[ad_1]

رایان رینولدز به خاطر شوخ طبعی ، جذابیت و به خوبی شکم و بازوانش شناخته می شود.

اما بدون سخت کوشی در سالن بدنسازی و آشپزخانه رینولدز را به دست آورد و بدن خود را حفظ کند (متاسفم ، هیچ رژیم غذایی نمی تواند به شما در ایجاد شوخ طبعی یا جذابیت کمک کند).

به طور مکرر سلامت مردان یک ستاره روی جلد ظاهر شد ددپول، Deadpool 2، و آینده Deadpool 3به عنوان یک ابرقهرمان فوق العاده پاره شده و هر بار انگار بازیگر راه های جدیدی برای ایجاد قدرت و عضله بیشتر پیدا می کند.

که شما را به این س bringsال سوق می دهد: این شخص چگونه این کار را انجام می دهد؟

خوب ، این کمک می کند که او یک مربی مشهور داشته باشد و پول زیادی برای ادامه رژیم خود داشته باشد ، اما بازیگران زیادی هستند که می توانند از همان عوامل استفاده کنند.

مشهور است که افراد مشهور بیش از حد با رژیم های غذایی و برنامه های ورزشی همراه هستند – تا حدی که از نظر بهداشتی تلاش برای تولید مثل آنها برای یک فرد عادی نگران کننده است.

اشتراک mvp سلامت مردانه

برای دسترسی کامل به MVP برای سلامت مردان اینجا را کلیک کنید.

سلامت مردان

بنابراین رژیم رایان رینولدز چقدر متفاوت است؟ و آیا برای انسان عادی امکان پذیر است؟ و حتی اگر از نظر مذهبی آن را دنبال کنید ، آیا نتایج مشابهی (عضلات شکم و سلاح ها) خواهید دید.

برای کمک به شما در پاسخ به این س questionsالات ، ما از متخصصان متخصص تغذیه ثبت نام کردیم تا نظرات خود را در مورد رژیم رینولدز ارائه دهیم و جوانب مثبت و منفی را بسنجیم.

در اینجا آنچه آنها در مورد آنچه بازیگر می خورد از نظر نحوه آموزش می گوید – و اینکه آیا فکر کردن شروع به خوردن غذا مانند رایان رینولدز ایده خوبی است ، است.

این محتوا از {embed-name} وارد شده است. شاید بتوانید همین محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید یا اطلاعات بیشتری در وب سایت آنها پیدا کنید.

چه چیزی در رژیم رژیم رایان رینولدز خوب است؟

رژیم او بسیار منطقی است. “او از آشغال اجتناب می کند ، چربی های ناسالم را محدود می کند ، شش وعده غذایی کم در روز دارد ، هر 2 تا 3 ساعت غذا می خورد. و کربوهیدرات را برای بعد از تمرین حفظ می کند و در ساعت 8 عصر غذا خوردن را متوقف می کند ، که قطعاً می تواند برای بسیاری از افراد مفید باشد “، می گوید Ilyse Schapiro RD

بنابراین رژیم رینولدز مانند برخی دیگر از افراد مشهور یک رژیم مد نیست. به خوبی متعادل است.

شاپیرو می گوید: “از آنجا که هر 2 تا 3 ساعت یکبار تغذیه می کند ، برای متابولیسم بدن بسیار مناسب است و بدن شما را تغذیه می کند.” بعداً به دلیل گرسنگی بیش از حد ، پرخوری را نیز محدود می کند.

“تعادل خوبی از کربوهیدرات ها ، پروتئین ها و چربی های سالم دارد. او می گوید: “من از طرفداران این که 60 تا 90 دقیقه بعد از بیدار شدن از خواب صبحانه بخورم و هر 3 تا 4 ساعت یک بار غذا بخورم”.

او می افزاید: قبل از تمرین کربوهیدرات مصرف کنید و بعد از آن پروتئین دریافت کنید تا بیشترین سود را داشته باشید. این به ماهیچه ها کمک می کند تا پس از آن بهبود یابند و انرژی کافی برای شروع تمرین و تحمل آن تا پایان خواهید داشت.

آنچه در رژیم غذایی رایان رینولدز عالی نیست

او می گوید: “من دوست ندارم که میان وعده های او بار یا لرزش باشد ، زیرا من غذای واقعی را به جای شیک / میله توصیه می کنم.” او برای تغذیه بدن در طول روز و تغذیه تمرینات خود مقدار زیادی غذا می خورد.

برای میان وعده ها ، سعی کنید غذاهای کامل را در وعده های میان وعده در طول هفته تهیه کنید. می توانید روی مغزها بیسکویت ، کره تازه با پنیر ، برش های بوقلمون به همراه پنیر و سبزیجات به عنوان پوسته ، تخم های شیطان با غوطه وری آووکادو و موارد دیگر داشته باشید.

این محتوا توسط شخص ثالث ایجاد و نگهداری می شود و در این صفحه برای کمک به کاربران در ارائه آدرس های ایمیل خود وارد می شود. شاید بتوانید اطلاعات بیشتری در مورد این و محتوای مشابه را در piano.io بیابید

[ad_2]

منبع: dojedareh-news.ir

ایندکسر