[ad_1]

اسلحه های بزرگ و بد ماساژ وجود دارد که شما سخت ترین و وحشیانه ترین تمرینات را انجام می دهید. و سپس اسلحه ماساژور که همه جا می برید: نسخه سبک زندگی آنقدر کوچک است که می توانید آن را گم کنید.

آخرین گزینه Hypervolt GO جدید Hyperice است. این جدیدترین اسلحه در بازار و یکی از کوچکترین اسلحه هایی است که تاکنون دیده اید. Go درست به موقع برای تعطیلات از مغازه ها بازدید می کند. همراه با مینی Theragun ، جایگزینی برای اسلحه های ماساژ بزرگ سنتی است که کاملاً در کیف یا چمدان تناسب اندام شما جای می گیرد. ما این شانس را داشتیم که Go را هفته ها قبل از عرضه به بازار آزمایش کنیم و این دستگاه کوچکی است که برای ضربات ماساژور به ضربه های زیادی مجهز شده است.

اسلحه های ماساژور در چند سال گذشته مورد توجه دنیای تناسب اندام بوده است. ارتعاشات عمیق عضلات منجر به مزایای مختلفی می شود. آنها در هنگام تحریک جریان خون به ماهیچه ها و سیستم عصبی شما کمک می کنند تا آرام شوند: دو چیز به خصوص بعد از یک تمرین سخت ارزشمند هستند. علاوه بر این ، در صورت استفاده صحیح ، اسلحه های ماساژ می تواند بدن شما را برای تمرینات تهاجمی آماده کند.

این تپانچه ها معمولاً بزرگ هستند و املاک و مستغلات ارزشمندی را در کوله پشتی شما اشغال می کنند. با این حال ، Hypervolt GO به اندازه کافی کوچک است که می تواند در یک جیب بزرگ برای کت زمستانی قرار گیرد (مناسب برای دامنه ها!) ، اما هنوز هم به یک ضربه لرزشی جامد مجهز است.

با وجود قد و قامت کوچک ، با حرکت دادن آن بر روی بازوها و قفسه سینه ، هنوز پس از استفاده دچار نبض مناسب و این وزوز جزئی در عضله می شوم. و چون کوچکتر است ، گرفتن و حرکت به ماهیچه هایی که به سختی قابل دسترسی هستند ، مانند بندهای من (جایی که برای بهبودی سمت راستم باید بازوی چپم را بچرخانم) یا تله ها راحت تر است. و نبض به اندازه کافی قوی است تا بازوها را که به طور مزمن از تمرینات منظم من تنگ هستند ، آرام کند.

همه اینها و در حالی که سلاح های ماساژ در حال کار هستند ، Hypervolt GO نیز کاملاً بی سر و صدا پیچیده می شود. اگرچه هنوزهمهمه ای وجود دارد ، اما صدای کمتری دارد و به طور کامل مکالمه زوم یا FaceTime شما را قطع نمی کند.

همه اینها به یک اسلحه ماساژ خوب و سازگار کمک می کند ، که می تواند در این فصل از تعطیلات برای شما یا عزیزان شما دوباره پر شود.

این محتوا توسط شخص ثالث ایجاد و نگهداری می شود و در این صفحه برای کمک به کاربران در ارائه آدرس های ایمیل خود وارد می شود. شاید بتوانید اطلاعات بیشتری در مورد این و محتوای مشابه را در piano.io بیابید

[ad_2]

منبع: dojedareh-news.ir