند که برای یک عمر طنین انداز است. یک مطالعه گالوپ در سال 2014 نشان داد که مردانی که به برادری می پیوندند نه تنها از همتایان غیر یونانی خود خوشبخت نیستند بلکه از نظر مالی نیز استرس کمتری دارند ، در محل کار مشغول هستند و در روابط اجتماعی خود رضایت بیشتری دارند. و گفته می شود که فارغ التحصیلان شامل 18 رئیس جمهور ایالات متحده ، 85 درصد قضات دادگاه عالی از سال 1910 ، 76 درصد سناتورها و 85 درصد مدیران Fortune 500 هستند ، مردانی که قول می دهند نیز در شرکت برتر هستند. .

انتخاب “بهترین” برادری تقریباً غیرممکن است ، بنابراین در عوض ما اعداد را برای درک میزان محبوبیت برادری های مرد در کنفرانس بین برادری آمریکای شمالی ساخته ایم.

تبلیغات – ادامه مطلب را در زیر بخوانید

1

معروف ترین زاج ها: Alpha Phi Alpha

اولین برادری بین مدرسه ای آفریقایی-آمریکایی با حروف یونانی ، آلفا فی آلفا در سال 1906 در دانشگاه کرنل تاسیس شد و – علاوه بر برنامه معتبر پیشرفت تحصیلی و رهبری سیاسی و اجتماعی – دارای یک قدرت ستاره ای است. از اعضای برجسته آلفا فی آلفا می توان به مارتین لوتر کینگ جونیور ، بنیانگذار NAACP WEB Du Bois ، فردریک داگلاس ، لیونل ریچی ، والت فریزر ، جسی اوونز ، دادگستری تورگود مارشال ، استوارت اسکات اسکات اسپورت ESPN و برنده جایزه اشاره کرد. مهتاب به کارگردانی باری جنکینز. از زمان تاسیس آن ، بیش از 200000 مرد با 706 رئیس در سراسر جهان و 850،000+ ساعت خدمات اجتماعی آغاز شده اند.

2

بهترین برنامه رهبری: Pi Kappa Alpha

برادری بین المللی Pi Kappa Alpha که در سال 1868 در دانشگاه ویرجینیا تاسیس شد ، دارای 220 رئیس و مستعمره در آمریکای شمالی ، بیش از 285،000 عضو و تقریباً 16،000 دانشجو است. دانشگاه PIKE ، برنامه آموزش رهبری برادری با 9 رویداد سالانه در سراسر کشور ، بیش از 3300 شرکت کننده پذیرش می کند ، در حالی که بنیاد PIKE سالانه بیش از 223000 دلار بورس و کمک هزینه تحصیلی به این رویدادها اعطا می کند. مردان پیکه با داشتن اعضای مشهوری از جمله تیم مک گراو ، اسکات ون پلت ، بابی بوودن ، جیم پارسونز ، کارل روو ، ست روگن و خیابان اریک استون به “صداقت ، عقل و شخصیت اخلاقی بالا” خود افتخار می کنند.

3

بیشتر فصل ها برای دانشجویان: Tau Kappa Epsilon

تاو کاپا اپسیلون با داشتن 246 فصل و مستعمره فعال در آمریکای شمالی ، بیش از هر برادری دیگر ، برای دانشجویان فصل دارد. این برادری در سال 1899 در دانشگاه وسلیان در ایلینوی ، بلومینگتون ، ایلینوی تاسیس شد و بیش از 278000 عضو آغاز شده دارد. TKE برای افرادی با ارزش و شخصیت شخصی ایجاد شده است (هدف آن ساخت “مردان بهتر برای جهانی بهتر” است) ، TKE نزدیک به 2.5 میلیون دلار برای بیمارستان تحقیقات کودکان سنت جان جمع کرده است. جود »از سال 2009 تاکنون.

4

بزرگترین: سیگما آلفا اپسیلون

سیگما آلفا اپسیلون با بیش از 336000 عضو مادام العمر بزرگترین برادری در کشور است. SAE در سال 1856 در دانشگاه آلاباما تأسیس شد ، تقریباً 13،500 دانشجو و همکار دارد و فارغ التحصیلانی مانند تروی آیکمن ، نیک لاچی ، ویلیام فاکنر ، بو بریجز و رئیس جمهور ویلیام مک کینلی دارد. یک اخوان بدون وعده ، SAE برنامه مهمی را به نام True Gentleman’s Experience اجرا می کند و هر ساله اعضای خود را با تمرکز فردی (از جمله وفاداری ، دوستی و افتخار) توسعه می دهد.

5

بهترین چشم انداز برای آینده: سیگما فی اپسیلون

برنامه فرد متعادل سیگما فی اپسیلون نه تنها ساختار ، پشتیبانی و راهنمایی ارزشمندی را برای دانشجویان فراهم می کند. همچنین وعده ها را به طور کلی از اخوان برطرف می کند ، به این معنی که با همه اعضا – اعم از تازه وارد و بزرگسال – یکسان رفتار می شود. این برادری در سال 1901 در کالج ریچموند (دانشگاه فعلی ریچموند) تاسیس شد و اکنون 221 رئیس ، 14000 عضو و بیش از 325،000 عضو مادام العمر دارد.

6

قدیمی ترین: انجمن آلفا از کاپا

قدیمی ترین برادری اجتماعی نامه های یونان به نام Kappa Alpha Society در سال 1825 در کالج یونیون در Schenectady ، نیویورک تاسیس شد. (انجمن Phi Beta Kappa در سال 1776 تأسیس شد ، اما عضوی از کنفرانس اخوت برادری در آمریکای شمالی نیست.) امروزه فقط 9 فصل فعال در ایالات متحده و کانادا وجود دارد که شامل کرنل ، مک گیل و دانشگاه پنسیلوانیا است. .

7

خیرترین افراد: سیگما چی

سیگما چی در سال 1855 در دانشگاه میامی در اوهایو تأسیس شد ، ارتباط زیادی با موسسه سرطان هانتسمن دارد ، جایی که طبقه ششم به طور رسمی به عنوان طبقه ششم اخوان بین المللی سیگما چی شناخته می شود. تا به امروز ، اخوت بیش از 3 میلیون دلار برای یک موسسه خیریه سرطان – با بیش از 1 میلیون دلار تنها در سال 2014-2015 اهدا شده است – و آنها متعهد به جمع آوری 10 میلیون دلار تا پایان سال 2022 هستند. (بزرگترین شرط خیریه یک گیرنده در تاریخ یونان محسوب می شود).

8

بیشترین اختصاص به خدمات عمومی: Lambda Sigma Upsilon

یکی از بزرگترین برادری های لاتین در کشور ، لامبدا سیگما اوپسیلون در سال 1979 در دانشگاه راتگرز تاسیس شد. بازگشت برای برادران لامبدا سیگما اوپسیلون از اهمیت ویژه ای برخوردار است ، با چندین ابتکار آگاهی از HIV / AIDS و مشارکت با هدف همکاری کمک به درمان و تولید واکسن HIV / AIDS ، از جمله Live Campaign و برنامه HYPE.

این محتوا توسط شخص ثالث ایجاد و نگهداری می شود و در این صفحه برای کمک به کاربران در ارائه آدرس های ایمیل خود وارد می شود. شاید بتوانید اطلاعات بیشتری در مورد این و محتوای مشابه را در piano.io بیابید

تبلیغات – ادامه مطلب را در زیر بخوانید

[ad_2]

منبع: dojedareh-news.ir

ایندکسر