[ad_1]

خوش آمدید لیست آرزوهای MH، جایی که سردبیران Men’s Health بزرگترین تجهیزاتی را که امسال آزمایش کرده اند برجسته می کنند ، و این باعث می شود هدیه ای مناسب در این فصل تعطیلات باشد. اگر به دنبال جدیدترین و بهترین محصولات فنی ، خانگی و تناسب اندام هستید ، ما از لیست شما همه چیز را در اختیار شما قرار داده ایم. در این هفته ، جوردین تیلور ، معاون سردبیر ، سطح پایین خنک کننده یتی با فناوری پیشرفته را به ما ارائه می دهد.


 • چه چیزی باعث شده این یک هدیه عالی باشد: قیمت 199.99 دلار – و محصولات بسیار ارزان قیمت در بازار – این یک کالای لوکس است که اکثر مردم برای خودشان نمی خرند.
  • این را به: هرکسی که دوست دارد در فضای باز خنک شود.

   من و شوهرم با فرض اینکه یخی که روز قبل در آن گذاشته بودیم در استخر آب شود ، کولر یتی را با دقت در صبح دوم عقب نشینی در صحرا باز کردیم. هنگامی که آن را دقیقاً همانطور که ترک کرده بودیم و تا حد پر از مکعب کاملاً یخ زده پر شده بود پیدا کردیم ، توافق کردیم که این محصول جادویی است.

   درست است ، علیرغم قیمت مطلوبی که باعث شد ابروهایم را بالا بیاورم ، ما خوشحال شدیم که روح خود را وقف یتی فرقه کنیم ، عضویت محترمی که در آن مشاهیر مانند مت دیمون و کریس همسورث وجود دارد. (مطمئناً اگر در مراسم تقدیم با آنها روبرو شویم حتماً شما را مطلع خواهیم کرد.)

   ما گالینگور Yeti Roadie 24 (در “سبز سبز” از نظر زیبایی شناسی) را در محلی که اخیراً در کوههای ایالت نیویورک انجام شده است ، آزمایش کردیم. آنچه بیشتر به آن نیاز داشتیم یتی برای شبهایی بود که بیرون از منزل برای نوشیدن در اطراف شومینه می گذراندیم.

   شوهرم همین حالا که از او خواستم محصول را توصیف کند ، به من گفت: “ما انتظار داشتیم که از یک کولر متوسط ​​بهتر باشد ، اما یک معجزه علمی نیست – این چیست؟” ما به کولرهایی که یخ بعد از پنج یا شش ساعت ذوب می شود عادت کرده ایم. اما وقتی یتی را روز جمعه پر از یخ کردیم ، تا روز یکشنبه هنوز حدود 70٪ یخ زده بود.

   اندازه و شکل Roadie 24 درست است. به قدری بلند است که می تواند یک بطری شراب را در خود نگه دارد ، اما به قدری کوچک است که به راحتی قابل حمل است و فضای زیادی را در صندوق عقب ماشین اشغال نمی کند. ما فهمیدیم که می توانیم 18 آبجو را به همراه یک کیسه بزرگ یخ در یخچال قرار دهیم.

   و این مقاومت شگفت آور این است: یتی همچنین بالشی برای ما ارسال کرده است که کولر را به یک صندلی انعطاف پذیر تبدیل می کند. شوهر من ، که به نظر نمی رسد پاهای خود را صلیب بزند و بنابراین از نشستن در پارک متنفر است ، در حال حاضر از آوردن این پسر بد در یک پیک نیک در بهار بسیار هیجان زده است.

   یتی

   کولر جامد YETI Roadie 24

   این محتوا توسط شخص ثالث ایجاد و نگهداری می شود و در این صفحه برای کمک به کاربران در ارائه آدرس های ایمیل خود وارد می شود. شاید بتوانید اطلاعات بیشتری در مورد این و محتوای مشابه را در piano.io بیابید

[ad_2]

منبع: dojedareh-news.ir

ایندکسر